Χαίρετε γκαιζ εντ γκερλζ!

Είμαι ο Nephilheim, μένω Αθήνα και ακούω τα ΠΑΝΤΑ αλλα αγαπάω το καλό ποιοτικό σκυλάδικο όπως επίσης και τα ελαφρολαικά. Παίζω μπουζούκι και κρουστά (ΝΤΟΥΠΕΛΕΚΙ-οπως προφέρεται σωστά απο αυτούς που ΞΕΡΟΥΝ). Πλακίτσα. Σοβαρά τώρα ακούω πάρα πολλά πράγματα απο metal (οχι συγκροτηματα τύπου νεο death metal και hardcore) , rock, new age, neofolk, punk (λίγο) και γενικά πολλά πράγματα που βαριέμαι να γράψω. Αυτά απο μένα και για οτιδήποτε αλλο ρωτήστε με :wink:

Γεια σου ρε φίλε

EIΣΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΟΥ!!!

:lol::lol::lol::lol:

Βασανιστείτε!!!

Καλωσήρθες.

ΛΕΠΑ ακούς? Neurosis?

Γεια σου αγαπητε σκυλε!
Καλως ηρθες στο φορουμ μας και ελπιζουμε να σε φανε ζωτανο!:lol:

Ενταξει, καλα ποστ καιιιιι…πες μια σοβαρα τι ακους!:wink:

Ρε λεει ο ανθρωπος δε βλεπεις;

Λεει “Σοβαρα τωρα…” κτλ κτλ

Θελω ονοματααααααα!!!

:lol2: :lol2: :lol3: :lol3: =D>

Ρε εσύ τα σπασες με το καλημέρα! Γεια σου ρε μάστορα, καλά posts! :smiley:

Areldia έχεις πρόβλημα όρασης; #-o Κοίτα από πάνω ρε! :lol: :stuck_out_tongue:

Βασικα εχω αλλα ξανα λεω ΟΝΟΜΑΤΑ θελω!:smiley:

Kαλωσηρθες!!:smiley:
Αμα γουσταρεις και σουβλακια-μπυρες-ρετσινες καλωσηρθες 2 φορες!!:D:D

Ξερεις ανθρωπο που να μην γουσταρει σουβλακια?

Ναι ναι ο Καρβου!!

:cold::cold:

Γεια σου φιλιος !! Γουελκαμ! :slight_smile:

ok respect!αρχικά έπαθα σοκ,δεν το περίμενα,αλλά μετά τα γνωστά:lol3::lol3::bow2::lol2:

καλώς ήρθες καλά να περνάς και να ακούς Anathema:!:
neofolk είναι πολύ ωραία μουσική…έτσι,όταν μπορέσεις πες κανά band να δούμε περίπου και σε ονόματα:wink:
:rockon:


Now playing: Nest - Hideout
via FoxyTunes

Ακους και Θωδη? Στο νεοφολκ δεν πιανεται??

#-o#-o#-o
δεν λέω τίποτα άλλο!#-o#-o#-o


Now playing: Paradise Lost - Crying For Eternity
via FoxyTunes

Εγραψα παλι!

welcome κ καλο καψιμο:)

Ακούω απο Arcturus, Emperor, Gorgoroth, Enslaved, Mayhem, Lord Belial, Dissection, DHG, Limbonic Art και τέτοια μέχρι Death In June, Diary Of Dreams και Ομίχλη και Eloy…έτσι απλά λέω κάτι για να καταλάβετε περίπου - αλλα φυσικά οποιαδήποτε μουσική νιώσω οτι κρύβει διαμάντια κερδίζει την προσοχή μου.
Ελπίζω να σας κάλυψα (ακούω φυσικά και άλλα πράγματα - απο κλασσική, soundtracks, new age δεν περιορίζομαι) α να κάτι που δεν ακούω: rap xexe
αλλα εντάξει πρέπει να παραδεχτώ ταπεινά οτι η ΘΩΔΗ (δεν τολμώ να το γράψω με μικρά γράμματα) ήταν ένας νέος άνεμος που αναγέννησε το neofolk και χαρίζει διαχρονικά αισθητικές και συνάμα καθαρά προσωπικές προεκτάσεις αυτογνωσίας στη μουσική αυτή. ΛΟΛ (κ στα ελληνικά εεε)

καλως ορισες φιλτατε!να περνας καλα!

Ενταξει εγκρινω! :stuck_out_tongue:

Εγραψες και εσυ!:lol: