Ποιο συγκροτημα εχει τους πιο πολλους οπαδους στην ελλαδα?ψηφιστε το αγαπημενο σας

βασικα εσυ εισαι βαμμενος μειντενας…οποτε δεν πρεπει να συζηταμε μαζι σου…χεχε!:stuck_out_tongue:

Scorpions άνετα. 3 συνεχομενες χρονιες sold-out, what the fuck?

νομιζω πως ειναι οι scorpions γιατι δεν ειναι τυχαιο οτι σχεδον καθε καλοκαιρι ερχονταν για live στο καραισκακη το οποιο ετσι για την πλακα γεμιζε…παντως σιγουρα ειναι κ πολλοι αυτοι που ακουν μεταλλικα ασχετο το αν αυτοι δεν πατανε…

Other

To αγαπημενο μου συγκροτημα στο πολλ ειναι οι Scorpions.

Aλλα πιστευω οτι στην Ελλαδα οι Iced Earth εχουν τους περισσοτερους (σε αναλογια πλυθησμου) οπαδους απο οποιαδηποτε αλλη χωρα. Πολυ υπερεκτιμημενοι…

ολα εκτος απο metallica κ bon jovi:wink:

Οι Maiden νομιζω οτι εχουν παρα πολλους οπαδους εδω.

Οι scorpions νομιζω.Τρεις συνεχομενες χρονιες με πολυ κοσμο το αποδεικνυουν.Οι metallica κι αυτοι πολυ γνωστοι αλλα οι περισσοτεροι μονο το Nothing else matters ξερουν.

.

λεγε τετοια…κακομοιρα μου αμα το δει αυτο ο γιαννακης κ δεν πατησει ελλαδα την εβαψες!!!

Σαμπως θα πατουσε κ αν δεν το λεγες:p:p:p

Αναλογικά με τον πληθυσμό… Iced Earth.

Ποιο φόρουμ έχει τα πιο άχρηστα θρεντς???

Ον τόπικ: Μάλλλον οι Σκόρπιονς.

Κι εγώ αυτό νομίζω…:-k μέχρι και τα μικρά παιδάκια φοράνε μπλούζες τους!:lol:

Μα που είναι οι anathema??[-X

Metalicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

προσπαθησα να βαλω μπαντες γνωστοτερες στο ευρυ κοινο για αυτο δεν εβαλα αναθεμα iced earth και τετοια.ον τοπικ πιστευω οτι τους πιο πολλους τους εχουν οι μειντεν και οι σκορπιονς

καλα το πολλ δεν εχει backstreet boys???8O8O8O:-k[-X

Ουτε Peppers εχετε βρε? [-X Λοιπον εγω λεω …

[SIZE=“4”]Red Hot Chili Peppers[/SIZE]

Εχει δικιο ρε η κοπελα.Πως τους ξεχασατε ετσι?:smiley:

@Wise:Ναι ρε γαμωτο δεν εχει Backstreet Boys αλλα ουτε και Aguilera:lol:

συμφωνω…τρομερη ελλειψη…:? εμενα αυτοι ειναι οι αγαπημενοι μου αλλα δεν πρεπει να εχουν κ πολυ επιτυχια στην ελλαδα(ενας λογος που δεν ερχονται κ ποτε γμτ μου…:()

Απο αυτα που μπηκαν, θα παω με τους Queen…oxι οτι δεν γουσταρουμε τα υπολοιπα ετσι???

εε ναι αλλα οι queen ειναι αξεπεραστη αξια:) τους λατρευω κ αυτους ρε γμτ κ δεν προκειται να τους δω ποτε live…:frowning: