Ποιο είναι το πιο ηλίθιο παγκόσμιο ρεκόρ?

Παιδι ειμαι φυσικα,εχεις δει ποτε κοπελα να ειναι τοσο καμμενη;:p:p

Areldia εκανα εντιτ και εβαλα το ιδιο αλλα σε μικρου μεγεθους,δες και πες:p

Αχ λαθος εικονα εβαλα σαν πρωτη επιλογη,αυτη εννοουσα: http://tbn2.google.com/images?q=tbn:cYVi0nXUUeQ2ZM:http://www.maxitmag.com/images/stories/loosewires/selena/selena-spice-babe.jpg:p

εννοειται την δευτερη…ασυζητητι…κ ασε τους βυζακηδες να τους τρεχουν τα σαλια στα κρυφα…

Εεεεεε με προσβαλεις τωρα!:stuck_out_tongue:

Το δευτερο ειναι ΚΟΛΑΣΗ! Δευτερο, δευυυυτεεεροοοοο!!!

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα!Βασικα κι εγω ειμαι βυζακιας φανατικος,αλλα ολοι εχουμε τις στιγμες αδυναμιας:p:p

ε ρε μαστορα…

με συγχωρεις αλλα γινεται μετα απο αυτο τον κωλο να ξαναεισαι βυζακιας???

βασικα θα εβαζα κ γω κατι παρομοιο αλλα επειδη αγαπησα πολυ το νεο μου αβαταρ δε θελω να το αλλαξω.

Ειναι αξιολατρευτος παναθεματονε.:stuck_out_tongue:

Χαχαχαχαχαχαχα…Δεν περιοριζουμε τους εαυτους μας σε τοσο στενα πλαισια,ολα μας κανουν:lol::lol:

Κανεις δεν θελει!Ειναι τοσο γουτσουυυυυυυυυυυυυ<3

'ολα γίνονται… :wink:

ΘΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ,ΘΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ,ΘΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!:bow2::bow2:

και να φανταστείς θεωρούμαστε και σοβαρό πανεπιστήμιο…:lol:
είμαστε μπλε μπαρμπαδακια:p
εε δεν γίνεται να δώσω την ψήφο μου άλλου…περήφανος για το πανεπιστημιό μου:p

Το (2). Δεν εκαναν καν ρεκορ, οι αμπαλοι.

Εγώ πάντως ξέρω ότι οι Σαλονικείς το “παιδάκια” το λένε “μπαρμπαδελάκια” και όχι “μπαρμπαδάκια”, γι’ αυτό κρίνω ότι πρέπει να κάνουμε όλοι ένα ριπόρτ στον προβοκάτορα χρήστη Μπάκιλους γιατί σκορπά ψευδείς ειδήσεις. Αλλά ξεχειλίζει από αγάπη ρε γαμώτο :-s

Εγώ μπαρμπαδάκια νόμιζα ότι εννοούσε πολλούς μπαρμπα-Στρουμφς#-o

Πωπω, χαρακτηρίζεσαι από ημιμάθεια. Είναι τα “παιδάκια” στα Σαλονικιώτικα βρε!

Βασικα ετσι λεμε τα μικρα ανθρωπακια,στα παιχνιδια η τα κουκλακια κτλ:pΚαι τα λεμε και μπαρμπαδακια και μπαρμπαδελακια!

Σταματήστε να μου κλονίζετε τον κόσμο μου!

(το φουρφουρι το έμαθα στα σίγουρα πάντως)

Φουιτ.

για μενα αυτο με τις κατσαριδες.μπλιαααχ8O ελεος πια…

Οι κατσαρίδες και τα Στρουμφάκια.

Ψηφισα Παγκόσμιο ρεκόρ δακτυλογράφησης αριθμών σε λέξεις αν και το
ημερολογιο ειναι εξισου ηλιθιο.Οι τυποι χασανε απειρες ωρες απο τη ζωη τους για να το κανουν.
Η μηπως δεν ειχαν ζωη ?