Αγαπημένες μπάντες

Ναι αλλά δεν είναι οργισμένοι επαναστάτες (κρυφοgay) ως επί το πλείστον…
Οπότε τα υπόλοιπα δεν μετράνε…

Xaxaxaxaaxxaaaxa Ki allo! Ki allo!

Twra, xwris plaka mia mera 8a katsw na mazepsw oti mou exeis pei.
Oxi tipota allo, na doume an 8a gelas pio poly esy h’ egw. xaxaaaxxax

My Dying Bride
Anathema
Sentenced
Moonspell
Tristania
WASP
Manowar
Rhapsody
Sonata Arctica
System Of A Down
Haggard
Sepultura
Rotting Christ
Dimmu Borgir

Xaxaxaxaaxxaaaxa Ki allo! Ki allo!

Twra, xwris plaka mia mera 8a katsw na mazepsw oti mou exeis pei.
Oxi tipota allo, na doume an 8a gelas pio poly esy h’ egw. xaxaaaxxax[/quote]

Σε εκλιπαρώ κάνε το… Μόνο πριν το κάνεις δες μία μία τις μπάντες που ανέφερες ως αγαπημένες συο και θα παρατηρήσεις, ότι το “αδερφάτο” πάει σύννεφο…

Aderfato e? Esy pou to 3ereis telisvas? Mhpws tous phdh3es kiolas?

Natos! Rob Halford!!!
O antras o swstos, o karampouzouklhs, o ntertinlhs!
Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxax

Natos! Rob Halford!!!
O antras o swstos, o karampouzouklhs, o ntertinlhs!
Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxax[/quote]

Ωραια ο Halford ειναι gay και το εχει δηλωσει τουλαχιστον, αλλα δεν καταλαβαινω τι εννοεις με αυτο που γραφεις. Δηλαδη εχει τοση σημασια αυτο?
Και by the way, με αυτο που γραφεις δεν ειρωνευεσαι μονο τον Τελη αλλα μια μεγαλη μεριδα ατομων που γραφουν σε αυτο το forum.

Ειλικρινά Κώστα δεν με ενοχλεί τίποτα στον Τhe Arcade… Ίσα ίσα σέβομαι τους ανθρώπους που υποστηρίζουν με πάθςο τη γνώμη τους…
Με ενοχλεί όμως το γεγονός, ότι ζρησιμοποιεί κάτι βαρύγδουπους “επιθετικούς προσδιορισμούς”, λες και είναι ο Νέστορας του ροκ, χωρίς να μας έχει πει καν το όνομα και την ηλικία του…

Αρα σε ενοχλει κατι…Επαναδιατυπωσε γιατι οτι γραψεις θα χρησιμοποιηθει εναντιον σου…

An den exei shmasia gia mena sigoura exei gia allous:

Egw?
Pws Akrivws?

De mou les re telisvas, sou fainomai gia an8rwpos pou 8a fwnazw opws kaneis esy “3erete paidia egw akouw rok ta tripla xronia apo sas kai tis synaylies pou exw paei egw den 8a tis deite oute sta oneira sas”? Den yparxei nohma sto na pw thn hlikia mou kai den yparxei periptwsh na to kanw oso postarw (pou den 8a einai poly akoma). Gia na anarwtiesai…

Natos! Rob Halford!!!
O antras o swstos, o karampouzouklhs, o ntertinlhs!
Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxax[/quote]

Μήπως, λέω μήπως, το έχουμε παρακάνει με τους χαρακτηρισμούς? [νομίζω πως το έχω ξαναπεί, αλλά που?]

Αrcade , μηπως γουσταρεις Rob Halford και για να μη καρφωνεσαι τον βριζεις ???

Xaxaxaxaxax
Kala gia sena ta 'xw 3anapei angel, eisai koryfaios!

Xaxaxaxaxax
Kala gia sena ta 'xw 3anapei angel, eisai koryfaios![/quote]

Και για σενα το εχω πει αρκεηντ οτι εισαι πισωγλεντης και οπισθογεμης αλλα δεν απαντας , να πεις οχι δεν ειμαι το αφηνεις και αιωρειτε στην ατμοσφαιρα … …

Βtw οταν εισαι αρρωστουλης και θες να δεις αν ψηνεσαι στον πυρετο βαζεις θερμομετρο στον κωλο σαν τις γαλοπουλες ??? Το εχω απορια , απαντησε μου … αν μπορεις ποτε να απαντησεις με την πρωτη.

Wraia, ka8omai na kanw syzhthsh me 15axrona! Xaxaxaxaxaxaxaxax
“οταν εισαι αρρωστουλης και θες να δεις αν ψηνεσαι στον πυρετο βαζεις θερμομετρο στον κωλο σαν τις γαλοπουλες” Koryfaios! Xaxaxaxaxaxaaxaxax!

Wraia, ka8omai na kanw syzhthsh me 15axrona! Xaxaxaxaxaxaxaxax
“οταν εισαι αρρωστουλης και θες να δεις αν ψηνεσαι στον πυρετο βαζεις θερμομετρο στον κωλο σαν τις γαλοπουλες” Koryfaios! Xaxaxaxaxaxaaxaxax![/quote]

Χαχαχαχαχα εισαι πολυ γελοιος τελικα , εγω ειμαι 15 χρονος εσυ ποσα ετη μαλακας εισαι ??? Για πες , γιατι κρυβεσαι ???

BLACK SABBATH
IRON MAIDEN
GUNS’N’ROSES
SCORPIONS

Jethro Tull!!! 1oi και καλυτεροι
Rush (αντε και του χρονου να τουσ ξαναδουμε)
Pantera φυσικα!!!
Down (τετοιες μπαντες ειναι λιγες!!!)
Camel (long live Latimer)
Rory Gallagher
ουπς …ντροπη…ξεχασα …King Cromson!!!
Dire Straits αλλα και τα προσωπικα του κυριου Knopfler
kαι προσφατος ολες τις προσωπικες δουλειες που χω ακουσει του κακος επρεπε υποτιμημενου κιθαριστα Jan Akkerman. o ανθρωπος ειναι Θεος!!!

Υ.Γ: αν δε ξερετε ψαξτε για το ανεκδοτο με τους Boxer!!! ρωτηστε!!!

αυτη τη φορα εγραψα 1ος POS χαχαχαχαχαχα παρτα!!!

Έχουμε καί λέμε:

Metallica
Paradise Lost
Anathema
My Dying Bride
Katatonia
Opeth
Theatre Of Tragedy
The Gathering
Amorphis

and the list goes on…and on…and on…

Άντε Cheers !!!