Φημες για συναυλίες

ααα τόσο νωρίς περιοδεύουν τζάμπα χάρηκα

H φήμες που άκουσα για bad religion μιλούσαν για 19 ιούνη

thanks αγορίνα αλλά λε πουλ για μένα. μετά τις 24 άμα το βάλουν κάτι γίνεται…τι να κάνουμε :frowning:

Καλά μαζί σου ρε…

Προτιμούσα κι εγώ 1.000.000 φορές μετα τις 25, αλλά τι να κάνουμε…(Βέβαια εσύ είσαι και πολύ μάκρια νομιζω όποτε είναι μεγαλύτερο πακέτο)

ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ ΕΛΛΑΔΑ …:metal::respect:

Μακαρι παναζια μ…:smiley:

:lol::lol::lol:

ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΟΝΤΑΙ και ο Παπανδρέου τους φέρνει Αθήνα

Και η είδηση σκάει σαν βόβμα… Αλήθεια, πώς να την γράψεις και μάλιστα αποκλειστικά; Πόσες κατάρες άραγε θα σε συνοδεύσουν, κυρίως από τους διοργανωτές των εγχώριων συναυλιών, οι οποίοι έχουν κλείσει και τί δεν έχουν κλείσει για φέτος το καλοκαίρι; Τέλος πάντων, μια ψυχή που είναι να βγει, ας βγει…

Οι Guns ‘N’ Roses επανασυνδέθηκαν, ναι, καλά διαβάζετε, επανασυνδέθηκαν και στα πλαίσια του πρώτου festival της Σοσιαλιστικής Διεθνούς, της οποίας προεδρεύων τυγχάνει ο πρόεδρος του Πα.Σο.Κ. Γιώργος Παπανδρέου, θα παίξουν ζωντανά στην Αθήνα.

Πώς, τί, πού, πότε και γιατί, μην μας ρωτάτε. Ούτε η ανακοίνωση της επανασύνδεσης δεν έχει βγει ακόμα. Από σπόντα το μάθαμε και μάλιστα από πηγή, τόσο προσκείμενη στον πρόεδρο Γιώργο Παπανδρέου, που δεν σηκώνει αμφισβήτηση. Εμείς, πάντως, αν είναι να δώσουμε ένα ποσό φέτος το καλοκαίρι, μόλις μάθαμε που θα το δώσουμε και ποιούς θα δούμε. Σε όλους τους άλλους…, περαστικά…!!!

http://www.e-rock.gr/site/?page=/site/main.php?Cat=2&pnum=&articleid=1433

:lol3::lol3::lol3:

Eξηγείστε μου τί λέει η παρακάτω σελίδα γιατί κοντεύω να τρελαθώ.

http://stopthatsound.blogspot.com/2010/04/ejekt-festival-2010-line-up.html

[SIZE=“6”]Eτσι και δω NOFX ΑΥΤΟΚΤΟΝΩ[/SIZE]

!!! Ετσι κ κατσει BR + NOFΧ !!! Εχουν κενο στο τουρ κ οι BR 13-14 Ιουλιου

σημερα μονο οτι ερχεται ο jimi hendrix δεν εχω ακουσει…
απο αυριο…
η μερα δεν ειναι για φημες…

Αυτό το topic θα έπρεπε να κλειδώνεται κάθε χρόνο τέτοια μέρα … :stuck_out_tongue:

Φανέλα του βάζελου φοράει ο κύριος αριστερά ??? :-k

tpt gia Faith No More Kai Alice In Chains Kserei kaneis?:-k:-k

~τα greeklish απαγορεύονται, εκτός αν το pc σου, έχει κάποιο πρόβλημα~

εγω παιδια κατι ακουσα για MUSE και συγκεκριμενα στις 3/6…
μου το πε ενας φιλος μου, τωρα δεν ξερω κατα ποσο αυτο ειναι αξιοπιστο, καθως εγω εν εχω βρει τιποτα στο ιντερνετ, παρα μονο διασπαρτες πληροφοριες!
τους εχω δει 2 φορες, αλλα τρελαινομαι να τους ξαναδω ακομη μια φορα :smiley:
αν καποιος εχει ακουσει κατι για τοτε, ας ενημερωσει

april fool’s day

μακαρι αλλα δεν

χτες ητανε πρωταπριλια…αν το κραταν και σημερα το εθιμο…#-o

2 Ιουνίου παίζουν σε στάδιο στην Ελβετία, επίσης χθες άνοιξαν ψηφοφορία για να επιλέξουν οι φανς 3 τραγούδια για κάθε καλοκαιρινή συναυλία τους, που πημαίνει πως ό,τι ήταν να ανακοινωθεί ανακοινώθηκε…

“Muse are set to play 27 live shows in the UK and Europe this summer and rather than pick the whole set for each show themselves, they’d like to know what songs you want to hear!”

Λίγο άκυρο, αλλά για Pearl Jam παίζει τπτ που ακούστηκε κάποιο καιρό?
Επειδή υπάρχει ένα κενό στις 7 Ιουλίου αν παίζουν 2 συνεχόμενες μέρες κ μία κενή.
Ή θα είχε ανακοινωθεί ήδη?

10-Jul Oeiras, Portugal
9-Jul Bilbao, Spain
6-Jul Venice, Italy
4-Jul Werchter, Belgium
3-Jul Arras, France
1-Jul Gdynia, Poland
30-Jun Berlin, Germany

σταυρωστε δακτυλα παιδες:!: