Το σημαντικότερο πολλ έβερ

Αυτο ειναι το “τι μιλας, τι κλανεις, το ιδιο ειναι…”?

Οταν μου μιλας, μου μυριζει τραχανας

ασχετο!!!:p:p

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΚΛΑΝΟΥΝ;:eek::eek::eek:

Σκέψου τι κλανιές θα βγαίνουν από αυτήν που έχεις στο αβαταρ σου, έχει και μεγαλο κώλο… :-s

Θα βρωμάνε σάπιο έντερο :slight_smile:

Συγχαρητήρια, μόλις μου κατέστρεψες ένα όμορφο άβαταρ :!:

Ρεστλεσ αλλαξε πληζ

Αν κλανουν θα διατηρησω τις αμφιβολιες μου,αλλα για το αν ζηλευουν…:–sign-:oops::p:p

Εγώ απλά είπα ότι with great power comes great responsibility :-s Δηλ άμα έχει αυτόν τον μεγάλο κώλο και κλάνει ασύστολα και μυρίζει ψοφίμι και σάπιο έντερο παντού, πρέπει να αναλάβει τις ευθύνες της [-X

Να είμαστε ειλικρινείς, παιδιά :slight_smile:

εγώ πάντως την παντρευόμουν άνετα, κι ας έκλανε μετά… 8)8)8)8)

:p:p

Μόνο ο Bleedin αγαπά τις γυναίκες όπως είναι :cry:

(αν έκλανε την ώρα του σεξ; :-s)

@ρεστλες, τι ζήλια ντε, είστε χαζοί οι άντρες :stuck_out_tongue: Γιατί να ζηλεύω κάποια “διάσημη” (είναι πρωταγωνίστρια εξωτικών ταινιών; δεν την ξέρω την κυρία :-s) με την οποία δεν ανταγωνίζομαι για κάποιον; Επίσης όσο και να ζήλευα, ο κώλος μου δε θα γίνει σαν αυτής. Γενικά είμαστε πιο αδιάφορες/ψύχραιμες από ό,τι μας παρουσιάζετε :stuck_out_tongue:

Bleeding παει να σε τυλιξει,προσεχε!:p:p:p

μια-δυο φορές θα τη συγχωρούσα… :stuck_out_tongue:

[FONT=“Arial Black”][SIZE=“7”]ΚΩΛΑΡΑ!!![/SIZE][/FONT]

Ρέστλες μην ανησυχείς, με τη Δεχτσα είμαστε συνέταιροι στις Εκδόσεις Σίχαμα… Την ξέρω καλά! :stuck_out_tongue:

Αναμένω με αγωνία το πρώτο βιβλίο του Ευστάθιου :-s Πρέπει να έχει να μας πει πολλά για τον “αδερφό” του (πώς να αποκαλέσεις έτσι ένα απλό Ελευθέριον; ).

Ποσο καλα δηλαδης;;;;;:naughty::naughty:

:p:p

ε τώρα γίνεσαι χυδαίος… :p:p:p:p:p:p

Χαχαχαχαχαχα…Οντως…Για πλακα το ειπα ε,ελπιζω να μην το παραχεσα και παρεξηγηθηκατε παιδια…

ok από μένα :slight_smile:

Στο σεξ γινεται να κλασει αν το κανει απο πισω και την κραταει ετσι ο αλλος ωστε να παιρνει και αερα μεσα…:-k

Υπαρχει και η περιπτωση της κολιτιδας που και να θες δεν μπορεις…:-k

Με τρόμπα κάνεις σεξ εσύ;