Γ4

για το κακομαθημένο κολεγιόπαιδο λες? τη Νίνα>? 8)

:smiley:καρδουλεςκαρδουλεςκαρδουλεςκαρδουλεςκαρδουλεςκαρδουλεςκαρδουλες**καρδουλες:smiley:
:smiley:καρδουλεςκαρδουλεςκαρδουλεςκαρδουλεςκαρδουλεςκαρδουλεςκαρδουλες**καρδουλες:smiley:

Mε πιεμ σε γνωστους λες?:stuck_out_tongue:

απαισια σειρα ,αθλιο (και καλα εφηβια και μαλακιες)σεναριο,ασχημες πρωταγωνιστριες(μονο η ξανθουλα η γραφιτου ειναι ωρααια)κατα τα αλλα ο,τι να ναι.σορρυ αν το παρακανω αλλα αυτη η σειρα εδω μου καθεται.

συμφwνw απολυτα…ειναι αθλιο…

Εσυ εισαι πιο ομορφη δεσποινις ? :stuck_out_tongue:

NAI:p

Φωτο για αποδειξη !

:(:(:(:(:(:(:(:frowning:

:metal:Μάιρα ρεεεεεεεεεεε:metal:

Eίναι λίγο τρομακτική ώρες ώρες…βασικά έχει περίεργο πρόσωπο!:-s

δε σου αποδεικνυω τιποτα!ειμαι σου λεω ασε με…:p:D

Υeah right ! 8)
Σε προκαλω ! Υπαρχει αντιστοιχο τοπικ :wink:

Ναι, αλλα ειναι μελαχρινη με γαλαζια ματια και εχει απιστευτο στυλακι!!:smiley: Το ξερω οτι αυτο που βγαζει ειναι γραφικο αλλα μ’άρεσει!:slight_smile:

Έχει και ωραίες αφίσες στο δωμάτιό της!:smiley:
Μπράβο πάντως Θανάση!Σου αρέσουν οι ψιλογκουθούδες!:stuck_out_tongue:

:oops::oops::oops::oops::oops:

[-X[-X[-X[-X[-X[-X[-X

Παρακολούθησα χθες για πρώτη φορά.
Κάλτσα μου φάνηκε, αλλά αυτή η μελαχρινή με τα γαλάζια μάτια μου ξυπνάει πατρικά ένστικτα!8)
Με βλέπω να γίνομαι θαμώνας…:stuck_out_tongue:

Γ4 ρουλς ρε,Greek beverly hills σε κακοφημο σχολειο αλα Ασυμβιβαστη γενια…(#-o)…τι αλλο θες δλδ???:lol::stuck_out_tongue:

την μελαχρινή 8)8)8)

και γω…αλλα μπαα…:(…

Δεν ξερω αν με τιμαει η οχι παντως ειναι η μοναδικη σειρα που βλεπω (=κατεβαζω απο τορρεντ:p) φετος απ την ελληνικη TV.
Oντως υπαρχει υπερβολη στο σεναριο, αλλα το οτι περιστρεφεται γυρω απο την ζωη καποιων νεων οπου ολοι τους εχουν διαφορετικα γουστα/χαρακτηρες/προσωπικοτητες θαρρω πως ειναι καλο. Εννοειται αγαπαμε Μαιρα!:oops::oops: