Το σημαντικότερο πολλ έβερ

ΛΟΛ οχι ρεεεε αλλα το εχω δει σε τσοντα και το εχω ακουσει και σε μια ακυρη εκπομπη, too…:stuck_out_tongue:

Αλλα γινεται! οπως γινονται και τα κλανομ**νια…

Με τα ποστ της Αρέλδιας πάνω σ’ αυτό το θέμα, παίρνει σάρκα και οστά μπροστά μου η λέξη “κωμικοτραγικό”.

Αχ Αρέλδια :slight_smile:

ΤΕΡΑΣΤΙΑ ατακα.

Αεράτη ατάκα

Ειπα μαλακια? Ετσι ελεγε αυτηηηη…:-s

Τοοοοοσο ακυρο?!

To αβατάρι της Αρέλδιας με κάνει να της τα συγχωρώ όλα! 8)

Αυτη ειναι?

ΟΧΙ δεν ειναι αυτη!:stuck_out_tongue:

Κι εμεις που το ξερουμε.
Εμενα γι αυτη μου μοιαζει.

Πιστευω οτι αυτην την εκπομπη την χρηματοδοτησε το FBI για να συνηθισουμε σιγα σιγα και μια μερα να μας παρουσιασουν τους εξωγηινους.Οι γυναικες δεν κλανουν.-

Οποτε εγω μαλλον εχω ακουσει 2 εξωγηινους!
Τους επιασε το αυτι μου εν καιρω σιγης…

:eek::eek::eek:Ωστε το Τελος εχει ηδη ξεκινησει…

Σαν φυσιολογικοι οργανισμοι και εμεις…:roll:

Διακριτικα ομως διοτι εχουμε και ενα image!:p:p:p

Χειροτερο εβερ ειναι να βρεθεις σε παρε με γυναικες που ομως γουσταρουν να κανουν πλακες και τετοια.Χανεις πασα ιδεα.

Κλαστε ελευθερως που ελεγε και ο ασημος.Οχι μπροστα μας ομως.Και βασικα μην μας το λετε καν.

Οντως μεχρι καποια ηλικια(μικρη ε) νομιζα πως οι γυναικες δεν εχουν καμια βιολογικη αναγκη.:roll:

Γιατι ρε να μην κλανουν ? Τι ρατσισμος ειναι αυτος ?

Κοιτα, ενας σωστος ανθρωπος ειτε αντρας ειναι ειτε γυναικα δεν κλανει μπροστα σε αλλους.Παει στην τουαλετιτσα και κανει τη δουλεια του χωρις να το καταλαβει και κανεις.Και βασικα ΠΡΕΠΕΙ να το ακουτε για να το συνειδητοποιησετε επιτελους!Το ξερω, ειναι ντεκαυλε οπως αντιστοιχα ειναι και για εμας αλλα η γυναικα δεν πρεπει να ρευεται, δεν πρεπει να κλανει, δεν πρεπει να φυσαει τη μυξα της, πρεπει να ειναι προτυπο καλης συμπεριφορας, λεπτοτητας ολο το 24 ωρο και και και…

Μας ζητατε πολλα.Απλα χαλαρωστε.:slight_smile:

Εμενα μ’αρεσουν οπως ειναι.Εχω κατσαδιασει αρκετες φορες την κοπελα μου οταν βαφεται και οταν
χρησιμοποιει περιεργες λεξεις για να μην βρισει.
Και για να προλαβω τιποτα περιεργους δεν της λεω κλασε μανα μου! :stuck_out_tongue: