Γεια

Με λένε σλαλογκ και ήθελα να σας συστηθώ.
Ελπίζω να περάσουμε ωραία εδώ πέρα.

καλά θα περάσουμε, καλά…

με ειρωνευεσαι?:x:x:x

Δε σε ειρωνεύεται ρε κουλαρε. :stuck_out_tongue:

Kαλωστονα. :smiley:

Τι μουσική ακούς;

edit: Μόλις είδα ότι πόσταρες στους Solitude Aeturnus. Οποτε καλά τα λέει ο dude, σίγουρα θα περάσουμε καλά! :smiley:

Τι αλλα εκτος απ τους θεούς;

Βασικα παρακολουθώ το φορουμ καιρό και με προδότες της χωρας κομμουνιστες δεν μιλάω.
Kαι Α ΚΑΙ ΟΥ και ΔΑΠνδφουκου

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

ΤΑ’ ΣΠΑΣΕΣ ΛΕΜΕ!!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ!ειλικρινα τωρα ηθελα να τσαντιστεις να τραβηξουμε ο ενας τις κωλοτριχες του αλλου αλλα το πηρες χαλαρα!εγω είμαι νεκρος δατς γαη με λενε και ημουν παλια στο φορουμ αλλα νταξει τα κυκλωματα.Ειναι πολυ πιθανο εως σιγουρο οτι θα γινω μπαν οποτε γραψε καμια μαλακια να διασκεδασω που βαριέμαι.

paradise lost,soad,
manu chao,enya
flogging molly
gogol bordello.gr
moonspell
tool
porcupine tree

μερικα ας πουμε!

Ώστε εσύ είσαι ο θρυλικός thatswhy! :smiley:

Μεγάλη μου τιμή σύντροφε! :slight_smile:

Τι λέει, διωγμοί και εξορίες ακόμα και στο internet; :lol: Τελικά δε θα μας αφήσουν να αγιάσουμε ποτε οι κακομοίρηδες; :stuck_out_tongue:

Τους συντροφικους μου χαιρετισμους!
νταξει τι να λεμε παντα θα μας κυνηγανε!
εγω λέω να με αφησουν να χαλαρωσω λιγο και δεν θα κατουράω εκτος λεκάνης,υποσχεση.

ε και μην ξεχναμε ουτε σε ξερονησια ουτε σε φυλακες…

Έτσι ρε δε μασάμε εμείς! :twisted:

Να σε ρωτήσω, ποιο είναι το πιο γρήγορο ban που έχεις φάει; Για πόσες ώρες (η λεπτά) μιλάμε;

Δεν ξερω στην φυλακή ολα ειναι εντελως διαφορετικά,ο χρονος δεν εχει σημασια.Δεν εχω φαει κανα γρηγορο μπαν αλλα έχω φαει πολλα μπαν γιατι ειμαι βρωμοστομος οχι με την κυριολεκτικη εννοια αλλα η μανα μου δεν ειχε ποτε πιπερι βλεπεις.

Κακώς!

Πως θα μάθεις ρε να προσφέρεις στην κοινωνία και την εθνική οικονομία ως νομοταγής πολίτης αν δεν διαπαιδαγωγηθείς σωστά και ούτε καν τηρείς από μικρή ηλικία το ΣΑBΟΥΡ BIBP; :roll:

Αλήθεια ποσο πιτσιρικάς είσαι ρέ; Αν δεν κάνω λάθος είσαι και αδερφός του red pyramid έτσι;

ΝΑΙ ειμαι αδερφος του.

πιτσιρικι 17 χρονων είμαι!

8O

17 χρονων;

Και τότε ρε φιόγκο τι μιλάς για τη δαπαρα ρε, έχεις ιδέα; Περίμενε να περάσεις σε καμια σχολη και τότε θα δεις τι εστί βερύκοκκο! :stuck_out_tongue:

Παρεπιπτόντως δεν πιστεύω να χεις και συ κανένα ψιλό-gay κόλλημα με γιαπωνέζικα manga σαν τον αδερφό σου ε; (Άμα το δει αυτό λες να θυμώσει; :roll::p)

μανγκα?μαγκα μου εγω δεν ασχολούμαι με τέτοια.
μου καταστρέφουν τα εγκεφαλικά κύτταρα και ασε που δεν αναπληρωνονται οπως πρόσφατα έμαθα.
ξερω-γω αμα θα θυμώσε φαντάζομαι πως οχι πολυ τουλαχιστον.
απο δαπ έχω πολλές ιδεες απο φοιτητες γνωστους -φιλους.
Εγω έχω αλλα κολλήματα-σκαλωματα.

το γεια εχει 2 εννοεις μια του σας καλωςοριζω και μια του φευγω μπήκε ο ειδικος φρουρος και με στοχευει.

Xexe ωραίος. :smiley:

Λοιπόν σύντροφε πολύ θα ήθελα να σου κάνω κι άλλo παρέα σ’ αυτές τις τελευταίες σου στιγμές (:wink: αλλα πρέπει να κοιμηθώ και κάποια στιγμή. Καληνύχτες και να θυμάσαι, οποτε κι αν έρθει η ώρα, να αντιμετωπίσεις το εκτελεστικό απόσπασμα με θάρρος και προλεταριακή περηφάνια! :slight_smile:

:bye: