ΠΡΟΣΟΧΗ!!! ΑΠΑΤΗ

Πριν απο 3 μηνες παρηγγειλα μια schecter c-7 Hellraiser απο το adirondackguitars.com και εκτος οτι ο τυπος με δουλευε για το ποτε θα στειλει την κιθαρα ,ακυρωσε την παραγγελια δηθεν γιατι παρεξηγηθηκε αλλα το χειροτερο ειναι οτι ενω πληρωσα 750 ευρω ,ισχυριζεται οτι δεν εχει παρει τα χρηματα λογω του οτι τα εχει δεσμευσει η τραπεζα μου(eurobank).Φυσικα σημερα που πηγα τραπεζα ολα ειχαν γινει κανονικα και εχω κρατησει στο αρχειο μου ολα τα mails με τις αποδειξεις των πληρωμων.Επικοινωνησα και με το σωμα διωξης ηλεκτρονικου εγκληματος και θα περιμενω μερικες μερες μηπως συμμορφωθει ο βρωμυλος…

ΑΠΟΦΥΓΕΤΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΑΝ ΤΥΧΕΙ!!!
#-o

Mονο απο το site καταλαβαινεις ποσο για τον πουτσο ειναι το μαγαζι.
Σε χαλαγε να παρεις απο thoman?

δε με χαλαγε καθολου αρκει να την εφερνε ο γερμανος…για αριστεροχειρα:)

Απλά πάρε μια κανονική και μάθε να παίζεις ανάποδα.:lol:

Πάντως θέλει προσοχή όταν αγοράζεις από μαγαζιά που δεν ξέρεις. Ρώτα πρωτα πριν πληρώσεις.:wink:

Τα χρηματα θα επιστραφουν σε 24-48 ωρες.Για να δουμε…

Φίλε ελπίζω να πάρεις τα χρήματά σου πίσω το γρηγορότερο δυνατό.

Όπως ειπώθηκε και παραπάνω όμως, θα έπρεπε να φροντίσεις να μαζέψεις πληροφορίες για το site και την υπευθυνότητά του.

Προς γνώση και συμμόρφωση λοιπόν…

Λοιπον τα χρηματα τα εχω παρει πισω στο ΑΚΕΡΑΙΟ ο τυπος μαλλον δεν διαχειριστηκε σωστα το ολο θεμα αφηνοντας με να νομιζω διαφορα…μαλλον

  • συμφωνα με τα λεγομενα του ολη η ιστορια ξεκινησε απο την schecter καθως καθυστερουσε η παραγωγη lefthanded κιθαρων γενικα.Παρολα αυτα μου ειπε οτι περιμενει μια παραγγελια την ερχομενη εβδομαδα και ελπιζει να εκει η κιθαρα που εχω παραγγειλει… and no hard feelings οπως ειπε…:-k

edit: τα χρηματα επιστραφηκαν στις 20/2 αλλα δεν μπηκε στον κοπο να μου στειλει mail…

@Last Enemy

πες του να σου στειλει μια κιθαρα -οπως αυτη που θα αγοραζες- δωρο για ψυχικη οδυνη!!:lol::lol: