Φημες για συναυλίες

Βασικα για να μιλας οπως μιλας φαινεται οτι δεν σκαμπαζεις γρι απο μεταλ,και ουτε καν εχεις ακουσει μπλακ και ντεθ μεταλ,για να τις αναφερεις μαζι,αρα δεν μπαινω στο κοπο να σου απαντησω,καν.Νομιζεις οτι ολα ειναι μια φασαρια.Ε λοιπον αντε γεια…

Α και,btw,και γω 14χρονο ειμαι,και περισσοτεροι αυτα τα σκατολοιδια ακουνε.Πυτες με γυρο απ’ολα ονομαζοντας τα μεταλ.Χωρις να ξερουν οτι τους λειπουν οι πατατες και το κρεας.Πεινασα.Παω να φαω.:stuck_out_tongue:

Αστα διαλα δεν μπορω να το στειλω γιατι ο αποπανως το χει πλακωσει στις εικονες.

Πιστεύω ότι θα ψιλοείχε.

Για Αέροσμιθ όμως δεν εγγυώμαι τίποτα γιατί οι Έλληνες είναι οι μόνοι που δεν τους έχουν σε εκτίμηση (σε σχέση πχ με Σκόρπιονς).

Εγώ ξέρω ήδη δύο που αν ερχόντουσαν οι Rush θα έκαναν κωλοτούμπες,ειδικά ο ένας θα εκπλήρωνε το δεύτερο όνειρο της ζωής του(το πρώτο ήταν να δει τους Ac/Dc Ελλάδα και φέτος θα το πραγματοποιήσει)!Βάλτε κι εμένα μέσα και γίναμε τρεις.Τι θα πει απο που κι ως που εγώ στους Rush με nickname “Thrash 'em all!” ;Οι Rush είναι υπεράνω απο ταμπέλες κτλ,τις έχουν υπερβεί προ πολλού…

:respect:

ναι 90 ειχε

μμμ
να τολμούσα να πω πως και φέτος θα ήταν καλά κάτι παρόμοιο ή θα με τρώγανε ???
[SIZE=“1”](εν αναμονή και των ονομάτων βέβαια …)[/SIZE]

άμα μεταφράζω σωστά εννοείς αν είχαν κάνα ακριβό εισιτήριο ??? (που θα είχαν :(:(:?)

εμένα με ψάρωσες μια … :lol::lol:

Τέσσερις

ΠΕΝΤΕ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ…RUSH ΛΕΜΕ

Καλά, δεν είναι ανάγκη να μετρηθούμε προς το παρόν. Οι Rush δεν βρίσκονται σε περιοδεία, οπότε έτσι κι αλλιώς δεν πρόκειται να έρθουν.

Τι πεζό άτομο…[-X

To μοναδικο ποστ που μ εκανε να χαρω πραγματικα και προσεθεσε ενα τονο αισιοδοξιας στη μιζερια που ισως επαναληφθει με τιποτα heaven and hell κτλ…

Ουστ ρε θέμε τον κοντό τώρα 1!!! :lol::lol::lol:

λίγες ώρες ακόμα …

Το ότι η didi στο site της δεν αναφέρει καν ότι αύριο ανακοινώνονται τα πρώτα ονόματα να το εκλάβω σαν θετικό ή αρνητικό?

Εξέλαβε το ως ελληνική πραγματικότητα και μην χαλάς την ζαχαρένια σου … :-s:-s

Ε εδω κατι αφηνουν να εννοηθει ομως.

http://www.rockwavefestival.gr/home/

εντομεταξυ το λογικό θα ήταν να είχαν κάνα σποιλερ για τα ονόματα και όχι σποιλερ για την ανακοίνωση των ονομάτων …

Εγω περιμενα το τραγουδι που παιζει να “δειχνει” καπου,αλλα δε μου θυμισε κατι.
Καλα κανουν μωρε,μας κρατανε σε αγωνια :Ρ

αυριο τελικα εχουμε ανακοινωσεις?

γιεπ.

faith no more, slipknot, machine head? 8)

Αφου ειναι μεσα και η Duffy, ειναι γνωστο πως μπορει να παιξει σαπορτ Σλιπνοτ.

Αρα Killers. Τελος.

faith no more, slipknot, duffy και machine head.

Καλό line-up!