Φημες για συναυλίες

Πραγματικά κι εγώ τις συνήθισα τις αναπνοές του Bellamy και τις θεωρώ πλέον αναπόσπαστο στοιχείο του στυλ του…

Ας έρθουν Σόνισφηρ πάντως,να μην κατεβούμε και για το Σόνισφηρ και για το Ροκγουέιβ

ισως, τι να σου πω, δεν πιστευω οτι εχω αρκετες γνωσεις στο θεμα. προτιμω να κανω δικες μου λιστες με δικα μου κριτηρια :stuck_out_tongue:

κατι πηρε το αυτι μου για coldplay, ξερετε κατι?

γιατι δενετε κομπο οτι μιουζ θα φερει η κωλοντιντι (αμα ερθουν τελοσπαντων)?
Υπαρχει και ενα Ejekt που λογικα θα κυνηγησει να φερει κατι δυνατο.Εκτος αν η φημη που ακουσε ο αποπανω ειναι για ejekt.
Ελπιζω οχι.

Δεν ξερω αλλα σε email που ειχα στειλει στη Didi το φθινοπωρο, απαντησαν οτι θα κανουν οτι μπορουν για να τους φερουν φετος.

ειχα ακουσει πριν λιγες μερες για Sodom στα Γιαννενα…υπαρχει κατι?

Κοίτα ήταν να έρθουν τον Μάιο Καβάλα αλλα τελικά πήγε για Οκτώβρη επειδή τους φαινόταν πολύ κοντά μετά τις συναυλίες του Νοεμβρίου. Άρα μπορεί να έχει κάποια βάση αυτό που λες.

δεκτο :slight_smile:

Για μένα το κύριο χαρακτηριστικό του Bellamy όσον αφορά την κιθάρα είναι ότι χειρίζεται άψογα τα πάρα πολλά εφέ που χρησιμοποιεί και γι αυτό βγάζει έναν ιδιαίτερο ήχο. Επίσης προσπαθεί να κάνει το κάτι παραπάνω (π.χ. kaoss pad πάνω στην κιθάρα), κάτι που δεν έχει γίνει από κάποιον άλλο… Με αυτά που τον έχουμε ακούσει να παίζει δεν θα τον χαρακτήριζα και βιρτουάζο της κιθάρας.

εγώ μετά από αυτό το vid αρχισα να τον εκτιμώ σαν κιθαρίστα ακόμα περισσότερο…

Sonisphere Τσεχιας:Iron Maiden,Korn,Mastodon και Cavalera Conspiracy

Άντε να παίρνουμε σειρά και εμείς…:slight_smile:

:thumbdown:
αν ανακοινωθει σε μας κατι αναλογο θα σκασω μυτη κατα τις 9 για μεηντεν…

Εγώ θα πάω κανονικά, θα δω CC μετά θα πάω να την πέσω στα δεντράκια να πίνω αργαρίτες κλπ κλπ και όταν είναι να βγουν οι Maiden γυρνάμε προς την σκηνή!!! :smiley:

παντως οσο αφορα την Τσεχια αυτο δεν ειναι το τελικο line up

οπα τι γίνετε εδω τωρα το ειδα αυτο…
24 switzerland
25-26 italy

εμείς ιουλιο?(ΜΑΚΑΡΙ)
ή πιο μπροστά?

εδώ έρχεται ολόκληρη amy winehouse…

Πού το είδες αυτό;

Δεν είναι κακό ααααν έρθει, αλλά πάλι τρεις κι ο κούκος θα είναι εκεί στο ejekt…

ΕΔΙΤ: http://stopthatsound.blogspot.com/2011/02/amy-winehouse-live-in-greece-ejekt.html

Ισχυει η Winehouse. Θα ανακοινωθει συντομα, λεπτομερειες μενουν. Μονο οσοι πανε να τη δουν, μην παρουν μαζι τπτ αλκοολ και αλλα…

Θα φέρει αυτή?