Σοκολάτες!

ολες οι σοκολατες
πιο πολυ ΙΟΝ και ΚΙΝΤΕΡ

Bounty/Snickers ειναι combo που σκοτωνει. Αν εβγαιναν και σε πιο μεγαλες θα ειχα προβλημα.
Απο τις αλλες, Ιον γαλακτος και Παυλιδης φραουλα 8)
Και τωρα με εχει πιασει τρελη λιγουρα γαμω!

Bασικά, για όποιον του αρέσει ο συνδυασμός… Παυλίδη υγείας με κομμάτια πορτοκαλιού… Πεθαίνω…

hershey’s ρε ανίδεοι.

οι αμερικάνοι ξέρουν να τρώνε σοκολάτες. δυστυχώς δεν πουλάνε στην ελλάδα, αλλά τουλάχιστον έχει στο αεροδρόμιο!

Μεγαλη αρρωστεια οπως και η ΙΟΝ :):):slight_smile:

Πωωωω στην κατασκήνωση παλιά τις είχα λιώσει. Είχε μηχάνημα με σοκολάτες και το είχα σκίσει. Θυμάμαι μια μέρα πήρα ένα και μου έβγαλε άλλα 3… εννοείται ότι τα πήρα…

Μου θυμησες εκεινο το email Που κυκλοφορουσε που ελεγε “GROUNDBREAKING NEWS - WATER ON MARS - EXCLUSIVE PHOTOS OF NASA!!” και το ανοιγες και ειχε μεσα αυτο :

Σοκολατα να’ναι και οτι να’ναι! 8)

:lol:

μια που είπατε για mars

http://www.rokakias.gr/2011/09/h-mars.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+blogspot%2Fkihpe+(Rokakias.gr+-+…+%CE%93%CE%B9%CE%B1+%CE%BD%CE%B1+%CE%BC%CE%B7%CE%BD+%CF%83%CE%BF%CF%85+%CE%B1%CE%BD%CE%B5%CE%B2%CE%B1%CE%AF%CE%BD%CE%B5%CE%B9+%CF%84%CE%BF+%CE%B1%CE%AF%CE%BC%CE%B1+%CF%83%CF%84%CE%BF+%CE%BA%CE%B5%CF%86%CE%AC%CE%BB%CE%B9%29&utm_content=FaceBook

Την θελω τωραααααα =P~=P~=P~

Υπαρχει μια σακουλα που εχει κανα 40-50 μεσα νομιζω μεσα.
Την ειχα αγορασει μια φορα.Την εφαγα ολη μονος μου :yes:

Κοκομπλοκο παθαινω με το Bounty.

Ω καλα εισαι! Εγω στο στρατο τη δοκιμασα για πρωτη φορα. Καθε φορα που ειχαμε εξοδο επαιρνα ολοκληρη προμηθεια για μενα και το θαλαμο.
Πραγματικα αμα ειχα το εργοστασιο Bounty θα το ειχα για την παρτη μου ολο. Δεν την χορταινεις λεμε.

DERBY RE M***A ! :smiley:

ΚΑΙ ΔΕΡΝΕΙ!

Crunch, Bounty, Derby απλά θεϊκές γεύσεις!

χχχχχχ

:-k τι εννοεις ρε ποιητη ?..

Πιο αηδία σοκολάτα δεν έχω φάει

ναι ξερω και αλλους κακογουστους που το λενε αυτο. ξερω ομως και αλλους 50 που τη θεωρουν τελεια!

ωραια, μαζευτειτε μετα τις 2 στο προαυλιο να πλακωθουμε! 8)