Γεια και χαρα κι αλοχα

Ειμαι καινουρια,πολυ καινουρια στο χωρο…!Ειμαι 18 κι εδω και πεντε χρονια ακουω μονο ο,τι δεν ακουγεται στο ραδιο…τουλαχιστον του Βολου!!Με αλφαβητικη σειρα λοιπον αναφερομαι σε ACDC,Anathema,Def leppard,Doors,Dire straits,Dream theater,Guns n Roses,Iced Earth,Iron maiden,Kiss,Muse,Offspring,placebo,paradise lost,pantera,queensryche,Savatage(!!!),Soad,tool,W.A.S.P.,whitesnake… Γενικα ακουω πολλλλυυυυ μουσικη!Αυτα προς το παρον.Ελπιζω να συστηθηκα καλα και να μη φαω πολυ γιουχαρισμα…:lol:

ΘΕΑ!

Καλώς την!

για αυτά είναι θεά η κοπέλα…


Now playing: Suidakra - Chants Of Lethe
via FoxyTunes

Welcome και καλο καψιμο!:wink:

Μωρε μπραβο!Βρε τον Βολο τι ραδιο εχει!:eek:

Καλως ηρθες Ολια!:DΑπο ακουσματα κομπλε ειμαστε,μπραβο!:smiley:

Edit:Τωρα ειδα το ΔΕΝ μπροστα απο “ακουγεται”:pΩρα να αδειασω την βαλιτσα:p

Ναι, εισαι μπροστα:!:

Muse!
Tool!

:smiley:

Ουπς. Ντορς; Θηατερ;

Σορυ, ban :frowning:

Τίποτε πιο “κάφρικο”?

κάνα Napalm Death, Obituary, Deicide, Βασίλη Καρρά κλπ… :smiley:

Και μασαζοκλαρίνο!

τιντομασαζοκλαρινο???:-k

Καλως ληρθες κοπελιά btw (κλασσικός γάιδαρος, ούτε που τη χαιρέτησα…:?)

Oπου αλοχα διαβαζω μολοχα. :expressionless:

«Το κλαρίνο είναι η ελληνική σημαία»

Της ΝΑΤΑΛΙ ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ

Ο Γιώργος Μάγγας έχει συχνά βεβαιώσει πως το επίθετό του είναι το «πραγματικό». Καθώς έρχεται επιβεβαιώνει και τη σημασία του: μάγκας! Περπατά αγέρωχος με το γκρι παλτό του να ανεμίζει. Ο αέρας πάντως δεν κατορθώνει να ανακατέψει τα μαλλιά του, κατάμαυρα και καλοχτενισμένα, κομμωτηρίου. Δυο βήματα πιο πίσω, η Τζούλη, η γυναίκα του. Ομορφα μάτια, μακριά μαλλιά πιασμένα πρόχειρα, στα χέρια της τα 2-3 πλουμιστά σακάκια του για τη φωτογράφηση και σε μια θήκη το κλαρίνο. «Ελληνικό σκέτο», παραγγέλνει αργότερα εκείνος. «Για τη σιλουέτα», εξηγεί εκείνη.

[…]

«Στη Μασσαλία ήμασταν στο πούλμαν όλα τα παιδιά κι η μάνατζέρ μας μαζί που είχε πιαστεί η πλάτη της. Δεν μπορούσε να κουνηθεί. “Γιώργο”, μου λέει, “δεν είμαι καλά”. “Να σου κάνω μασαζοκλαρίνο;”, της λέω. “Πώς;”, με ρωτάει. “Θα ξαπλώσεις κάτω”, της λέω, “και θα βγάλω το κλαρίνο να παίξω στις πλάτες σου, μήπως τυχόν γίνει τίποτα”. Επαιξα κανά μισάωρο πολύ γλυκά. “Γιώργο, ξεπιάστηκα από το παίξιμο που έκανες”, μου λέει ξαφνικά. Είχε την ιδιότητα να εισχωρήσει η γλύκα και ο πόνος της μουσικής μέσα στον πόνο της κι έτσι τη γιάτρεψα. Θέλω να το πιστέψεις αυτό».

Συνέντευξη στην Ελευθεροτυπία
http://www.enet.gr/online/online_text/c=113,dt=19.01.2002,id=68044116

:smiley:

Συμφωνώ και γω με το δέχτσα.
Αλλά καλωσήρθες. 8)

fak gioy re

Λοστ και Αναθεμα ρε τι μαιδεν και σαβαταζ.

Γουελκομ

Ωραία ακούσματα!
Welcome!!!:slight_smile:

Καλωσηρθες:)

Νταξ για τους μειδεν ποιος εχεσθη,αλλα οχι και για τους Savatage,ντροπη:(:stuck_out_tongue:

Καλωσήρθες κι’ από μένα :smiley:

Thanks για τα καλα σας λογια…!Δεν ενιωσα τοσο ασχημα οσο νομιζα.Πιστευα οτι θα ησασταν πιο σκληροι.Οκ ομως,μην ξεθαρεψουμε επειδη ειπα και μια καλη κουβεντα.Δεν εχω ιδεα απο ιντερνετ.Ξερω μονο να κατεβαζω απειρα giga μουσικης.Μεχρι να μαθω λοιπον ωστε να απανταω και καπως καλυτερα,θα υποστειτε πολλα και γελοια λαθη.Καλα που υπαρχουν και οι φιλοι μου δηλαδη…!Anyway,αυτο που μου τραβηξε ιδιαιτερα την προσοχη ηταν ενα εικονιδιο (δν ξερω την “επιστημονικη” ονομασια) διπλα στο ονομα καποιου το οποιο ηταν το συμβολο της Νταρμα.Μπορει να μην ξερω πολλα για το ιντερνετ αλλα ξερω τα παντα για lost.Δεν ξερω αν υπαρχουν κι αλλοι καμμενοι οσο εγω.εχω δει και τους τεσσερις κυκλους απο δυο τουλαχιστον φορες και εμεινα αυπνη δυο μερες θυμαμαι για να δω τον τριτο κυκλο.Φυσικα η γνωμη μου ειναι απολυτη και επιμενω οτι δεν υπαρχει καλυτερη σειρα απο το lost.Χτες προβληθηκε το πρωτο επεισοδειο του πεμπτου κυκλου και περιμενω με τρελη αγωνια να το δω σημερα.(Αν τα καταφερω).Πολλα ειπα και σας κουρασα.Ελπιζω να μην με διωξετε λογω πολυλογιας…