Κοιμαστε με πιασμενα η λυτα τα μαλλια?(Για οσους/ε

Ζεστό γιατι είμαστε hot as hell.

Δε χρησιμοποιούμε.

Τι είναι αυτό πάλι;

Δεν έχουμε.

Εγώ δν ξέρω πως τα λούζουν.Ούτε καν πως έναι δν ξέρω8O
Στο θέμα μας με λυτά

Ειχα για 4 χρονια μακριαα μαλλια κ ειμουν κοκετα :stuck_out_tongue:
Σιλικονη για ψαλιδα κ κοντισιονερ μια φορα τι βδομαδα ( γτ ειναι ισια κ λεπτη τριχα)

και ΠΑΝΤΑ λυτα στον υπνο, κ παιρνουν ασχημη φορμα :stuck_out_tongue:

σιλικονη?? γιατι σου ειπαμε θελουμε να τα στεγανοποιησουμε?#-o

Oσον αφορα το θεμα, λυτα. Και το πρωι ξυπναει η ζουγκλα:p
Κατα τα αλλα δεν βαζω τπτ αλλο κοντισιονερ και τετοια. Μακραινουν και γρηγορα γμτ και θελω κουρεμα.

Κατ’αρχάς δεν τα στεγνώνουμε γιατι ως γνωστόν το πιστολάκι καταστρέφει το μαλλί. Εγώ λούζομαι πρώτα με ένα σαμπουαν Fructis για την Τριχόπτωση (πραγματικά όμως είδα αποτέλεσμα) μετά βάζω Ultrex και τέλος μια κρέμα μαλλιών Fructis. Η Ψαλίδα είναι gay!

ΓΚΕΗΔΕΣ

Αφηχτε φραντζες!

Αφιερωμενο!

Λυτάααα φυσικά. Τώρα βέβαια δεν πιάνονται και εύκολα μετά απ’ το κούρεμα αλλά όπως και να χει ποτέ δεν τα πιανα στον ύπνο. Τρεις λόγοι:

  1. Ζαλίζεσαι όταν ξυπνάς.
  2. Αποφεύγεις την τριχόπτωση.
  3. Νιώθεις τρου
    !

εγω προσωπικα προτιμω να αφηνω λυτο το πολυ μακρυ μαλλι μου


και πιο μακρυ μην σας πω ειναι, σε λιγο θα το χρησιμοποιω σαν κορδονια :stuck_out_tongue:

:(:(:frowning:

εισαι σημειολογος και καταλαβες τα βαθυτερα νοηματα του ποστ μου…ευγε λαμπρε νεε

Αστειάκι?!=D>=D>

Εσυ εχεις κοντο μαλλι, τι μιλας

φλωρε γκοθα

τοσο κακο ηταν? :cold:

τα λες αυτα επειδη κατα βαθος ζηλευεις.

ον τοπικ, με λυτα και γυμνος για να με χαϊδευουν αισθησιακα οι τριχες ετσι ανεμελα οπως πεφτουν πανω στο στιβαρο μου κορμι

Όχι νταξει! Εγώ λέω πολύ χειρότερα:(:lol:

Ως ex-hairman φίλε μακιντος μπορώ να ποστάρω στο εν λόγω θρέντιο. Εσύ σπαμάρεις.:slight_smile:

Όχι. Εγώ σπαμάρω!

Αυτό είναι θρεντ για μεταλάδες 8)

Untrue ερωτήσεις. Γι’ αυτό το λόγο απαντάω τα εξής:

-δεν χρησημοποιώ πιστολάκι (τα κάνει χάλια)
-ομοίως
-δεν ξέρω τι είναι ακριβώς
-δεν την αντιμετωπίζω. Πολύ απλά, έχω :stuck_out_tongue:

Ισχύουν. Αλλά… Τα 'χω βαμμένα, νταξ.

Και όσο για το αρχικό ερώτημα, λυτά παρόλο που με μία κίνηση έχουν γίνει κόμπος. Άμα τα πιάνω χάνεται ο υπέροχος όγκος τους και η μπούκλα γρήγορα και με πονάει το κεφάλι μου.

Εγω τα αφηνω ελευθερα γιατι δεν μπορω να τα πιασω με λαστιχακι:DΚοντο μαλλι ρε απιστοι και δεν κωλονουμε πουθενα,ντου στο ποταπο σας τοπικ ρε αχαιρευτοι αμπαλοι!:twisted: