Κοιμαστε με πιασμενα η λυτα τα μαλλια?(Για οσους/ε

[/SPOILER]
:stuck_out_tongue:

Χα, χα, γαμάτο topic. :lol: Είμαι πλέον κοντομάλλης, αλλά για 7 χρόνια ζήτημα να τα έδεσα 3-4 φορές.

Συγγνωμη ρε παιδια, αλλα ολοι δεν χρησιμοποιειτε πιστολακι.
Και οκ εγω το χρησιμοποιω για να τα αφανιαζω(κι αλλο) αλλα οταν λουζεστε και μετα θελετε στο καπακι να βγειτε το χειμωνα τι κανετε; Πνευμονια κι ετς;:-s

Eννοειται λυτα ρε. 8)

Ποτε δεν εχω δοκιμασει να κοιμηθω με λαστιχακι.:stuck_out_tongue:

:D:D:DΝαι!
Δεν ξέρεις τι κράξιμο ακούω κάθε φορά που ακούω όταν βγαίνω με βρεγμένο μαλλι! Το χειρότερο μου το είχε πει ένας φίλος μου:(Ρε μαλ*κα, κάνε κανενα μπάνιο. Το μαλλί σου είναι τίγκα στο λάδι) Μετα κατάλαβε οτι ήταν βρεγμένο:lol:#-o

Δεν πας καλα. Εγω θα αρρωσταινα καθε βδομαδα ετσι. Οπως επισης δεν κοιμομαστε με βρεμενα μαλλια.

Και ον τοπικ, συνηθως λυτα, σπανιως πιασμενα.

οφ τοπικ. Και αυτό το κάνω! Αλλα πραγματικά δεν θυμάμαι να έχω αρρωστήσει απο αυτό. Γι’αυτο εχω ξεθαρρέψει σε αυτό το θέμα.

Λυταααα 8) Ειναι πιο true οπως και να το κανουμε…
Εδω δεν τα δενω οταν παιζω μπαλα, με αποτελεσμα να μη βλεπω τη τυφλα μου!

συνηθως λυτα, σπανιως πιασμενα στον υπνο.

Λυτά κατά κύριο λόγο γιατί με πιάνει πονοκέφαλος αν τα δένω…
Υπάρχουν και οι εξαιρεσεις φυσικά όπως το καλοκαίρι που η αφάνα με ζεσταίνει οπότε τα κάνω καμια κοτσίδα!:slight_smile:

μπες μσν ρε βλαμμένο

λυταααα!

εδω δεν την παλευω κ οταν ειμαι ξυπνιος να τα πιανω…

Λυτά…είναι πιο τρου:p:p:p
απλά οταν πηγαινω για υπνο δν προλαβαινω να ψαχνω κοκκαλακια(εδώ που τα λεμε ουτε τις αλλες ωρες τα βρισκω για ποτε χανονται αμα τα κανεις σφεντονα τα ατιμα δε λεγεται)…ασε που αμα τα πιανω πατικώνεται η αφανόμπουκλα και το πρωι ειναι χάλια:p

Λυτά… είτε κοιμάμαι είτε όχι :stuck_out_tongue:

Όταν είχα μακρυά μαλλιά λυτά. Αλλά εδώ και 1,5 χρόνο τα έχω κόψει και έχω βρεί την υγειά μου…

Κοιμήθηκα πάλι με πιασμένα!:slight_smile:

πριν τα κουρέψω τα είχα λυτά γιατί όταν τα έπιανα πονούσε το κεφάλι μου…


Now playing: Greenland Whalefishers - Ramones
via FoxyTunes

σας πονούσε το κεφάλι??εγω πλεον δεν μπορω να κοιμηθω αν δεν τα χω πιασμένα…πόσες φορές καθως ειμαι μπρουμιτα και παω να σηκωθω,στηριζοντας στο χερι μου,παταει τοσες τρίχες και πονάω…ειδικα τωρα με κουβέρτες και με αλλες βλακιες,δεν λεει!!επίσης λαδώνουν αμα ειναι ανέμελα!
οσο για το καλοκαιρι,2πλος κοτσος και full κλιματιστικο!

οταν ειχα μακρυ κοιμομουν με δεμενα.γ ειναι σγουρο και γαμιεται μετα

Λυτα…
… να χαιδευουν λαγνα τους ωμους…:roll::stuck_out_tongue:

Πιασμενα εννοειται!Το χειροτερο πραγμα ειναι να κοιμασαι, να μπαινει η μαλλουμπα στην μαπα και να την τρως κιολας.Ε οχι.:slight_smile: