Χαιρετω την παρεα...!

Γεια σε ολους!!! Μολις γραφτηκα στο site…που πραγματικα ειναι οτι πιο ενημερωτικο οσον αφορα την ροκ και μεταλ σκηνη, στην Ελλαδα…Κωστα με λενε (αλλα αρκετοι με φωναζουν και Κωστη)…4 Μαρτιου μπαινω στα 15 (ειμαι μικρουλης ακομα :p)…Απο μεταλ ακουω κυριως απο 90 και κατω, ενω απο ροκ ακουω τοσο παλια οσο και καινουρια…Κατασταλλαγμενα αγαπημενα συγκροτημα και αλμπουμς δεν εχω…Ενδεικτικα μου αρεσουν πολυ απο παλιο ροκ οι: Rush, Led Zeppelin, Deep Purple, Doors, Uriah Heep, AC/DC, Firehouse, Cinderella, Def Leppard…ενω απο πιο καινουρια και alternative ακουω: Chris Daughtry, Rise Against, Skillet, 3 Doors Down, Disturbed, Oasis, Saliva…Απο μεταλ ακουω πολυ Queensryche, Dream Theater, Fates Warning, Megadeth, Iron Maiden, Dio, Judas Priest, Osbourne, Black Sabbath, Annihilator και αλλα…Eπισης διαβαζω κομικς, παιζω videogames και μου αρεσουν οι ταινιες…Αυτα απο μενα…

σε καλό δρόμο είσαι καλώς ήλθες στην παρέα μας!

LOL τον μαρσιαν δε τον είχε καλωσορίσει κανείς.

Καλωσηρθες φιλε!:slight_smile:
Good posting :rockon:
Εγω δεν ειχα κανει καν introduce myself :frowning:
PS: Πρωτο γκρουπ που αναφερεις στα ακουσματα! :blues:

ουτε εγω εκανα introduce myself

καλωσηρθες martian

ουτε εγω ειχα κανει :lol:
τι του λετε καλως ηρθες ρε παιδια? 2 χρονια ειναι στο φορουμ! :stuck_out_tongue:

[SPOILER]ε, οκ. καλως ηρθες κ απο μενα![/SPOILER]

Καλωσήρθες μάρσιαν! Μια χαρά μουσικές και ωραίο άβαταρ! Καλά ποστς να έχεις!

Καλωσόρισες στο φόρουμ μας φίλε martian!!! Σου εύχομαι να φτάσεις τα 2800τοσα ποστ στα δυομισι χρόνια παραμονής σου στο φόρουμ.

[SPOILER]για “κανονικό” καλωσόρισμα αν μη τι άλλο θα ήταν το πλέον ακατανόητο που έχω κάνει. :P[/SPOILER]

Ούτε εγώ σ’ έχω πετύχει εδώ γύρω, οπότε λέω να πω

γειααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!

στις 15-3-2010 θα γραφτεί ένας χρήστης με το όνομα --tatsoman–. μη σε ξεγελάσει το όνομα. κοπέλα είναι, και μάλιστα της ηλικίας σου. ταιριάζετε ως χαρακτήρες. θα κάνατε καλή παρέα. πιασ’της την κουβέντα. ναι.

α ναι, welcome φίλος! :smiley:

Αχαχαχαχαχαχαχα! Α ρε καμμενα μυαλα, ευχαριστω για το καλωσορισμα. Καλη παραμονη μου :razz:

Πιο πολυ νοιαζεσαι εσυ αν θα αποκατασταθω παρα η μανα μου :stuck_out_tongue:

Edit: Ποσο εχω αλλαξει, τουλαχιστον μουσικα, απο τοτε. Πω :expressionless:

:bye::bye::bye: martian

ειμαι αυτος που σε ειχα δει στους ενφορσερ!

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΠΕΘΑΙΝΩ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΡΕ ΑΥΤΟ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Στο επόμενο UTH να ρθεις με μπλούζα Oasis!

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Το περιμενα κατι τετοιο…Oasis γαμανε, δεν ξερω τι μου λες…Αν εξαιρεσεις Skillet που δεν μπορω να ακουσω, 3 Doors Down το ιδιο και Daughtry που ακουω λιγοτερο, Oasis, Disturbed, Saliva, Rise Against τα σπανε.

Αντε :stuck_out_tongue:

τωρα πιστευω ξερεις οτι ηταν οργανωμενο το ξεμπροστιασμα απο σάμαν:wink::stuck_out_tongue:

Toυλαχιστον γουσταρεις amebix, kαι σε λιγα χρονια θα γουσταρεις extreme noise terror, τα’ χουμε πει αυτα

Καλως ηρθες martian !
Υπογραφη απο Malevolent Creation βλεπω !
Θα πας μπροστα νεο :thumbup:

Ευχαριστω Deathster! Malevolent Creation σταθερη αξια! Τα λεμε στο φορουμ :slight_smile: