Αντίχριστος

Ποιος νομιζετε οτι ειναι??
προσωπικα νομιζω πως ειναι ο Ogunsoto…σκεφτειτε το…ειναι ο μονος ξανθος μαυρος που μιλαει ελληνικα…!!!8O8O

Εγω νομιζω οτι ειναι ο Κουτσιανικουλης…Εχει πολυ υποπτη φατσα…:-k

Εγω νομιζω οτι προλαβα

Μπα…δεν ειναι μαυρος…:afro:

Εγώ πάλι πιστεύω ότι είναι ο Φώσκολος. Επι δεκαετίες έχει ένα σατανικό σχέδιο να σκοτώσει όλη την ανθρωπότητα με διάτρυση στομάχου από τα γέλια. Το σχέδιο του προς το παρόν δεν έχει πετύχει γιατί δεν κατάφερε να συγκεντρώσει τους 4 καβαλάρηδες της αποκαλύψεως μαζί σε ένα σίριαλ ενώ ο κύριος από αυτούς(ο θάνατος) είναι σε προσωρινή αναστολή καθηκόντων επειδή έγινε βουλευτής και δεν ανακρίνει πια τα εκάστοτε “σκουλήκια”.

O Μπαγεβιτς…

o Μπαγεβιτς πεθανε για μενα απο τοτε που αφησε τον ΠΑΟΚ[-X[-X

Ο αντιχριστος ρε ειναι ρατσιστης!Ειναι πασιφανες οτι ειναι λευκος,ξανθος,και παιζει αριστερο χαφ:-k

The antichrist is The Easter Bunny:!:

Check the anagrams:

Betray Thee Nuns - a message to kids to ignore the teachings of religious leaders.
Stab The Eery Nun - the beast wants kids to stab Nuns! Especially the old, scary ones.
Turbans Teeny He - a reference to the islamic nature of this false rodent profit.




περα απτην πλακα τωρα…αν δεν ειναι ο Ογκουνσοτο εγω λεω πως ειναι ο Ομπαμα…επαληθευουν και οι 2 οσα ειπε ο Ιωαννης στην Αποκαλυψη…

δεν ειναι αυτη φατσα για Αντιχριστο τωρα?μη με τρελενεται…

O ογκουνσότο μιλάει ελληνικά :

Όχι, ο Αντίχριστος έχει μουστάκι ρε, άρα ούτε ο Ομπάμα είναι.

8O8O8O8O8O


:p:p:p

ΠΟΤΣ ΓΕΝΕΙΝ ΑΥΤΟ?:lol::lol::lol:

μπα ο Μητσοτάκης είναι…


Now playing: Amon Amarth - The Pursuit of Vikings
via FoxyTunes

Λάθος φίλε μπλίντιν. Φήμες λένε οτι ο Αντίχριστος δεν είναι ένας, αλλά 2!

Ο Αντίχριστος είναι το despinaki

Ο λιακοπουλος…ζει αναμεσα μας.

έχει μουστάκι?

Μπορείς να αποδείξεις το αντίθετο;