Καλησπερα!

Χαιρεται …!Καλη χρονια σε ολους!!!Ειμαι η Windy , μενω Αθηνα και ακουω metal απο μικρη ηλικια < heavy, thrash , doom…>.Τωρα τελευταια ανακαλυψα οτι μου αρεσει το black και επισης λατρευω τους my dying pride.Τι αλλα gothic συγκροτηματα μου προτεινετε?

Γεια σου!!! Καλως ηρθες.

Ασε το γκοθικ. Μια χαρα τα πας σμε το Μπλακ

Αρχισε ν ασχολεισε με το Crust-Punk καλυτερα!

Κ μη λες τους Bride γκοθικ με πληγωνεις

Christian death,dead can dance,london after midnight,incubus succubus kai nosferatu from me .Απο κει και περα Tristania,sirenia kai sisters of mercy.

[QUOTE=captain_clegg;532443] γεια σου! απο punk ξερω joy division , ramones, exploided αλλα με τους πρωτους εχω τρελλο κολλημα…εχω βαρεθει τα ιδια και τα ιδια , μου αρεσουν δυσνοητα ακουσματα

Καλως σας βρηκα!τα ξερω αυτα …κατι ετσι πιο ηλεκτρονικο?

Velvet acid Christ
Clan of Xymox
Kovenant
Diary of dreams
Neurotic fish

Γειά σου Γουίντι.

Πάω να κάνω τον Σάμαν αλλά μάλλον δε μου βγαίνει. :expressionless:

Οι Joy Division δεν είναι punk.

Οι My Dying Bride δεν είναι gothic.

Κατά τ’ άλλα ρισπέκτ για την προτίμηση σε doom. Aκούς Lamented Souls και Pentagram; Αν όχι, δε θα τα πάμε καλά.

[quote="“windy,post:4,topic:8339”]

Aσε τον Γρακχο να λεει πανκ ειναι!

Κοιτα αμα ακουσεις Crust punk ειναι ολα τα Δυσ- μαζεμενα!!! χεχεχεχεχεχεχ

[quote="“captain_clegg,post:8,topic:8339”]

ειναι σιγουρα punk οι J.D ομως οσον αφορα τους my dying pride ακουω διαφορα δεν ξερω καθολου , στην Ελλαδα τα εχουν μπλεξει! εδω βλεπεις πανκηδες με μοικανα και αρβυλα, που υποτιθεται οτι φορουν οι skin heads …

Αυτόν τον σατανά τι τον έχεις στο άβαταρ.

καλησπερα και παλι pentagram λιγο και candlemass ακουω …οσο για τα προηγουμενα δεν ξερω τι ειναι τι με τοσα που ακουω εχω μπερδευτει πλεον

Ή μεταλλάδες με μαλλί κουρεμένο με την ψιλή που είναι κανονικά οι ναζί. Που οδεύουμε λοιπον Νικο (Τσιαμτσικα)?

Γουελκαμ.

[quote="“windy,post:9,topic:8339”]

Ωπα γιατι σε ειπε κανεις οτι δε φορανε αρβυλα οι πανκς;

Ολοι μπορουν να φορανε αρβυλα ρε

Άσε όλους αυτούς τους σατανάδες που σε μπερδεύουν κιόλας και χώσε ΛΕΠΑ τέρμα!:trombone:

Καλωσήρθες και από μένα. :slight_smile:

[quote="“captain_clegg,post:13,topic:8339”]

βεβαια…!οτι μπορει ο καθενας φοραει τελικα…:stuck_out_tongue:

:-s LOL!

[quote="“windy,post:15,topic:8339”]

Ρε αληθεια σε λεω σιγα τ αρβυλα μπορουν να φορεθουνε απο πολλες φυλές

[quote="“captain_clegg,post:17,topic:8339”]

εξαρταται το ποσο σκληρη ειναι πατουσα , εγω προσωπικα δεν το μπορω με χτυπαει! προτιμω τα converce…

Α καλα με δουλευέις οκ

μια είναι η λύση! Εγγυημένα!


:p:p:p:p:p