Ποιο συγκροτημα εχει τους πιο πολλους οπαδους στην ελλαδα?ψηφιστε το αγαπημενο σας

για να δουμε:-k

Maiden και Scorpions εχουν τους πιο πολλους νομιζω…

εκανα μια μεγαλη παραλειψη ξεχασα τουσ guns n roses σορρυ στους αρκετους απο οτι ξερω φανς τους

Από το Poll οι αγαπημένοι μου είναι, με μικρή διαφορά από Zeppelin και Metallica, οι Floyd.

Και τους άλλους τους πάω (σχεδόν όλους:p) αλλά δεν τους βάζω πάνω απ’τους προαναφερθέντες.

other(witch)

:stuck_out_tongue:

ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ AGORAPHOBIC NOSEBLEED?

caps lock

linkin park…:wink:

Metallica και Scorpions/GNR.

Και όπως είπε ο φίλος Wise πάνω, αυτοί οι LP, που πριν μερικά χρόνια δεν τους ήξερε κανείς στην Ελλάδα, και τώρα όπου και να πάω μιλάν για αυτούς. :?

Δικο μου αγαπημενο ειναι οι dream theater!Βεβαια σε ενα τετοιο poll αντε να χωρεσουν ολες οι μπανταρες του πλανητη:pΕβαλα other τελος παντων,παντως απο τις επιλογες που εχει ασυζητητι Deep Purple!Που ειναι ο Blackomore,που ειν’ ο Πουτσινι,που εχουν παει ολοι εκεινοι;:cry::cry::cry:

Aπο το πολλ θαρρω πως τους περισσοτερους εχουν οι Λεντς.

ΧΙΜ? ΤΟΚΙΟ ΧΟΤΕΛ? μουαχα

ειδες ξερω τι λεω…:wink::stuck_out_tongue:
εχεις πμ…

Το θέμα είναι πως τους αρέσουν, γιατί για εμένα δεν αξίζουν.

Επίσης είναι και οι Led…

Δεν έχω πμ

:smiley: Να 'τος ο αδερφός Theaterάκιας. Θα βγουν τώρα 5-6 αντι-Theaterάκηδες να μας κράξουν αλλά μη φοβάσαι, είμαι εγώ εδώ… :lol:

Το τι ακούει πάντως ο κόσμος είναι κυρίως θέμα εποχής και θέμα marketing… δεν φαντάζομαι να διαφωνεί κανείς μ’αυτό.

Scorpions, Iron Maiden, Depeche Mode

Για την Ελλαδα μιλωντας περισσοτερους οπαδους πιστευω εχουν οι ΜetallicA…

ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ :cry::cry::cry:

Τι να κραξουν ρε συ τα αμπαλα τα οντα,ποιος ασχολειτε μαζι τους,ειναι αλλωστε γνωστο τις πασει οτι υπαρχει ο απλος,τιποτενιος και παρακμιακος θορυβος για να γεμιζεις τον χρονο σου,και υπαρχουν και οι dream theater:p:lol:

Μπορεί αλλά προσωπικά γνωρίζω πολύ περισσότερα άτομα που ακούνε Maiden απ’ότι Metallica…

σχετικα ειναι αυτα…αληθεια πως μετριουνται???

Πόσο χρονών είσαι και ξέρεις περισσότερα άτομα να ακούν Maiden από Metallica; Γιατί όλοι οι νέοι τώρα (13-17) ακούν MetallicA… ξέρεις τι φάση τραγούδια… Unforgiven, Nothing Else Matters κ.τλ… τους λες Kill Em’ All ή Ride The Lighting και σε κοιτάνε σαν τον μακακα…
Έτσι πιστεύω ότι οι Metallica είναι πιο “διάσημοι” στην χώρα μας… είναι και οι Maiden, αλλά οι Metallica πιο πολύ… από ότι έχω δει και ακούσει πάντα…

Ε Metallica. Αν και πιστευω οτι οι Scorpions εχουν τους πιο πολλους φανς.

Metallica. Αλλά στους μεταλλάδες περισσότερους οπαδούς έχουν οι Maiden.Και οι Scorpions προφανώς έχουν πολλούς οπαδούς.