Φημες για συναυλίες

το κοπη τη πιτα το μαρουσι

χαχααχαχαχα

:-s Τί λες τώρα; Τί είχε γίνει δηλαδή;

Να μην έχω ελπίδα ότι θα τους δω κάποια στιγμή στην Ελλάδα; :frowning:

Παίζει να έχουν φάει άκυρο 3 φορές αν θυμάμαι καλά. Φαντάσου τη μία φορά αν δεν κάνω λάθος τους φέρανε εδώ αλλά δεν έπαιξαν. Τελευταία προσπάθεια ήταν το 2006 σε ένα festival, αλλά και αυτό δεν έγινε ποτέ. Τότε είχαμε μείνει με το ticket στο χέρι…

ναι αλλά το 2000 στο Rockwave μια χαρά ήταν αν και είχαν λίγο χρόνο :stuck_out_tongue:

Φακ. Τι να πω…ελπίζω να καταφέρουν φέτος να έρθουν. Όποιος μάθει νέα για το Rockwave να τα ποστάρει ASAP!

ΑΝ έρθουν μόνο στο Sonisphere. Ήδη στης Ελβετίας είναι, οπότε αναμένουμε ανακοινώσεις.

Όχι μόνο τους είχαν ακυρώσει Ελλάδα 3 φορές! Αλλά τη μία πλήρωσαν και τα έξοδα από την τσέπη τους!!! Γιαυτό πλέον θα ακούνε Ελλάδα και θα ανατριχιάζουν!!!

Οντως,ειχαν κερδισει τις εντυπωσεις τοτε.1η φορα τους ακουγα/εβλεπα και φανηκε,αν και δεν ειμαι φαν του ηχου,οτι θα παιξουν μεγαλη μπαλιτσα στο μελλον.

Λοιπον επειδη γενικοτερα δεν μου αρεσουν οι φημες αλλα στην προκειμενη περιπτωση το εμαθα απο ατομο που δουλευει σε πραγματα περι μουσικης, συναυλιων κλπ… -αξιοπηστη πηγη- (δεν μπορω να αποκαλυψω ποιος, μην ρωτατε) ειπε οτι εχουν κλεισει τα εξης (εκτος απροοπτου φυσικα αν δεν γυρισει η γη αναποδα):

  1. [B]Judas Priest + Whitesnake[/B] (νομιζω 16 Ιουλιου), μπορει να παιξει και Θεσσαλονικη (μακαρι - λιγο δυσκολο το βλεπω βεβαια)

  2. [B]Sonisphere: Iron Maiden, Motorhead, Megadeth, Slikpnot[/B] (Ιουνιο)

Για Sonisphere ειναι [B]αυτα τα ονοματα προς το παρων[/B], μπορει να κλεισουν και αλλα ονοματα.

Οτι σας λεω μου ειπε - μην με πλακωσετε στο ξυλο-:lol::lol:

σαγαπω

ψήθηκα άγρια κ γράφω τα πιθήκια εκεί π δν πιάνει μελάνι :stuck_out_tongue:

ακούγεται ωραίος συνδυασμός … :wink:

Και’ γω σε αγαπω αν και δεν σε ξερω χαχα:lol:

Χμμμμ χαίρομαι που ψιλοσιγουρεύονται αυτά που είχα για δυνατά χαρτιά.

Έκπλήξεις που δε με χαλάνε καθόλου Whitsnake και Megadeth!

Whitesnake Judas priest μονή λαζαρίστων…??? μην ξέχναμε ότι καθε χρόνο έρχεται μια κλασσικη μπαντα κατα τον ιουλιο αρα λογικο αυτο που λες

τώρα ξανα megadeth …??? σονισφερ θα θελα χεαντλιν σοου αμα ειναι wihtesnake και πριεστ ;erxomai me ta γονατα…>!>!!!

Καλα Zep οσο και να μην το πιστευω, οσο και να ειναι πιθανο να λες αρλουμπες και μονο μια ακαθοριστη φημη για Priest και Whitesnake με κανει να κλαιω :stuck_out_tongue:

Δεν πειραζει, μπορει και να λεω αλλα δεν εχω τετοιο σκοπο. Αλλωστε σου λεω οτι μου ειπαν. Το ατομο που ξερω παντως δεν λεει αρλουμπες -ισα ισα- ειναι 8)αξιοπιστο8) γιατι ειναι μεσα στα πραγματα :wink:.

Nαι ρε μαν, δεν πηγαινε προσωπικα (σορρυ αν ακουστηκε ετσι). Απλα δεν θελω να χαρω προκαταβολικα για κατι τετοιο αφου υπαρχει παντα ενδεχομενο να ξενερωσω. Βεβαια, αν ανακοινωθει σου στηνω αγαλμα, κανω τις δουλειες του σπιτιου σου και αλλα τετοια ε :lol::lol:

Δεν παρεξηθηκα βρε 8)…ημαρτον και γω πλακα κανω. Δεν μου λες εισαι μαστορας? Αγαλμα δεν θελω…αλλα για σπιτι το συζηταμε. Θελω να κανω ενα δικο μου σπιτι αυτο τον καιρο. Εχω και τη γυναικα μου που με πιεζει με την καλλη εννοια…οχι οτι εγω δεν θελω βεβαια να κανω.

Κοιτα και γω οταν βγαινουν φημες ξενερωνω αγρια. Συμφωνω. Απλως οταν μαθαινω κατι αξιοπιστο το λεω αλλιως δεν… Εχω ακουσει πολλες φορες διαφορα απο διαφορους και δεν γραφω τιποτα ουτε λεω. Ειναι συγκεκριμενα τα ατομα με τα οποια μιλαω και ξερω οτι θα πουν κατι καλο και αξιοπιστο. Ειναι φιλοι μου και οταν μιλαμε για μουσικη δεν κανουμε πλακα, ειδικα για τετοια θεματα… Μου εχουν πει πολλες φορες πληροφοριες. Η παραπληροφορηση δεν μου αρεσει ουτε μενα. Απο καποιυς συγκεκριμενους εχω το θαρρος να τα πω. Στη πληροφορηση τους ειναι 95% μεσα. Το αλλα 5% ειναι παραπλευρες απωλειες…ξερεις…ακυρωσεις τελευταιας στιγμης λιγο πριν την επισημη ανακοινωση, ακυρα συμβολαια κλπ κλπ…απο αλλους παραγοντες. Ελπιζω και αυτη τη φορα να ειναι μεσα 110%…

[QUOTE=zep;1043354][B][SIZE=“5”]1) [B]Judas Priest + Whitesnake[/B] (νομιζω 16 Ιουλιου), μπορει να παιξει και Θεσσαλονικη [/SIZE][/B](μακαρι - λιγο δυσκολο το βλεπω βεβαια)[QUOTE=zep;1043354]

τρελαθηκα τωρα!! :bounce::bounce: