Φημες για συναυλίες

Σας ελειψε…??..Σε ολους μας…

Νομιζω οτι η αρχη της νεας χρονιας καθε χρονο επιβαλλει και την αρχη του συγκεκριμενου thread…

So let the rumors begin…

δεν είναι αρκετά νωρίς???εδώ δεν ξέρουμε καλά καλά οι επόμενοι μήνες τι θα έρθουν…

τέλος πάντως έχω ακούσει κάτι για Slayer,να πλανιέται στον αέρα που ανασένουμε…:stuck_out_tongue:


Now playing: Anathema - In the Name of the Father
via FoxyTunes

Εγω ακουω απο διαφορους για Priest Feast (Judas Priest, Megadeth, Testament)…

που εδώ?ελλάδα?γινόμαστε ευρώπη τουλάχιστον και στα λόγια?8O8O


Now playing: Empyrium - Lover’s Grief
via FoxyTunes

Αυτο δεν παιζει στα σιγουρα…Εχουν κλεισει οι ημερομηνιες για το συγκεκριμενο…

Κάτι ακούγεται για AC/DC.

Ποιοί είναι αυτοί? :lol:

Γιατι μου το χαλατε ρε παιδια??? Αφηστε με να το περιμενω…

θελω machine head τωρααααααααααααααααααααααααααααα…

Φήμες άκουσα κι εγώ για Slayer. Πάντως θα ήθελα πολύ Metallica/Machine Head!

Οχι ρε φιλε; Μιλας σοβαρα; Πεθαινω!!! Οι ΕΙΣΙ ΝΤΙΣΙ στην Ελλαδα; 8O

Edit: Machine Head; Διολου απιθανο. Αν και θα τους ηθελα μονους τους σε κανα Gagarin.

θεωρω πως οι Slipknot αν βγουν σε ευρωπαικη περιοδεια θα περασουν και απο δω…για rockwave οτι πρεπει ειναι…εχουν το κοινο τους …αρεσουν σε πολυ κοσμο…τουσ ξερουν πλεον και οι παντες…ενω την πρωτη φορα που ηρθαν περα απο οτι η συναυλια ηταν επικη…δεν πηγαν και ασχημα απο προσελευση…

Χμμμ… Slipknot στην Ελλαδα = Slipknot διχως show…

Το εξακριβωσαμε το 2005, δυστυχως.

Η συναυλια οντως δε πηγε ασχημα, ισως επειδη το εισιτηριο ηταν σε οκ επιπεδα για τετοιο ονομα. 38 ευρω αν θυμαμαι καλα.

οι Slιπknot δεν είναι σε ευρωπαική??
στις 14 του δεκέμβρη τους είδε ένας φίλος στο Βέλγιο…


Now playing: Equilibrium - Wingthors Hammer
via FoxyTunes

ηταν σε ευρωπαικη νοεμβρη δεκεμβρη…αλλα ηταν μινι τουρ…δεν ειχε μεσα πορτογαλια ισπανια πχ…

τωρα ξεκιναει αμερικανικη

αρα η λογικη λεει οτι το καλοκαιρι θα ξαναρθουν Ευρωπη για τα φεστιβαλ…

το 2005 δεν ειχαν καποιο ιδιαιτερο σοου ετσι κι αλλιως…οποτε και Ελλαδα ηταν τα ιδια

Στην “Κυριακατικη” εγραφε για πιθανη επισκεψη των U2 μεσα στο 2009 ή και λιγο αργοτερα.Πλεον δε το θεωρω απιθανο.

φημες

Killers το καλοκαιρι, U2 τον Σεπτεμβρη

U2 ίσως το φθινόπωρο, ZZ Top αν είμαστε τυχεροί
Metallica το 2010

άκουσα για children of bodom.κατά πόσο αληθεύει αυτό?αυτό που θάθελα εγώ είναι το πακέτο trivium-mastodon-amon amarth ,ζητάω πολλά?:stuck_out_tongue:

Slipknot μου φαινεται και μενα λογικο.

Εχει βγει και η βρωμα πως θα’ναι headliners στο Rock am Ring οποτε θα’ναι Ευρωπη μερια το καλοκαιρι. Για ροκγουεηβ δένει ομορφα.

Επισης και οι Disturbed συνεχιζουν λεει το τουρνε και το καλοκαιρι (δεν θυμαμαι αν ηταν αμερικη η ευρωπη).

Αλλα νταξει, χλωμαδες και τετοια…

Kαι οι Green Day ετοιμαζουν τουρ 2009 :oops:


Now playing: Ratatat - Crips
via FoxyTunes