Φημες για συναυλίες

Ναι μαλλον μας δουλευει επειδη ονειρευομαστε ονοματα,αλλα και μονο η σκεψη ασδβγκλλλσσζζζζ.-

Ένα Lamb Of God θέλω και μου φεύγει το κεφάλι!!!:vibrate::yahoo:

Καθιστε πρωτα να δουμε αν οντως ισχυει για μαστοντον και μετα βλεπουμε.Aπο η στγμη ομωςπου ισχυει τοτε σιγουρα θα ερθουν και αλλα ονοματα καθως οι Μαστοντον δε θα ειναι headliners.Τα μοναδικα ελευθερα σιγκροτηματα ειναι οι Μεταλλικα και οι Σλιπκνοτ αυτη τη μερα για headline.Αν διαβασατε καλα την ανακοινωση των μεταλλικα λεει τελευταιο show…for now,δεν αποκλειεται δλδ να κανουν και αλλη συναυλια απο τη στιγμη που εχουν 10 μερες κενες.Οσο για down,carcass θα παιζουν δυο μερες νωριτερα στο gods of metal στην Ιταλια,ενω και οι Lamb of god κανονιζουν ακομη το προγραμμα τους.Αν οντως γινει και τεταρτη μερα τοτε οι ελπιδες θα ειναι παρα πολλες,αλλα αν κανουν λαθος οι Μαστοντον και αντι για 29,ως προσθετο συγκροτημα, βαλανε 30 τοτε κανουμε πολλα ονειρα.Δινω δυστυχως περισσοτερες πιθανοτητες να βαλανε λαθος ημερομηνια οι μαστοντον.:frowning:

Δε βλέπω γιατί πρέπει να έχει κάνει λάθος η μπάντα. Μάλλον δε θυμάσαι καλά το '07, που οι μέρες του RW ήταν Παρασκευή-Κυριακή-Τρίτη, και δεν ήταν κολλητά, αλλά και το '05, που είχε γίνει σε 2 δόσεις:wink:

εχεις δικιο με αυτο που λες οτι γραφει for now…

αλλα αμα δεις στην κεντρικη τους οταν ανακοινωθηκε η Ιρλανδια εγραφε φαρδια πλατια…

final show for 09…

νταξει αυτα δεν εχουν κ πολυ σημασια…αν εμπαινε και ενα ακομα show…αλλα ολοι λενε οτι θα ερθουν το 2010…ας ειναι θα κανουμε 1 χρονο υπομονη

με Slipknot τι γινεται τωρα που γυριζει?

και συμπληρωνω εδω επειδη τα παρατηρω αυτα…οτι το 2006 oi guns μπηκαν απο σποντα και 2 μιση βδομαδες πριν

ενω την ιδια χρονια τελη Ιουλιου οι TOOL εβγαλαν ανακοινωση οπου λιγο πολυ ελεγαν

εχουμε κλισει για Νοεμβρη Δεκεμβρη τις ταδε χωρες και υπαρχει και 1 ημερομηνια ‘‘διαθεσιμη’’ για Αθηνα…στις 16 Δεκεμβρη…μετα το κατεβασαν… μετα αρχισε ο πληστειριασμος με τις εταιριες,και μετα απο κανα 2 μηνες μεσα Σεπτεμβρη μπηκε και η Αθηνα…

τι εννοω??

δεν αποκλειω ουτε τους Μεταλλικα γιατι σαν χωρα παντα ειμαστε ικανοι για το καλυτερο και το χειροτερο!

ρε παιδια οι μεταλλικα ανακοινωσαν : And that’s going to do it for our European buddies . . . for now!

http://www.metallica.com/index.asp?item=601957

Αλλα εγω επιμενω…Κανανε την τελευταια ανακοινωση για συναυλια ή ανακοινωσανε την τελευταια μερα της περιοδειας οποτε πιο πριν μπορει να εχει κιαλλες gigs?

στο gods of metal παντως εχει Slipknot, Carcass, Down, Napalm Death και Mastodon

το εχω σκεφτει αυτο που λες αλλα και παλι χρονικα της Ιρλανδιας το show δεν ειναι τελευταιο αλλα προτελευταιο…

αρα το final european show παει λογικα στο οτι τελιωσανε για φετος με ανακοινωσεις…

επισης το And that’s going to do it for our European buddies . . . for now!
εγω το εξελαβα οτι δεν τελιωσαμε ακομα …αλλα οχι για συναυλιες…γενικα σαν νεα …γιατι μετα αμεσως βγηκαν λεπτομερειεις για το show στην Ιρλανδια που θα γινει…κατι ανακοινωσεις για εισητηρια και τσαμπε πασα στις συναυλιες στο UK…δλδ σαν να λεει…μεινεται συντονισμενοι…

εχει πλακα παντως…

νομιζα οτι μονο εγω τα παρατηρουσα αυτα

δεν εισαι μονος :wink:

Gojira ??? Αυτα ειναι !!!

οι φημες ενισχυονται για slipknot
και ειναι το πιο πιθανο

το θεμα ειναι να κολλησουν και μια τριτη μπαντα
που να ξεκιναει απο lamb και να τελειωνει σε of god

τοτε θα μιλαμε για σουπερ μερα!!!

πολύ πιθανοί και οι Nevermore…πωωω αντέ να ανακοινώθει δεν την παλεύω αλλο:!:

Mήπως κάτι ξέρεις και δεν το λες;;;;;;;;;;;

αυτο που ακουσα εγω
ειναι οτι

θα κλεινανε ή machine head/mastodon
ή slipknot/mastodon

άντε ακόμα?τι περιμένουν???


Now playing: Manowar - Blood Of The Kings
via FoxyTunes

αν φιλε μου γινει αυτο απλα ο θεος του μεταλ ειδε και την ελλαδα φετος…:smiley:

να σας πω,τελικά Slayer είναι σίγουροι?ξέρει κανείς αν θα παίζουν με μάστοντον ή τα αρχίδια θα το βάλουν άλλη μέρα για να πληρώνουμε κανά διπλό εισιτήριο?:stuck_out_tongue:

Ο άλλος ονειρεύεται ;p

MACHINE HEAD ΘΕΛΟΥΜΕ MACHINE HEAD. ΟΧΙ SLIPKNOT MACHINE HEAD

;p

Και γω Machine head .Ποιος γαμάει τους slipknot :stuck_out_tongue:

ΣΚΑΣΕ ΡΕ ΓΡΟΥΣΟΥΖΗ:!:

καλοί, χρυσοί οι Machine head αλλά…