Πες μου το ζωδιο σου να σου πω ποιος εισαι (αμα ξερεις και ωροσκοπο καλυτερα)

χαχαχαχαχαχαχα!!!

Και με αισθηση του χιουμορ!!!

Σκορπιος.

Πείτε μου, ποιος είμαι? Με ποιο ζώδιο κάνω το καλύτερο σαικς?

:lol::lol::lol:

Αχ βρε παιδιά,να κανονίσουμε κάνα meeting να γελάμε έτσι κι από κοντά:lol::lol:

Θεσσαλονικη, κατα τις 9-10 το πρωι νομιζω…:-k

με τον Ζυγο αλλα μονο σεξ
Με τον Ιχθυ σχεση

Υ.Γ. Για να βρω ωροσκοπο θελω ημερομηνια γεννησης, πολη, και ωρα…ευχαριστω!:stuck_out_tongue:

AAHHHHH!! OMG! Και εσυ σκορπιος!:!::!:

οι σκορπιοί κάνουν όπως και να’χει καλό σεξ σύμφωνα με τα ζώδια!

Δηλαδη Ζυγος με ωροσκοπο Σκορπιο τι σημαινει ?? :-s

Οχι με ολα γιατι δεν ταιριαζουν οι αναγκες καποιων με το σεξ που κανει ο Σκορπιος… νερντ

Τρελα…

Για τον Αιγοκερω που ειμαι εγω τι λεει η ειδικος?

Τα ζώδια, τα ωροσκόπια και οι αστρολόγοι αποτελούν μια από τις πιο καλοστημένες απάτες στην ανθρωπότητα.
Βιομηχανία τσαρλατάνων, που πουλάνε αερολογίες, σε κόσμο που απελπισμένα θέλει να μάθει τι καλό θα μπορούσε να του επιφέρει το μέλλον.
Η έλλειψη επιστημονικής βάσης σε όλα αυτά είναι πρωτοφανής, αλλά το πιο αστείο είναι πως από τη στιγμή (πριν κάτι αιώνες) που θεσπίστηκαν οι “κανόνες” της αστρολογίας, μέχρι σήμερα, η μετάπτωση των άστρων / πλανητών (που οφείλεται στις κινήσεις του σύμπαντος) έχει επιφέρει αλλαγές στη σχέση ζωδίου - μήνα γεννήσεως. Παρόλα αυτά, οι αστρολόγοι συνεχίζουν ακάθεκτοι, άσχετα αν για παράδειγμα, πλέον, όταν γεννιέσαι Μάιο, δεν είσαι κανονικά Ταύρος, αλλά κάτι άλλο.
Αν είναι δυνατόν η θέση των πλανητών την ημέρα που γεννιέσαι, να έχει να κάνει με τη διαμόρφωση του χαρακτήρα σου. Οι ελκτικές δυνάμεις που ασκούνται από αυτούς πάνω σου, είναι τραγικά μικρότερες, για παράδειγμα, από τη δύναμη που ασκεί πάνω σου ο ιατρός που σε ξεγεννά!
Βγάζω σπυράκια όταν ακούω άτομα να βγάζουν συμπεράσματα με βάση το τι ζώδιο είσαι! Ντε και καλά επειδή κάποια ανίδεοι έγραψαν για το κάθε ζώδιο 15 υπερβολικά γενικά χαρακτηριστικά, τα οποία βέβαια ισχύουν για το 75% του πληθυσμού.
Κλάιν μάιν!!!

Eεεετσι !!! :metal:

:naughty:

Πολυ ωριμα ζωδια αλλα καταπιεσμενα…ωροσκοπο ξερουμε??

Ολα αυτα τα λες επειδη εισαι Ταυρος.[-X

:p:p:p

Ενημερωμενος ο Cozy. :wink:

Aλλα μην το χαλαμε τωρα που βγηκε οτι ειμαι το πιο γαματο ζωδιο και ωροσκοπος.:stuck_out_tongue:
Αποτι λεει η Areldia, ε… :roll:

Θα σε καταγγείλω στην ένωση Φυσικών, πρόσεχε :lol:

Συμφωνω οτι οι περισσοτεροι ειναι γτπ. Αλλααααα δεν ειναι ετσι ακριβως!

Συμφωνα με την θρησκεια μου ειμαστε ενεργεια(ας πουμε) και οι πλανητες εχουν ενεργεια, αυτη η ενεργεια μας επιρρεαζει…και εεετσι τα ζωδια ειναι μια μικρη ταυτοτητα μας (συμφωνα με την θρησκεια μου παντα).

Παιζει μεγάλο ρολο σε ποια μοιρα ειμαστε και στο ζωδιο και στον ωροσκοπο…

Συμφωνα με την θρησκεια μου παντα…

Εδιτ: Παντως εχουν πλακα δεν μπορειτε να πειτε!

Ποια θρησκεια ειναι αυτη;:roll: