Αγαπημένο χρώμα σταράκια

Και γω τα δερματινα της Jade εχω…απο αλλ σταρ.

Μετα ειναι τα πιο ομορφα star player, Λιγοτερο τρου βεβαια. Αλλα δεν βαριεσαι, δω περα εχω φραντζα :expressionless:

Να τα δώσεις πίσω.

Αχ αχ σαχλαμαρίτσες! :oops:

τα δικα μου ειναι δερματινα και το χρωμα ειναι καφε με μαυρο αλλα το αγαπημενο μου χρωμα ειναι το γαλαζιο απλα ετυχε να παρω αυτα[-X[-X[-X#-o:)

Μαυρα… Και συγκεκριμενα δερματινα…:smiley:

Μαυρα…αλλα εχω οοολα τα χρωματα και τωρα εχω σκοπο να παρω και οοοολα τα σχεδια…:-s

ayta einai!!!:p:p

Ναι αμα δουλευεις στον ομιλο που εχει αγορασει την αντιπροσωπεια, τα παιρνεις με 10 ευρο αρα ειναι μαααα**κια να μην τα παρεις ΟΛΑ!:lol:

troll mode on

ADIDAS ΡΕ ΜΟΥ*ΙΑ!

troll mode off

παρε και μερικα γαι εμενα τα γενεθλια μου κοντευουν:p:p:p(σε 6 μηνες ειναι):p8)

@Areldia Τι τυχερη…

Και τα ολομαυρα τα σπανε…Πιο black metal φαση οντως…

Να δω κάναν Fenriz με σταράκια και τι στον κόσμο :stuck_out_tongue:

Ρε μπορειτε να ερθετε στο μπαζαρ να παρετε και εσεις! Ε δεν θα ναι 10, θα ναι 20 αλλα και παλι! Απο τα 50 που κανουν λιγα ειναι τα 20?!

@ shaman
Λεμε ρε παιδι μου… :stuck_out_tongue: Βασικα εχουν βγει και κατι χρυσα και ασημενια… #-o

Τα χρυσοπρασινα.

ΑΣΤΕΙΟ.

Τα κλασσικα[SIZE=“3”] μαυρα[/SIZE] ειναι τα καλυτερα μετα ειναι τα [SIZE=“3”]Μπλε[/SIZE]και τελος τα[SIZE=“3”]κοκκινα[/SIZE]

σε κοριτσοπουλο ειναι και ομορφο το μωβ το μποτακι.

Αγαπαμε κοραδισες με αλλσταρακια :oops:

κοκκινο 4 ever8)

Μαύρα ρε συ,εννοείται!
Έτσι κι αλλιώς,απ’τα μαγαζιά του κέντρου όλα μαύρα είναι τώρα
αχαχαχα
:lol::lol::lol::lol::lol:
τι αστεία κάνω ρε γαμώτο!
Τα πράσινα είναι αναρχικών

:respect:
μαύρο και μόνο μαύρο,και τεριάζει με τα κτίρια στην Αθήνα τώρα(προσπάθησα τουλάχιστον:lol::lol:),αλλά και επειδή είναι γαμάτα έτσι και αλλιώς…έχω συνδιάσει καλός ή κακός All Star = Black.

Now playing: Iced Earth - Slave To The Dark
via FoxyTunes

μπλε ρουα