Καλησπέρα από ένα Σταυροφόρο ;)

Καλησπέρα κι από μένα παλικάρια!

Το site το βρήκα εξαιρετικό, αν και δεν το έχω ψάξει όλο ακόμη. Εύχομαι καλή επιτυχία και καλή παρέα.
Όσο για μένα, long story short, ένας σταυροφόρος είμαι, ένα από τα πολλά nicks, που ψάχνει και ψάχνεται και πάντα θα το κάνει. Με open mind - κεραυνός στους κολλημένους, δημιουργικότητα και ότι μπορεί να συνοδευτεί με καλή και πραγματική παρέα. The rest later…

Take care,
Crus

Φίλε Crusader, καλως όρισες.
Είδες για να μην είσαι γυναίκα…όλοι στο κλάσιμο, ενώ για την Hell-en γίεται σφαγή!!
:lol: :lol: :lol:
Καθίκια, ν’ανοίξουμε κι άλλο ένα topic για τον σεξιστικό ρατσισμό!! :lol: :lol:

Καλή διασκέδαση… :wink:

Λογικοτατο… :wink: Φαντασου να postαρε και photo… :lol: :lol: :lol:

Καλος ηρθες… :wink:

Hahaha, έχεις δίκιο mate.
Αυτά τα αποδεχόμαστε, τα προσπερνάμε και συνεχίζουμε με ότι απέμεινε (j/k).
Thanx. :slight_smile:

και εδω θα αρχισουν να καλωσοριζουν το αγορι ολες οι γυναικες…ας ξεκινησω εγω λοιπον…καλα Posts λοιπον,και αν θελεις συμβουλες απο εμενα δεν θα τις εχεις γιατι μπορει να μου κανουν παρατηρηση :lol: :lol: :lol:
καλα να περασεις here!!!καλως ηρθες!! :slight_smile:

Και ακόμη μία γυναίκα έρχεται να σε καλωσορίσει και να σου ευχηθεί καλή διαμονή και καλά posts

:*

Χαλάω το σερί αλλά τι να κάνουμε… :stuck_out_tongue:

Welcome Crus! Το site δεν είναι όπως το περιγράφεις, είναι καλύτερο :twisted:
Ελπίζω να βρήκες τους Αγιους Τόπους σου :wink:

παντως πρεπει να παραδεχτουμε οτι τοσο καλη αναπτυξη και παρουσιαση προσωπικοτητας λιγοι εχουν κανει μεσα σε λιγες γραμμες οσο το καινουργιο αγορι της παρεας μας…μου αρεσε αυτο το κεραυνος στους κολλημενους…κεραυνος εν αιθρια θα ειναι βασικα αλλα δεν τρεχει!!! :lol: :lol: Τελη για σενα λεει!!! :lol: :lol: :lol:

Καλώς ήρθες crusader. Cheers mate 8)

Το καλό που σου θέλω/ουμε να μην είσαι κανάς Ρόκαβλον.

Γουέλκαμ :*

και εδω θα αρχισουν να καλωσοριζουν το αγορι ολες οι γυναικες…

sounds interesting…

Το site δεν είναι όπως το περιγράφεις, είναι καλύτερο
Ελπίζω να βρήκες τους Αγιους Τόπους σου

Θα δείξει. δυστυχώς είναι πολύ πιεσμένη η περίοδος, ελπίζω να μη με χάσετε.

παντως πρεπει να παραδεχτουμε οτι τοσο καλη αναπτυξη και παρουσιαση προσωπικοτητας λιγοι εχουν κανει μεσα σε λιγες γραμμες οσο το καινουργιο αγορι της παρεας μας…

Να φανταστείς παραήμουνα σύντομος, αναλογικά δλδ με τα posts που κανονικά κάνω κατά καιρούς. Αλλά κάπου κάπου απογοητεύεσαι και βλέπεις ότι δεν έχει νόημα κι απόκριση το να γράφεις τα εσώψυχά σου και περιορίζεσαι σε λίγα κι ουσιώδη.

Thanx σε όλους.

δεν νομιζω να εχει βγαλει κανεις εδω μεσα τα εσωψυχα του.τα εσωρουχα του ισως… :lol: :lol: :lol:
και για να σοβαρευτω οντως δεν εχω διαβασει posts με εσωψυχα απλα με βαθυτερες σκεψεις σε απλα γεγονοτα…ερχονται στιγμες που θελεις να γραψεις τη γνωμη σου γιατι αυτη πνιγεται στο συφερτο και στη μαζα…

Welcome…!!!

Welcome Home!!! Ελπίζω να μην μας επιβάλλεις τίποτα Σταυροφόρε! :wink:

Γεια σου Σταυροφόρε καλως ηρθες… και καλα να περασεις :slight_smile: ευχες απο αλλη μια θυληκια υπαρξη… ωρες ωρες μου βγαινει ο ποιητης μεσα μου. Καλα posts και πολλα πολλα :slight_smile: :**

Ευχαριστώ Angel in Black, TrustNo1 & Hell-en!

Ελπίζω να μην μας επιβάλλεις τίποτα Σταυροφόρε!

Μόνο την ύπαρξη μου! Προς το παρόν μην ανησυχείτε, διοικώ και μαστιγώνω άλλους… :twisted:

αγριο αγορι… :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol:

Πες μας τωρα τι ειναι αυτα που πινει ο Erlic γιατι ειναι σπανιες ποικιλιες… 8) 8) 8)
WELCOME…και οχι βια… :wink:

17 post στο καλωσόρισμα του Crusader_of_Melnibone και 65 σ’ αυτό της Hell_en…

Αρχιδόκαμπος και το rocking… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:stuck_out_tongue: