Πες μου το ζωδιο σου να σου πω ποιος εισαι (αμα ξερεις και ωροσκοπο καλυτερα)

Δεν με πειραζει το αδικο και το δικιο…
Εγω πιστευω και αφου πιστευω, μου αρκει…και οοοοοοτι και να μου πουν δεν θα με κανει να σταματησω να πιστευω αυτα που εχω δει…εκτος και αν δω το αντιθετο :-s

Αρελδια, με προκαλεις να μιλησω για αφελεια. Και δεν λεω για το κουρεμα.

κοάλα = :?: :-s

Εγω παλι νομιζω οτι ο καθενας μπορει να πιστευει οτι θελει και δεν εχω κανενα δικαιωμα να τον κρινω γι’αυτο αρκει να μην μου το πλασαρει μεσ’την μουρη. Γενικα για τις θρησκειες και τα πιστευω του καθενα παει αυτο.

Κοιτα να δεις αρελδια. Θα σου πω ΕΓΩ ποια ειναι η πραγματικη, αδιαμφισβητητη αληθεια.

Πίστευε και μη ερεύνα…

Θα σου πρότεινα κάτι άλλο: Πίστευε και μή: ΕΡΕΥΝΑ!

Εισαι ελευθερη να πεις οτι θελεις. Δεν θεωρω οτι σε προκαλω. Μαλλον εσυ προκαλεις τον εαυτο σου. Εγω απλα λεω αυτα που πιστευω. Βεβαια, ειναι φυσιολογικο, ο καθενας να εχει αλλη αποψη για τον αλλον και τα πιστευω του. Δεν μπορω να σου πω οτι θα την δεχτω αλλα δεν θα την κατακρινω σε καμια περιπτωση.
Νομιζω πως πηρες πολυ στα σοβαρα ενα θεμα που ανοιξα για την πλακα. Αν δεν πιστευεις στα ζωδια μπορεις απλα να μην κανεις ποστ. Η απλα να πεις ενα δεν πιστευω και τελειωσει εκει το θεμα.

Δεν θα συνεχισω και το σταματαω εδω, αν θες να συνεχισεις εσυ, μπορεις αλλα εγω το θεωρω ανουσιο.

Επαναλαμβανω λοιπον οτι το τοπικ αυτο ειναι για να σπαμε πλακα, οπως κανουν ο Βλιδινκ και ο Ρεστλες και οχι για να τσακωθουμε για μια ακομη φορα.

ΔΙΑΦΩΤΙΣΤΕΜΕΕΕΕ ΝΑΙΙΙΙΙ!!!:stuck_out_tongue:

ναι, αλλά δε μου απαντάς για το κοάλα… :stuck_out_tongue:

Τώρα, το ότι ο Ανγκμαρ έκανε αυτή τη δήλωση και μετά έφυγε, πώς να το σχολιάσω? :?

Υδροχοος εδω!Για να ακουσω!!!Με ενδιαφερουν οικονομικα,αισθηματικα,επαγγελματικα,οικογενειακα :p:p:p

Ο Κόζι μίλησε σοφά

Δεν πιστευω.Ουτε σου ειπα ‘‘μην πιστευεις’’ προς θεου.Ο καθενας πιστευει ο,τι γουσταρει,δεν το κατακρινω αυτο.Και εγω μπορω να πιστευω οτι το συμπαν το εφτιαξε η μανα μου,δεν μπορει να μου πει καποιος κατι.

Απλα το προηγουμενο ποστ σου μου εδινε την εντυπωση του ‘‘ωραιο ονομα εχει αυτη η θρησκεια, ας την ακολουθησω’’.

My bad, sorry.

Επισης +1 στο Πίστευε και μή: ΕΡΕΥΝΑ!

Τι; Τσαμπα;

ααα, δε μας τα λετε καλα. [-X

Καρκινος με ωροσκοπο Καρκινο.

Καμια ποικιλια…

Δίδυμος αν και δεν έχω καταλάβει ακόμα ωροσκόπους και τέτοιες λαλακίες…
στο κινέζικο είμαι φίδι!:twisted:


Now playing: Anathema - They (Will Always) Die
via FoxyTunes

Ειμαι φλωρος Καρκινος.

Οι Καρκίνοι δεν είμαστε φλώροι, παρεξηγημένοι είμαστε :stuck_out_tongue:

Ναι σιγά, αφού όλοι ξέρουμε τι θα μας πεις:

Η αλήθεια βρίσκεται στο αγνό Μπλακ Μέταλ!!! :lol:

Όπως πάντα :lol:

Γειά σας, είμαι ιχθύς και θέλω να μάθω τα πάντα για τον εαυτό μου.

Γεια σου αγαπητε φιλε.
Το οτι εισαι ιχθυς μπορει να λεει παρα πολλα. Συγκεκριμενα τα χαρτια μου λενε οτι εισαι ντραμερ σε παουερ μπαντα που κανει και κοβερς, εκ των οποιων ενα ειναι helloween ακουσον ακουσον.
Α! Μια καρτα εδω μου λεει οτι εχεις καταγωγη απο Κρητη?!
Και επισης σπουδαζεις στο ΤΕΙ Χαλκιδας.

Ελπιζω να σε βοηθησα στην πνευματικη σου αναζητηση.