Πληροφοριες

Επειδη απο φετος θα αρχισω να πηγαινω και εγω σε συναυλιες (με αφηνουν και οι δικοι μου πλεον) μπορειτε να μου πειτε που πεφτουν τα: Gagarin, Texas Underworld, Fuzz??? Και επισης πως μπορω να παω…(μετρο/λεωφορειο/ταξι)…

Gagarin --> Λιοσίων 205, κατεβαίνεις Μετρό Αττικής, βγαίνεις Λιοσίων (κατεύθυνση Λιόσια) και πας ποδαράτο ή λεωφορείο για 2 στάσεις.

Texas –> Πας Ομόνοια, ανεβαίνεις τη Θεμιστοκλέους και στη Γαμβέτα κάνεις αριστερά και το βρήκες.

Fuzz –> Είναι στην αρχή της Λεωφόρου Βουλιαγμένης, δεν ξέρω για συγκοινωνία, κοντά στο Σύνταγμα πάντως.

Ευχαριστω φιλε!

Α και κατι αλλο…Το Texas Necropolis ειναι ιδιο με το Texas Underwolrd?? Αν οχι που πεφτει το Necropolis?

Δεν υπάρχει Texas Underwolrd. Το Necropolis είναι αυτό που σου περιέγραψε ο ChrisP. Το Underworld είναι Ιπποκράτους 56.

new blood joins this earth then :!:

για το Φαζ, αν ερχεσαι απο κεντρο, παιρνεις τα λεωφορεια 856, 227 η 057 απο Ομονοια (Σταδιου) και εχει σταση σχεδον αποξω…τα ξερω γιατι μενω διπλα

Ευχαριστω και σενα φιλε!! Το μετρο ειναι 5 λεπτα απο το σπιτι μου και σε αλλα 5/10 λεπτα ειμαι Αθηνα κεντρο!!