Σοκολάτες!

Πολύ δυσκολη επιλογη μεταξυ ιον, break, μαρσ/snickers, cruch και kinder

τελικα πηγε στα mars/snickers/twix/bounty για τι σα σνικερs και bounty τιποτα

Επισης

[B]ΘΑΝΑΤΟΣ[/B]:

  • Σε όσους προτιμούν την πικρή σοκολάτα από τη γάλακτος. Υπάρχει λόγος που τα πικρά φαγητά είναι πικρά. Η πικρή γεύση είναι το σώμα σου που σου λέει “ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΤΡΩΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ!” Από την αγροτική επανάσταση και μετά έχουμε αφιερώσει ένα μεγάλο κομμάτι του πολιτισμού μας στο να εξαλείψουμε μια για πάντα αυτή τη γεύση. Απ’ την άλλη, χρειάζεται συνειδητή προσπάθεια για να σταματήσεις να τρως ζάχαρη (λέγεται δίαιτα). Κοινώς, είσαι καλωδιωμένος να σου αρέσει η ζάχαρη! ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΣΤΟ DNA ΣΟΥ! Άρα όχι. Δεν προτιμάς την πικρή σοκολάτα. Απλά είσαι κακομαθημένος από τον πολιτισμό μας και δεν ξέρεις να εκτιμάς το θείο δώρο που λέγεται ζάχαρη. Αχάριστε.

[B]http://faeenamalaka.blogspot.com/[/B]

Πέστα-γράψτα…χ1000:):!:

συμφωνω απολυτα αλλα λογικα δεν πρεπει να υπαρχει ουτε ενας ανθρωπος που να συμφωνει με αυτα και να του αρεσει το καπνισμα…

Φάτε την πριν σας φάει:

Ντέρμπυ μεταξύ ΙΟΝ και Παυλίδης με την ΙΟΝ να κερδίζει στα σημεία. Αμα θές να νιώσεις σοκολάτα και όχι κάτι σαν σοκολάτα μια από τις 2 θα πάρεις.:wink: Γουστάρω ότι γεύσεις έχουν βγάλει.

:bow2::bow2::lol3::lol3:ΘΕΟΣ!

ειστε ΑΣΧΕΤΟΙ που δεν σας αρεσει η πικρη σοκολατα.αν και γλυκα τρωω σπανια!
απο το πολ δεν εχω καποια ιδιαιτερη προτιμηση αν και αυτη που τα σπαει ειναι η toblerone η καπως ετσι που εχει ενα περιεργο πυραμιδοειδες κουτι

Με το που θα κάνει χαμηλότερες θερμοκρασίες, θα αρχίσω πάλι την σοκολατοφαγία:roll:
…μαρέσει η σοκολάτα τα χειμωνιάτικα πρωινά…μου φτιάχνει την διάθεση, σε σχέση με το Καλοκαίρι και την σιχαμένη ζέστη του
:):!:

Πρωτη φορα σημερα την δοκιμασα.Φανταστικη απλα.

http://www.deltiokairou.gr/climate_changes/tha-poume-antio-sth-sokolata.1413179.html

Και εγώ πώς θα ζήσω ε;;[-X

hgsdajgsjdghasjgadsjd wtf is this :expressionless:
Πέθανα λίγο. Τι σκατά δεν το έχω πετύχει πουθενά, πανακάνω raid στα καρφούρια.

Λοιπον φλασια, αλλα τα σπαγανε κατι μικρες παραλληλογραμμες μπαρες σοκολατας της Ντισνεη, που ειχαν αναγλυφους χαρακτηρες πανω, Μινιδες, Μικυδες και δεν συμμαζευεται. Νομιζω κιολας οτι ειχαν και λευκη σοκολατα στα αναγλυφα σημεια ή κατι τετοιο. Πουναι τα χρονια. :frowning:

επιβεβαιώνω για τη λευκή σοκολάτα και τα ανάγλυφα.

Δεν παιζεται ε.Ελιωνε στο στομα.
Ειχε και αυτο το κολασμενο κεηκ μεσα.
Απαπα…

…και η Λάκτα με το Ορέο μέσα, καλή είναι, αλλά αυτή με το κέηκ, πρέπει να τα σπάει:):!:

Την τσακισα μολις, απλα ΘΕΩΣΗ. :slight_smile:

Γενικά, δεν είμαι φαν της σοκολάτας! Μπορώ να κάνω και χωρίς αυτήν και γενικότερα, χωρίς γλυκοειδή. Ναι, είμαι ΦΛΩΡΟΣ ! ! ! !

[SPOILER]Άσχετα από αυτό, Σόφι τί λέει αυτό που πόσταρες; Ώρες ώρες με πιάνει μία λιγούρα, που δεν παλεύεται με τίποτα… :stuck_out_tongue: [/SPOILER]

κλασσικα ΙΟΝ αμυγδαλου ‘‘η πρωτη αγαπη κ παντοτινη’’ και

Με είπε φίλη ότι πήρε το μάτι της milka με oreo… Ξέρει κανένας αν αληθεύει…? για να μην βγω άδικα για quest for the holy grail ξέρω γω…

^^^

Η ζωή μου απέκτησε νόημα… Σ’ ευχαριστώ…=P~=P~=P~