Σοκολάτες!

Bueno ρε απιστοι…

Αν και γενικα μαλλον Lacta με τη Break να ακολουθει κατα ποδας.

Αν στην Kinder σκέφτονταν να βγάλουν Bueno σε XL μέγεθος αντί για τα μικρά που τα τρως με 2 μπουκιές και θες κι άλλο, θα’χαμε κάνει τους οδοντίατρους πλούσιους.

=P~=P~ Ψηφιζω την ΙΟΝ γιατι η λακτες μου τη σπανε εχουν υπερβολικα γλυκια γευση (ειναι σαν γλυκο με σοκολατα ενα πραμα), ενω οι ΙΟΝ εχουν πιο αυθεντικη γευση σοκολατας ειναι true.

Επισης αυτη η σοκολατα μαμαει (σε οτι γευση και να τη βρειτε… τισ εχω δοκιμασει ολες):

milka ρε… αυτά είναι

επίσης galaxy (νομιζω τη λενε και dove)

Τετοιες milka εχει και εδω ελλαδα?τις εβλεπα εξω στο βελγιο αλλα δε μου πολυαρεσαν

Eχει μιλκα στην ελλαδα δεν ειναι και τοσο διαδεδομενες.ΠΧ σε σουπεραμαρκετ πολες φορες δεν εχει…Συνηθως παιρνω απο το αεροδρομιο οταν ταξιδευω!
Ειναι απο τις κλυτερς σοκολατες εβερ!!!Ειδικα εκεινη με τις σταφιδες και τα φουντουκια!!!

Ρε παιδια Toblerone!!!Τι να λεμε τωρα?? :lol::lol:

Εγώ είμαι φλώρος. Μόνο ρόφημα αξίζει η σοκολάτααααααααααα

Θα συμφωνησω με το 1ο σκελος

Επισης δεν ξερεις να παιζεις προ

Η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του Pro.

Ισχυει.

Πες ισχυει

Ισχυει.

milka υπαρχουν στη ελλαδα αλλα αναλογα απο που θα πας να ψωνισεις μπορει να τη βρεις στο πιο μικρο καταστηματακι και να μη τη βρεις στο πιο μεγαλο supermarket ασ πουμε. Παντως σιγουρα καποια στιγμη θα την πετυχεις καπου παντου στην Ελλαδα εχει.

Eπρεπε να μπει ομως και η επιλογή ΟΛΕΣ.

Ω ναι, σοκολάτα να είναι κι ό,τι να’ναι:D

με τιμαει που σε 2-3 ποστ την διαβασα mlka?

ψηφισα Lacta αλλα…

…ρε παιδια, η Kinder αυτη εδω δεν ειναι ? [SPOILER][/SPOILER]

προσεξτε τη φατσα του πιτσιρικα…

τωρα μπειτε εδω

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=21790

και ριχτε μια ματια στο δευτερο ποστ του JTN

δεν βλεπετε κατι το διεστραμμενο ? κατι το κακοβουλο ?.. και δεν το προσεξε κανενας! δηλαδη…γουατ δε φακ! τρομαξα ! χαχαχ

…σαλεμενο…

double post, please erase.

εχει αλλαξει πολλες φορες το παιδακι
στην αναζητηση που εκανα βρηκα αυτην την φατσα (που φυσικα ειναι μονταζ) μ’αρεσε και την εβαλα

i see. δεν το ηξερα αυτο και με σκαλωσε χεχε

Σοκολάτα να 'ναι κι ότι να 'ναι αρκεί να μην είναι σεράνο. Οτιδήποτε άλλο δεκτόν!!!