Φημες για συναυλίες

πρώτα ακούω μετά βλέπω :τελεία:

Μόνο αν έχω λεφτά!!! :lol::lol:

no worries!!! 8)

Συγκεκριμένα η gaga οικειοποιείται το μέταλ στο look της με κάποια συμπάθεια.

  • Τα βίντεο κλιπ της τα κάνει ο παλιός ντράμερ των Bathory
  • Έχει εμφανιστεί σε ένα με δερμάτινο με λογότυπο DOOM
  • Σε συναυλία της έβαλε το metal militia και χόρευε μαζί με την lady stardust ή όπως τη λένε (με μπλούζα περιοδείας για το νέο δίσκο maiden η κουφάλα…) ένα χορευτικό που έκαναν παλιά σε αυτό το κομμάτι όταν χόρευαν σε στριπτιτζάδικα
  • Πρόσφατα ανέβασε στο twitter photo της με τον Biff των Saxon στα παρασκήνιά της λέγοντας πόσο χαίρεται κλπ.

Μέταλο δεν την λες πάντως…

Show κάνει κι αυτή, όπως οι Kiss κι όπως όλοι. Απλά αυτή χέζεται στο χρήμα λίγο παραπάνω από τους άλλους γιατί απευθύνεται σε πιο ευρύ κοινό.

Εχει σλυναντησει και τους KISS γιατο αλλο με τους KISS που λες οι KISS ειχαν support ολα τα μεγαλα ονοματα(iron maiden,wasp,bon jovi,scorpions,rush,wasp,alice in chains.)

στυλιστικά πάντως η gaga δε πιάνει μία μπροστά στους manowar…ας φορέσει πρώτα γούνινα εσώρουχα με δερμάτινες καζάκες βουτηγμένες στο λάδι και στο αίμα και μετά τα λέμε!!!:lol:

Υ.Γ
Μόνο η Σβετλάνα πήγε να το πλησιάσει αλλά ξώκειλε στη πορεία:p

ρουσλανα.

<3

ε κάποια απο το πρώην ανατολικό μπλοκ, που να τα θυμάμαι!
Εγώ manowar ακούω :stuck_out_tongue:

Εγώ ρουσλάνα

ρουσλάνα ρουσλάνα living on the road :lol:

στο αγγλικο sonisphere προστεθηκαν και αλλες μπαντες μεσα στις οποιες και οι Limp Bizkit και Sisters of Mercy

ενα παιδι που ξερει εναν τυπα που εχει νταραβεργια με την ντιντι μου ειπε σημερα : "το αυτι μου πηρε maiden,slipknot,motorhead,the cult…"
δεν ξερω αν ισχυει…παντως μου ειχε πει και για τους dri και εγινε…και για το big 4 μου ειχε πει…τεσπα αναμενουμε να δουμε…

Αλλα 200 ατομα τουλαχιστον εδω μεσα μπορουν να σου πουν την ιδια φραση…ειναι κατι που ετσι κι αλλιως ακουγεται…

Παντως επειδη το ονομα ‘‘The Cult’’ το ακουω συχνα τωρα τελευταια για το σονισφηρ, αν σκασουν ειμαι εκει…

καλα ναι ισχυει απλα αυτος ο τυπας ο,τι μου εχει πει εχει βγει…και στην περιπτωση αυτη ευχομαι να ισχυει για αλλη μια φορα…!Θα ειναι γαμο!!

για Roger Waters να τον ρωτησεις! οι αλλοι να πανε να…!!! :p:p:p

cult?
Καλή φάση, μακάρι…

δεν με χαλαει καθολου να δω cult στο sonisphere

εμενα με χαλαει πολυ να δω slipknot με ολους αυτους…
αλλα νταξει 3/4 δεν ειναι κ τοσο ασχημα…

προσωπικά ούτε καν οι Limp Bizkit δε θα με χαλούσαν. φεστιβάλ είναι με δέντρα και μπύρες και μπάντες που μας αρέσουν, άλλες που δε μας αρέσουν και κάποιες που απλώς γελάμε ή αγνοούμε. πέρσι ήταν και γαμώ. το μόνο που θα με χαλούσε θα ήταν η τιμή του εισιτηρίου να είναι ακριβή σε σχέση με το όνομα των Maiden και των υπολοίπων που ακούγονται για φέτος.

εγω πιστευω οτι η τιμη θα πρεπει να ειναι πολυ κατω απο 80αρι…στην χειροτερη 70…
1ον) γιατι περυσι ηταν 85 το εισητηριο(που ηταν πολλα),αλλα τουλαχιστον ηταν κατι που γινοταν για πρωτη φορα στην ιστορια μονο σε 7 χωρες του κοσμου…
2ον)οι Τσεχοι π.χ το εχουν το εισητηριο 50 ευρω…
3ον)70 ειναι ειδη παρα πολλα…

εγω πιστευω πως θα βαλουν καμια μπαντα ακομα και θα το κανουν παλι 85…κανα mastodon:p…και μην ξανα ερθουν χαχα!..η καποιο αλλο συγκροτημα τεσπα!
μακαρι να ειναι φτηνα γιατι ηδη με DRI kai BON JOVI εφυγαν λεφτα πολλα και θελω να παω και kyuss…!