Γεια και χαρα κι αλοχα

Συνελθε παιδι μου :stuck_out_tongue:

Βy the way, 2 ηταν τα επεισοδια που προβληθηκαν χθες, οποτε χαναβαλε μπρος τις ιντερνετικες σου δεξιοτητες. :smiley:

Το εικονοδιο λεγεται αβαταρ, και για το Λοστ μιλαμε δω http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=3151&page=94

ευχαριστω για τις πληροφοριες φιλε “lost”.ξερω πως προβληθηκαν δυο επεισοδια μαζι,αλλα για λογους συντομιας στο τεραστιο κειμενο μου δεν το ανεφερα.Αυτο για το αβαταρ ηταν επισης χρησιμο.Να μου τα μαθαινετε σιγα σιγα…

Γεια σου συμπατριώτισσα! Έχεις ωραία ακούσματα βλέπω…

(Γνωριζόμαστε από κάπου;) :roll::stuck_out_tongue:

Ο,τι να ναι τελικά αυτά τα introduce yourself.

Ειδικά η αντιμετώπιση των παρατεθειμένων ακουσμάτων. Σαν supermarket, ο καθένας παίρνει ο,τι του γουστάρει και στο τέλος όλοι είναι ευχαριστημένοι! :stuck_out_tongue:

Γεια σου και μένα τέλος πάντων Olia και χωρίς να πολυπροσεξα τι ακούς! :smiley:

Μιλαμε εχω λιωσει:lol::lol::lol:Που πηγε οι τρουιλα μας ρε καναγιες;:frowning:

Μολις διαβασα το σχολιο περι μουσικων επιλογων που μοιαζουν λες και τις ξεκρεμασες τυχαια απο καποιο ραφι σουπερ μαρκετ(αν τουλαχιστον εξελαβα σωστα την παρατηση).Φυσικα ο λογος που απαντω δεν ειναι γιατι με πειραξε το σχολιο,μ αρεσει τρομερα να ακουω ποικιλες γνωμες.Απλα η αποψη μου ειναι οτι η ποικιλια και οι αντιθεσεις σε καθε κομματι της ζωης μας ειναι αυτες που την κανουν αξιολογη.Μια σειρα ομοιων επιλογων εμενα τουλαχιστον μου προκαλει πληξη.Καθε ανθρωπος σαφως εχει την αποψη του.Εγω ας πουμε συνδεω τα βιωματα μου με τη μουσικη.Κι επειδη τυχαινει να χω ζησει πολλες κ εντονες καταστασεις συμβαινει να εχω μια περιεργη ισως,αλλα καθολου ασχετη για μενα γκαμα ακουσματων…

Καλως ηρθες!
Επειδη εχω φιλους Βολιωτες.3 κρισιμες ερωτησεις!

  1. Tι σου λεει η λεξη Rainbow ?
  2. Αργεις τα dvd σου ?
  3. Πας κανονικα στα ραντεβου σου ?

Αν δεν λαβω τις απαντησεις που περιμενω τοτε σορρυ αλλα δεν εισαι τρου Βολιωτισσα. :smiley:


No offence !

Λοιπον:
rainbow-πεινερλι.Δεν παιρνω dvd.Κατεβαζω απο το ιντερνετ.Αργω στα ραντεβου μου…hello!ειμαι γυναικα…αλλα παρολα αυτα δεν στηνω ποτε στα ραντεβου μ.Καποιους συνειρμους θα κανεις,αλλα δεν τους καταλαβα ολους/Αν θες εξηγησε για να ξερω κι εγω τι να απανταω για να φαινομαι γνησια(καταγομαι απο αλλη πολη,απλα μενω εδω),γι αυτο.Ευχαριστω για το καλωσορισμα!!

Ρε συ,δεν εννοει εσενα,εννοει ολους τους υπολοιπους που ξεδιαλεγει και μπολνταρει οτι γουσταρει ο καθενας απο τα συγκροτηματα που ακους και στο τελος ειναι ολοι χαρουμενοι:p

Χαχα.
Rainbow = 100% Μεσα.
Για τα ραντεβου καλα το πας.
Οσον αφορα τα dvd’s οι 2 φιλοι Βολιωτες που εχω εχουν δωσει μεχρι και 35 ευρω για ενα dvd που δεν ειχαν
επιστρεψει εγκαιρως.
Η αποθεωση ηταν μια κοπελα που πηρε το dvd μαζι της Βολο για να το δωσει σε καποια αλλη που θα πηγαινε Αθηνα νωριτερα να το επιστρεψει εκεινη. #-o

welcome κι από μένα:)

Αυτό. :slight_smile:

Αν ψαρώνεις από τώρα, θα τα βρεις μπαστούνια εδώ μέσα. :stuck_out_tongue: