Συνθήματα σε τοίχους

επανασταση διχως ερωτα, μπουκαλι χωρις στουπι

“H TV εχει και OFF”

Best of all

Του Κνίτη του δείχνανε την καρέκλα κι αυτός κοιτούσε το πάτωμα (στο Πάντειο πάλι)
και
Κάποιος ψένει ψάρια (σε όλο το κέντρο-απλά το πιο άκυρο σύνθημα που έχω δει ποτέ μου:p)


Listening to: Hans Zimmer - God Particle
via FoxyTunes

Εισαι ελευθερος να πιστευεις οτι εισαι μαλακας
Ομως εισαι μαλακας αν πιστευεις οτι εισαι ελευθερος

ΤΕΙ Πειραια

Καπου στην Ερμου.

Δεν σε Sony

Mεσα σε μια ΤV

παπει, 106

Όταν οι μπάτσοι κύκλωναν το τετράγωνο εμείς τετραγωνίζαμε τον κύκλο

Συνθήματα του τύπου " ούτε μια ώρα στην δουλεία για να μην χαίρονται τα αφεντικα" γραμένα από τους δήθεν αντιεξουσιαστές… Πόσο αστείο και γελίο με φαίνετε όταν τα διαβάζω αυτά…

εδιτ: Ξέχασα να πω ότι αυτοί που τα γράφουν αυτά δουλεύουν όλοι τους…

Αυτοι που τα γραφουν ομως κατεβαινουν και σε καμια απεργια…

[I]o superman ειναι ο κλαρκ κεντ [/I] :roll:

+1…

ναι,το οτι κατεβαινεις σε μια απεργια ομως,οχι εσυ,ο καθενας, δε σημαινει οτι μπορεις σε καθε τοιχο να γραφεις οτιδηποτε σου κατεβει τυπου “εφαγα κεφτεδακια,με πειραξε το στομαχι” και να βαζεις ενα Α διπλα…υποτιθεται αυτοι που αντιπροσωπευουν αυτο το Α εχουν στοχο και γκρινιαζουν τοσα χρονια γιατι “εεε σπανε διχως λογο οι φασιστες και κραζουν τα ΜΜΕ τον αναρχικο χωρο”.ποιος ειναι ακριβως ο στοχος/νοημα στο “καλη η μαλακια αλλα στο σεξ γνωριζεις κοσμο”

Καλα αυτο σκετο καγγουριλικι ειναι.

Ο ζαπ ομως δεν σχολιασε αυτο, σχολιασε “σοβαρο” συνθημα.

ξανα +1

Το οτι κατεβαίνουν σε καμιά απεργία,πορεία ή κατάληψη δεν με λέει κάτι… Εγώ δεν μπορώ να βρω κάποιον λόγο που αρκετοί γράφουν αυτά τα συνθήματα ενώ οι ίδιοι κάνουν το αντίθετο! Και αυτός ήταν ο λόγος που πόσταρα και το παραπάνω! Το ότι με φαίνετε γελοία αυτή η εικόνα!

Και πού ξέρεις ότι ο συγκεκριμένος κάνει το αντίθετο απο αυτό που γράφει; :stuck_out_tongue:

“Το χρήμα τους , το Αιμα μας”

Ζω σε πόλη που όλοι είμαστε γνωστοί μεταξύ μας! Και τα συγκεκριμένα άτομα τα ξέρω… και όπως επίσης κλασσικό είναι το ότι λένε με την μια κάποιον φασίστα αν αυτός διαφωνίσει μαζί τους!!!

καλά δεν είναι τόσο απλό το θέμα.