Φημες για συναυλίες

Λυπάμει αλλά για φετος η τρουίλα ήταν χτες και προχτές.
Του χρόνου πάλι…

Εεεε, για μένα οι Arch Enemy ανήκουν στο πιο παραδοσιακό… :-s

Αλλά η ουσία είναι ότι οι κύριοι διοργανωτές πάλι θα τα μπλέξουν, και πάλι θα γκρινιάζουμε…
Και θα έχουμε δίκιο. Όλοι.

Επιμενεις να μου θυμιζεις οτι εχασα το Up The Hammers αλητη…:evil::cry:

Θα δούμε Μότλευ όπως πάει το πράμα, ακόμα και Madonna να έχει την ίδια μέρα δε μας καίγεται καρφί!:smiley:

Τι εννοείτε ακριβώς με το “πάλι θα τα μπλέξουν”?
Φεστιβάλ είναι, λογικό είναι να υπάρχουν διαφορετικά πράγματα…

Αν έχει 15-20 ονόματα, τότε όλοι θα είναι ευχαριστημένοι…

Εντομεταξύ είναι σίγουρος πως πάλι αύριο με το που ανακοινωθεί ότι είναι να ανακοινωθεί τέλος πάντων …
κάμποσοι θα μείνουν κάπως έτσι -> :blink::|:o:blink::|:o
και δεν θα είναι ούτε από τα ονόματα ούτε από τις τιμές ούτε από το πως θα μπούνε …
με κάποιο θα κάνει πάλι η didi το θαύμα της … :-s:-s

εδιτ για από κάτω:

ΔΕΝ είμαστε ούτε σύγχρονή ούτε ευρωπαϊκή χώρα …
ζούμε στην υποσαχάρια Αφρική το 500 π.Χ.

Παντως αυτος ο αριθμος θα επρεπε να ειναι το αυτονοητο, αν θελουμε να θεωρουμαστε συγχρονη ευρωπαικη χωρα.

Αλλα εδω τα 5 ονοματα να αποκαλουν ‘‘φεστιβαλ’’.

Τελος παντων να μην γκρινιαξουμε παλι. :smiley:

ρε παιδια μη με κραξετε αλλα οι μεταλλικα εχουν ενα κενο στις ημερομηνιες και οι μαστοντον που παιζουν μαζι εβγαλαν καινουριο δισκο και γουσταρουν ελλαδα…αδικα ελπιζω ακομα???

απορία από αύριο σε ποιο θρεντ θα σπαμάρουμε / κράζουμε / κλαιγόμαστε ??? :lol::lol:

θα μείνει αυτό σαν φήμες για ότι άλλο γίνει το καλοκαίρι και θα ανοίξει ένα θρεντ για κάθε μέρα ???

τι κάνουν οι μοδερατορες τέλος πάντων σε αυτό το site ??? :oops::oops::oops:

ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧ…Θα συμβιβαστω παλι…

Δυστυχως οπως το βλεπω τα οικονομικα με εναγκαζουν να δω Μοτλευ εδω και οχι εξω…

Αχ καλε μου θεουλη κανε να μην ειναι οπως τα πασαληματα των KISS και ξενερωσω τη ζωη μου με το Ελλαδισταν…Αν γινει αυτο και με Μοτλευ δεν την ξαναπαταω…Συναυλιοδανειο και εξωωωω…

Τις γκόμενες θα τις έχουν, μη μου αγχώνεσαι!

Ξέρουμε τι ώρα θα βγεί η ανακοίνωση ?

Πάντως και τα μισά ονόματα, που αναφέρθηκαν εδω, να μας φέρουν, καλά θα είναι. Αλλά θα ψηνόμουν αγρίως να δω Heaven and Hell, μιας και την προηγούμενη φορά τους έχασα.

Είχε κάτι στατιστικά το Blabbermouth με πωλήσεις εισιτηρίων των Crue στην Αμερική αυτή την περίοδο. Τα νούμερα ξεκινούσαν από… 4.000 εισιτήρια και έφταναν τις 10.000. Κοινώς, αν εδώ έχει καμιά 8άρα χιλιάδες (που είναι το λογικό), θα είναι μια χαρά!

Δεν περιμενω μονο τις γκομενες…

Περιμενω εναν αξιοπρεπη ηχο (στην Ελλαδα δεν περιμενω τελειο), το stage show που θα εχουν και σε ολη την υπολοιποη Ευρωπη, μια οργανωση καλη απο τους ντιντιδες και πανω απ’ολα να ειναι headliners γιατι ολοι ξερουμε ποσο παιζουν οι δευτερες και τριτες μπαντες εδω…

Αν δεν ειναι headliners κοβω τον κωλο μου και φευγω εξω…

αν και μια γρήγορη ματιά που του έριξα τα περισσότερα ήταν σε μικρούς χώρους με ακριβά εισιτήρια … #-o

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=115692

(ανακοινώσει 2 με 4 θα είναι όπως και πέρσι :P)

Αμα τους φέρουν θα είναι χεντλαινερς. Θα έχουν 2 μεταλ μέρες, δε ξέρω τι, αλλά δε παίζει να μπούνε χαμηλά, οι ντίντιδες το ξέρουν αυτό. Τώρα για το σοου, δε κόβομαι και τόσο, εγώ θέλω απλά να τους δω. Και φυσικά να υπάρχουν chicks:D

Το ευχομαι να ειναι χεντλαινερς…Το show οταν δεν υπαρχει καθολου πουθενα ειναι ΟΚ και να μην κανεις τιποτα…Οταν ομως προσπαθεις να το κοψεις ή να το μειωσεις λογω μαλακιας της χωρας τοτε το αποτελεσμα βγαινει πολυ χειροτερο…Τα ειδαμε πολυ καλα αυτα με KISS…

Κατσε να ανακοινωθει πρωτα και καθε μερα θα ευχομαι να μην δω αναλογο φιασκο…

Arch Enemy? Τι κεραμίδα είναι πάλι αυτή παναγία μου? Μπα δε μπορεί να γίνουν τόσα θαύματα μαζί (Arch Enemy, Machine Head, Slayer). Μπαααα??.

τους Arch Enemy δεν τους αντέχω με τπτ.

πάντως, όσοι λέτε/λέμε για πολλές μπάντες την ημέρα, πρέπει να λαμβάνετε υπόψιν σας τις συνθήκες που επικρατούν το καλοκαίρι στην ελλάδα. Μέχρι να ξεκινήσει να πέφτει ο ήλιος το live είναι μαρτύριο τόσο για το κοινό, αλλά κυρίως για τη μπάντα.

Αν και είναι μεγάλη βλασφημία αυτό που ξεστόμισες Outshined, θα συμφωνήσω μαζί σου για την ώρα. Morbid Angel 3 το μεσημέρι και Οpeth στις 4 δεν παλεύεται. Και κάτι άλλο μιας και δεν έχουν ανακοινωθεί ονόματα και εισιτήρια ακόμα (άντε επιτέλους, είναι σχεδόν 10:00!!!). ΟΧΙ PL2 KAI PL3. ΕΝΙΑΙΟ ΟΠΩΣ ΠΕΡΣΙ. Να πιάνουνε κάγκελο στην κάθε μπάντα αυτοί που πρέπει.