Ποιο είναι το πιο ηλίθιο παγκόσμιο ρεκόρ?

1. Παγκόσμιο ρεκόρ δακτυλογράφησης αριθμών σε λέξεις

Στις 25 Νοεμβρίου 1998, ο Les Stewart από την Mudjimba στην Αυστραλία, πέτυχε το στόχο του. Την δακτυλογράφηση όλων των αριθμών από το 1 έως το 1.000.000 ολογράφως (ένα, δυο…) στην παραδοσιακή γραφομηχανή του. Για την ακρίβεια χρειάστηκαν 7 γραφομηχανές, 1000 μελανοταινίες, 19.890 σελίδες και 16 χρόνια και 7 μήνες.

2. Ο μεγαλύτερος αριθμός από Στρουμφάκια συγκεντρωμένα σε ένα μέρος

395 Κροάτες φόρεσαν τις καλές τους μπλε φορεσιές με τα άσπρα καπελάκια σε μια προσπάθεια να σπάσουν αυτό το ρεκόρ. Το πρόβλημα είναι ότι από λάθος πληροφορίες νόμιζαν πως το προηγούμενο ρεκόρ ήταν 290 στρουμφάκια ενώ στην πραγματικότητα ήταν 451 μπλε μπαρμπαδάκια που σημειώθηκε από φοιτητές στο πανεπιστήμιο Warwick.

3. Ο μεγαλύτερος αριθμός T-shirt σε ένα άτομο.

Αριθμός T-shirt : 155
Έξτρα βάρος : 45 Κιλά
Χαμένος Χρόνος : 4 ώρες

4. Η μεγαλύτερη απόσταση που διανύθηκε υποβρυχίως με την χρήση Pogo

O Ashira furman (ΗΠΑ) διένυσε 1.680 πόδια υποβρυχίως με αυτόν τον ηλίθιο τρόπο.

5. Μακρύτερο πέταγμα οφθαλμών

Η Kim Goodman μπορεί να πετάξει τα μάτια της ( χωρίς υποβοήθηση ) 12 χιλιοστά μέρα από τις οφθαλμικές κοιλότητες.

6) Ισορροπία αυτοκινήτου στο κεφάλι.

Ο John Evans ισορρόπησε αυτοκίνητο 159.6 κιλών στο κεφάλι του για 33 δευτερόλεπτα στις 24 Μαΐου 1999.

7. Το μακρύτερο ημερολόγιο του κόσμου.

Ο Robert Shields, μετά το θάνατο του άφησε πίσω το μεγαλύτερο ημερολόγιο του κόσμου που περιλάμβανε 37,5 εκατομμύρια λέξεις, χρονολογικά περιέγραφε κάθε 5 λεπτά της ζωής του από το 1972 ως το 1997.

8. Μεγαλύτερος αριθμός κατσαρίδων που μπορούν να φαγωθούν σε ένα λεπτό.

Το αηδιαστικό αυτό ρεκόρ έγινε τον Μάρτιο του 2001 από τον Ken Edwards στο Λονδίνο, που έφαγε 36 κατσαρίδες σε ένα λεπτό.

Το τελευταίο.

Ποιο είναι το πιο ηλίθιο παγκόσμιο ρεκόρ?

Παγκοσμιο ρεκορ πολλαπλων καινουριων off-topics σε μουσικο site σε διαστημα 2 ωρων?:roll::stuck_out_tongue:

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Δεν ξερω γιατι αλλα πσοφαω με δαυτο
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Μπαρμπαδακια λεει χαχαχαχαχ.

o ks9 ειναι στο warwick

hahahahhahahahahahahahaahhaha

Προσφατα διαβασα για το παγκοσμιο ρεκορ συλλογης χνουδιων αφαλου (30 γραμμαρια χνουδι)…

Ψηφιζω αυτο…

Το πρωτο γιατι εφαγε τοσα απιστευτα πολλα χρονια σε μια τετοια μαλακια:lol:

πραγματικα το πρωτο…

μιλαμε για απιστευτο καψιμο. Ο τυπος πρεπει να ηταν αυτιστικος…

ε εσυ απο πανω βγαλε το αβαταρ, η φορεσε της κανα ρουχαλακι.

Σκανδαλιζομαι πρωινιατικα…

To τελευταιο…αντικαθιστα και το aroxol…

Κάτω τα χέρια από το άβαταρ του ρέστλες! :x
Λευτεριά στη Selena Spice! 8)

Αμα σπας ρεκορ παιρνεις και λεφτα?

αν ειναι ρεκορ Γκινες παιρνεις νομιζω ενα εκατομμυριακι δολαρια.

Γιατι νομιζεις εσυ καθονται κ σκιζονται μερικοι για τα πιο ακυρα ρεκορ??

entit : Selena Spice λεγεται η νεαρα??

Αδερφε σωσε με,απο χθες το βραδυ με κυνηγαει με μηνυματα και απειλητικα τηλεφωνηματα να το αλλαξω γιατι σκανδαλιζεται:lol::lol:

Με το συμπαθειο δηλαδη

[SIZE=“6”]ΥΠΕΡ - ΚΩΛΑΡΑ[/SIZE]

δες ακομα κ ο Κωστακης αριστερα, χαζεψε. Με ανοικτο το στομα εμεινε. Σαλια δε βλεπω ομως

Χαζεψαν τα αβαταρς ρε!!!

ναι. Και πρέπει επειγόντως να καταδεχτεί να παίξει σε τσόντα γιατί πραγματικά τέτοιος κώλος χαραμίζεται…

Μήπως κυνηγάει κι αυτός κάποιο ρεκόρ??? :p:p:p

Ωραια, θελω να σπασω ρεκορ…πειτε ιδεες…
Λεω να σπασω το ρεκορ περισσοτερων σπαμ σε ενα μηνα! ε?

Bleeding που την βρηκες ρε ατιμουλη;:lol:Μου κατεστρεψες τις αποπειρες μου να πισω τους παντες οτι ημουν εγω στο avatar μου ρε ανηθικε:cry::p:p

εδιτ:οταν το βαρεθω ειμαι μεταξυ δυο,ψηφηστε κοσμε:lol::lol:
αυτη: http://tbn0.google.com/images?q=tbn:KGV0Sp6ZcxqwrM:http://img142.imageshack.us/img142/6135/selenaspice12kz5.jpg
η αυτη; http://tbn0.google.com/images?q=tbn:M4C8Qy3aNRCWCM:http://i158.photobucket.com/albums/t90/menesloko/SelenaSpice111.jpg

Πω πω θα το φαω το μπαν,δεν γλιτωνω:lol:

κατσε τωρα εσυ απο πανω τι εισα???

Παιδι η κοριτσι??? (οπως ρωτα η γιαγια μου)

είμαι γριά π**τάνα εγώ… 8):stuck_out_tongue:

Το δευτερο με 1000!