Πες μου το ζωδιο σου να σου πω ποιος εισαι (αμα ξερεις και ωροσκοπο καλυτερα)

Περιμένουμε όλοι μ’αγωνία.

Αι αι! Γουικα!

Εδιτ: Αν και ειμαι στην κορελιανη Γουικα, δεν ακολουθω την εκκλησια πια.

944 τέτοια

Αμαν! Η Λιτσα Πατερα ξεκινησε θρησκευτικο κινημα!8O

Αφου ολοι ειμαστε ενεργεια, αλληλοεπηρεαζομαστε. Οποτε ο τιτλος του τοπικ θα μπορουσε να ειναι ‘‘πες μου το ονοματεπωνυμο του γειτονα να σου πω το ριζικο σου’’ ή ‘‘ποιο το ποιον της ενεργειας των φιλων σου? Σε επηραζει ξερεις.’’

Πρωτη φορα ακουω τετοιο πραγμα:wacko:

Καλα που πηγες και την βρηκες;:stuck_out_tongue:

Ιπποκαμπος.-

κοάλα.

Νομιζω οτι ταιριαζουμε μαναρι μου:naughty::naughty::stuck_out_tongue:

!

Τι ωροσκοπο εχεις; :oops:

Edit: Restless, κατω τα κουλα σου. Εγω τον ειδα πρωτος.-

Πλακα κανεις…Δεν την βρηκα με βρηκε! Και στα 12!:stuck_out_tongue:

@*Faceless_Rania: Ναι ισχυει αλληλοεπηρεαζομαστε και για αυτο και δεν εχουμε τα ιδια συναισθηματα για ολους. Και ουτε αντεχουμε καποια ατομα και θελουμε να τους σπασουμε τα μουτρα χωρις λογο και αιτια. Βεβαια εσυ το πηγες αλλου και φυσικα δεν ισχυει οπως το λες. (Συμφωνα με την θρησκεια μου, λεωωω, για να μην νομιζει κανεις οτι αυτα που λεω ισχυουν για ολους μας)

Ωροσκόπος: μπαρμπούνι…

σαμιαμιδι του νερου:oops:Εσυ ομορφαντρα;

edit:Μπα που να χαθεις οπισθοδρομικε,εγω νομιζα θα καναμε τρελιστες ολοι μαζι:oops:

Ξενερα…

Κοριτσα, όλος δικος σας.

μην αποπαίρνεις έτσι τα μπαρμπούνια… έχουν πλούσιο εσωτερικό κόσμο… :stuck_out_tongue:

σαν τα καβούρια :p:p

Να πεις στη θρησκεία σου ότι έχει άδικο, ή για να ακριβολογώ έχει ένα μικρό δίκιο, το οποίο όμως γιγαντώνει εσκεμμένα, γιατί όπως έγραψα προηγουμένως, οι πλανήτες ναι μεν μας ασκούν βαρυτική έλξη, όμως αυτή είναι πολύ μικρότερη από την έλξη (δύναμη) που ασκούν πάνω σου: ο υπολογιστής σου, το κινητό σου, ο τοίχος που βρίσκεται πίσω σου, το κρεβάτι σου, η μητέρα σου κτλ κτλ…

Αλλά ακόμα και έτσι, όση δύναμη και να μας ασκούν, ποιος είπε ότι αυτή μας επηρεάζει; Αυτό είναι απλώς μια θεωρία.

Τα καβούρια στη φερνουν “πλαγίως”. Μπαρμπουνάκι φτγ!!!:stuck_out_tongue:

Μπαρμπουνια=ιχθυς
Καβουρι=καρκινος

Λάθος εντύπωση έχεις για τα καβούρια. Μας αναγκάζουν οι συνθήκες, δεν το θέλουμε :stuck_out_tongue:

Σουρικατα=367