Ονομαστικες εορτες-Χρονια πολλα!

Για να μην κανουμε ξεχωριστο θρεντι για το καθε ονομα ξεχωριστα κτλ,ειπα να ανοιξω αυτο εδω για να λεμε χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν την εκαστοτε μερα.Χιλια συγγνωμη αν υπαρχει ηδη αντιστοιχο,εψαξα αλλα δεν μπορεσα να βρω:oops:

Λοιπον,σημερα γιορταζουν οι Θανασηδες,οποτε χρονια πολλα σε οσους users ονομαζονται ετσι!:)Λιγα χρονια παραπανω και σε μενα,γιατι θεωρητικα ειναι το δευτερο μου ονομα και μισογιορταζω,αν και δεν το χρησιμοποιω ποτε:p

Xρονια πολλα τοτε!:wink:

Χρόνια πολλά σε Θανάσηδες και Αθανασίες συμφορουμίτες, και φυσικά και στον πατέρα μου :slight_smile:


Listening to: Megadeth - Vortex
via FoxyTunes

χρονια πολλα!!!:smiley:

Χρονια πολλα στον Thorgal & στον bluezlick!:smiley:

Χρονια πολλα θοργκαλ, μπλουζλικ και μισορεστλες. :slight_smile:

Ενω το αριστερο μου χερι παρακολουθει την συζητηση απαθεστατο,το δεξι πληκτρολογει και σας ευχαριστει πολυ ολους!:D:p
Χρονια πολλα κι ευτυχισμενα Thorgal και Bluezlick,και Jadesword να τον χαιρεστε!:slight_smile:

χθες γιορταζε ο αδερφος μου…:slight_smile:
ασχετο αλλα επειδη του χω αδυναμια του ευχομαι κ αυτουνου χρονια πολλα απο δω8) (κ αμα το δει σφυρα μου)

Χρονια πολλα σε ολους!
Και Χρο Πολ στον Restless.

Χρονια πολλα αλανια.Οτι επιθυμειτε.:smiley:

Θανάση και Σάκη χρόνια πολλά ρε παίδες! Να 'στε πάντα καλά!

Χρονια πολλα Θανασαδες!

Διαβασα Θρασαδες. :expressionless:

Xρόνια πολλά στον αγαπητό Thorgal, στο χίππη και σε όλους/-ες όσους/-ες γιορτάζουν!
Να χαίρεστε τη γιορτή σας!:slight_smile:

:lol3::lol3::lol3:Παναθεμα σε,ελιωσα πρωι πρωι:pΕυχαριστω πολυ!:smiley:

σήμερα
Δευτερα 19 Ιανουαριου 09
-Ευφρασία, Ευφρασίτσα, Μακάριος, Μακάρης, Μακαράς, Μακαρία, Μακάρω, Μακαρίτσα, Μακαρούλα

Καμια συμφορουμιτισα Ευφρασιτσα?:stuck_out_tongue:

χαχαχα:lol:
το μακαρια εχει σχεση με το μαρια??

Εγώ που μαι μακαρονάς πιάνεται?#-o

Τhank you !:smiley:

Λίγο καθυστερημένα, αλλά χρόνια πολλά στην Πανάθα τον Thorgal, τον τρελοχίπη τον Bluezlick, την άλλη μούρη τον Restless και τους πατεράδες της Jadesword και του Lupin! :smiley: :slight_smile: