Φημες για συναυλίες

μαζι με flying lotus θελουμε :stuck_out_tongue:

καλά,αυτό θα είναι ονείρωξη λέμε!:smiley:
μακάρι…

Και gaslamp killer :stuck_out_tongue:
Παντως πολυ μυστηριο γυρω απο τον gonjasufi, μου βαζει ιδεες πως δεν ειναι υπαρκτο προσωπο :stuck_out_tongue:

και burial…8)
γι’αυτό ψήνομαι πολύ να τον δω.μου βγάζει και μένα κάτι το μυστήριο, πράγμα σπάνιο στη σύγχρονη εν γένει μουσική βιομηχανία.και αν κρίνω από το live των skream με τους benga προβλέπω χαμό αν κάτσει ένα τέτοιο event…

Η Tarja μαλλον θα μας επισκευτει και παλι τον Οκτωβρη :wink:

πως και σου ηρθε αυτο;;

http://www.promusicprod.ro/maximumrock/pages/stiri/Tarja_Turunen_-_un_nou_concert_in_Romania.php

Ηδη εχουν ανακοινωθει ημερομηνιες για καποιες απο αυτες τις χωρες.

μακαρι να ερθει να την ξαναδω…και να προσθεσω και αλλη μια συναυλια στην συλλογη μου…:slight_smile:

Prodigy κ επισημά -λογικά- σύμφωνα με το facebook του Ejekt.
Στις “γνωστές” ημ/νιες.

καλή φάση αλλά γαμώτο ίδια μέρα παίζουν και οι my sleeping karma και με πολύ καλή τιμή…
τεσπα,θα δω σε ποιο χώρο θα παίξουν και τι τιμή θα έχει το εισιτήριο και θα κρίνω.

Φουλ ΚΑΙ ο Σεπτέμβρης…

Ανοίχτε thread ωρέ!:smiley:

Υπάρχει ήδη ανοιχτό αλλά είναι κλειδωμένο προς το παρών!!! :smiley: :smiley:

PRODIGY? :eek::eek:
Οι προσευχες ποσων χρονων επιασαν τοπο :bounce::bounce:

μην κάνετε κανένα αστείο και δεν δείτε prodigy και ο θέος ο ίδιος να παίζει την ίδια μέρα. Σας χώνουν λαιβ:!:

και εμένα προς prodigy με κόβω καθώς είναι από τα συγκροτήματα με τα οποία μεγάλωσα αλλά θέλω πρώτα να δω χώρο και τιμή.

Ελπίζω όχι στο χώρο που έγινε το Ej festival. Ελπίζω…

Για Αθήνα έχω ακούσει για χώρο των 2500 ατόμων οπότε δε νομίζω για Tae Kwon Do…

Τώρα τιμή είναι ένα άλλο μεγάλο θέμα… Σίγουρα δεν είναι φτηνή μπάντα αλλά από την άλλη έχεις εγγυημένο κόσμο και μάλλον και χορηγούς…

αγγλία πάντως ήταν 35 λιρές που για εκεί θεωρείται αρκετά ακριβό και χωρις κάποιο φοβερό σαπορτ άρα μην περιμένετε καμία ιδιαίτερα χαμηλή τιμή. Επίσης μόνο 2500 για prodigy νόμιζα ότι υπάρχει αρκετό κοινό που θέλει να πάει εδώ:-s

Συμφωνώ για τον κόσμο αλλά όπως προείπα μάλλον θα φοβούνται ντου και θα θέλουν κάπου μαζεμένα…