Καλως με βρηκατε!

χαιρετιζω ολες και ολους τους χρηστες του forum :slight_smile: τωρα θα πω λιγα πραματα για μενα (οχι πως δεινετε μεγαλη δεκαρα αλλα εγω θα τα πω) . Με λενε Ραφαήλ ειμαι απο καβαλα αλλα σπουδαζω αλεξανδρουπολη μερικοι με φωναζουν vigil γιατι ξενιχτω . Εχω σιχαθει τη ζωη μου απο την βαρεμαρα , ολη την ωρα καθομαι σπιτι μονος και δεν εχω τι να κανω :frowning: , παιζω κιθαρα αλλα η κιθαρα ειναι gtp και ο ενισχιτης το ιδιο και για αυτο εχω ξεσκιθει στις μπυρες και σε οτι με κανει να ξεχνιεμαι . Πανω κατω αυτα συμβαινουν αυτη την στιγμη στην συναρπαστικη γεματη δραση ζωη μου . (αν διαβασες μεχρι εδω αξιζεις συγχαρητηρια ) congratulations

Ευχαριστω πολυ.Καλως ηρθες.Μην ανυσηχεις,σε αυτο το φορουμ σεβομαστε και αγαπαμε τους παντες,αρκει να μην ειναι γαυροι,βαζελοι,χανουμια η αριανα.Να εισαι μπαουγκ και να ακους υμνους.Πες μας και κανενα ακουσμα!

Kαλώς τον Ράφα!
Tον κομίστα Tim Vigil τι τον έχεις? :stuck_out_tongue:

Για πες και κάνα άκουσμα…

Τι σπουδάζεις Αλεξανδρούπολη;

γειααα:D:D

Welcome!!! :slight_smile: Ελα στην παρεα και θα ανεβεις και ψυχολογικα!Οχι απαισιοδοξιες ακομα δεν μπηκε το 09!!! :smiley:

Welcome νεωπα !

lamb of god , heaven shall burn , arch enemy , sepultura, maiden , metallica , slayer , megadeth, van halen , black mages , led zeppelin , slipknot , disturbed , black sabbath,alice in chains , ac/dc

Eχουμε και αρκετα κοινα ακουσματα.

λοιπον τα ακουσματα ειναι κυριως new wave of american heavy metal kai thrash kai agapimena bands lamb of god , early metallica , megadeth ,trivium και ειμαι παοκ . Παντως ευχαριστω πολυ ολους σας για τα καλα σας λογια :slight_smile: ι ιδικοτητα λεγεται τεχνικος διαχειρισης υπηρεσιων και παροχης συστηματων Internet - intranet

welcome κι απο μενα!