Ονομαστικες εορτες-Χρονια πολλα!

Πολύχρονοι γκάιζ, να χαίρεστε το όνομα σας, και χρονια πολλά στο φάδερ του σκούρτζου!

Χρονια πολλαααααααααααα

Λοιπον!Χρονια πολλα σε Μακιντος,Σαμαν,Αουτλο,Παμπκιν,Ειντελ Ντεθ και Σκουρτζο!Οτι γουσταρεtε παιδες!:D:D

Σορρυ γιατι ολο και καποιον θα εχω ξεχασει!:oops:

Χρόνια πολλά σε shaman,pumpkin,outlawtorn,machintosh και σε όσους ξεχνάω τώρα :stuck_out_tongue:

εδιτ 1/ να ορίστε θυμήθηκα και davidian τώρα. Χρόνια πολλά κι από κει :stuck_out_tongue:

Χρονια πολλα σε ολους τους Γιωργιδες και τις Γεωργιες που γιορταζουν σημερα…

Οτι επιθυμειτε παιδια και να ειστε παντα καλα…!!!

Χρονια πολλα σε μακιντοςοπαμπινοσκουρτζοσαμανοουτλολοκαι καποιονξεχναωθατοσυμπληρωσωμεεντιτ… Αυτο.

Ευχαριστω παιδια!

Με την σειρα μου και γω τις ευχες μου σε Σκουρτζο, κολοκυθα, αουτλο, νταβιντιαν και αντζελ ντεθ και ολο και καποιον θα ξεχναω και γω

Πω ρε είστε και πολλοί. :stuck_out_tongue:

Χρόνια πολλά Γιώργηδες!

Και στη Γεωργία μας, χρόνια της πολλά. Είθε να είσαι πάντα ευτυχισμένη και να γουστάρεις και όλες οι επιθυμίες σου να γίνουν αληθινές. Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο. :slight_smile:

[SPOILER]ναι οκ, μάλλον δεν έχουμε Γεωργία. :stuck_out_tongue: Αντροκατάσταση.

Χρόνια πολλά ρε αλάνια! :P[/SPOILER]

χρονια πολλα παιδακια!!να σας χαιρομαστε!!παντα υγεια και ευτυχια!

ολο ευχες και απο κερασμα τπτ…

και εγω και εγω … του αγιου γεωργιου σημερα, αντε χρονια πολλα σε ολουσ τους γεωργηδες και γεωργιες του forum, συμπεριλαμβανομενου και του εαυτου μου :stuck_out_tongue:

Ευχαριστω για τις ευχες παιδες…χρονια πολλα επισης στους potofgold,scourge,outlaw,mackintosh,mr maiden,pumpkin και σε οσους/ες ξεχασα…και του χρονου να μαστε καλα…:slight_smile:

Πωπω γιορτάζει το μισό φορουμ ε??Χρόνια πολλά και καλά παιδιά!Με υγεία και καλά μυαλά:)

Χρόνια πολλά davi, ηλίθιε γκοθά μάκιντος, μειντενά Σκούρτζε, αναθεματισμένε Είντζελ, χαρντκορά Αουτλω και όποιον άλλο ξεχνάω, να χαίρεστε το όνομα σας, πολύχρονοι να είστε παίδες!

χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν…

Ευχαριστούμε ρε, να 'στε καλά όλοι σας :smiley:

Και pumpkin βεβαίως βεβαίως!

Αρχικά ευχαριστώ προσωπικά για τις ευχές και έπειτα εύχομαι με την σειρά μου και γω τα καλύτερα στους σημερινούς συν-εορτάζοντες.
Πάντα υγεία και ευτυχία, να μας χαίρονται!:):):D:D

Χρονια πολλα στον Ντεμον Κληνερ ρε σορρυ σε ξεχασα!:oops:

Χρονια πολλα σε ολους τους Γιωργηδες και σε ολες τις Γεωργιες του φορουμ!!!Ο,τι επιθυμουν ευχομαι ολοψυχα! :smiley: αφιερωμενο ενα rock τραγουδακι :band:

Δε μπυράζει ρε συ.
Ευχαριστώ για τις ευχές.:smiley:
Χρόνια πολλά και στους άλλους Γιώργηδες του φόρουμ.