Φημες για συναυλίες

εννοεις δεν εχει rock μερα… :stuck_out_tongue:

Rammstein,LOG,Bolt Thrower τα μεταλ και Αεροσμιθ,Σκορπιονς που θα πανε αρκετοι απο οσους θα στηριζαν ενα μεταλ λαιβ.

Συνολο παιζει και πανω απο 300ευρω.

Rammstein δεν τους θεωρω μεταλ προσωπικα. LOG τους ειχα ξεχασει ομολογουμενως και οι Bolt παιζουν 29-30 Μαη (καλοκαιρι θεωρω απο 1η Ιουνιου και μετα :p).

Ε και αυτο που ειπες περι Aerosmith και Scorpions εχεις ενα δικιο, αλλα μιλησα για αμιγως μεταλ λαηβς.

για scorpions εχει ανακοινωθει ημερομηνια για αθηνα???

αντι να φερνει μαλακιες δεν λει καποιος στον λωρη να φερει porcupine tree που ειναι μπαντα-τουμπανο ???

Πρέπει πρέπει.
Έχουν καιρό να έρθουν.

Ιταλία

http://www.pistoiablues.com/edizione-2010/programma-en.php

Exει ακουστει τιποτα για Alice Cooper(Δυσκολο)?Ψηνεστε να τον δειτε?(κανει γαμω τις συναυλιες φετος)…Παντως ενα τριο του τυπου οζζυ-αλις κουπερ -ρομπ ζομπι …
Θα εγραφε ιστορια…8)

Μακάρι να τους φέρει μόνο και μόνο για να κράζεις μετά και τον λώρη για τον ήχο και τον γουίλσον για το σέτλιστ και το κοινό που ζήταγε τραγούδια απ’ τα τελευταία τους. Σα να το βλέπω μπροστά μου :D:D

Νατοι οι νέοι που ξέρουν από λάδι.8)

αχαχαχαχα τι τρολ που εισαι ρεεεεεεεεεεε

δε σε χαλασε που τους ειδα το '97 στο ροδον και απο τοτε ειμαι σχεδον κομπλε for life

πες μου σε χαλασε :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: ???

μου ειπανε για βανδαλουπ στο βολο μεσα απριλη (μαλλον 10)

[SIZE=“4”]ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ :D:D[/SIZE]

γενιικα παντως αν μεσα στις επομενες 10 μερες δεν ανακοινωθει για Ozzy και G’n’R να παψω να ελπιζω εε??

“παίζουν” ακόμα και τα 2 αυτά ονόματα

Ο Οζζυ ανακοινωσε 9 Ιουλιου Φινλανδια νομιζω…Αρα καπου εκει γυρω να περιμενετε και τις υπολοιπες ευρωπαικες ημερομηνιες…

Παίζει να φέρει κανείς τον Lanegan μιας κ είναι στην Ευρώπη?

Παιδιά δε ξέρω κατά πόσο ισχύει (ελπίζω όχι) αλλά άκουσα ότι ο Gus G ενημέρωσε άτομο το οποίο κανόνισε να του πάρει συνέντευξη σε επικείμενη επίσκεψη του Ozzy στην Ελλάδα ότι για φέτος μάλλον άκυρο. :?:?

Πήρε το αυτί μου ότι γίνονται προσπάθειες να φέρουν τους επανασυνδεδεμένους SORCERER!!!Αλλά δεν ξέρω αν το προσπαθούν για τον Οκτώβρη που θα είναι Γερμανία για το Hammer of Doom ή για το Up the Hammers.

[-o<=P~:vibrate:

Diana Krall returns to Athens. This time she will perform a show @ Terra Vibe this July 4th (a day after her husband Elvis Costello performs at the same venue)

ο γιος δεν θα εμφανιστει ? μαλακια !!!

ερχεται κ gil scott heron