Αν ψάχνετε γκόμενα/ο γίνετε μέλη της μπάντας μου

Ψάχνω μπασίστα και ντράμερ και όποιος άλλος θέλει, για γκρουβάτη μπλουζ ροκ μπάντα με πολλά ακούσματα και επιρροες. Φαντάζομαι θα ηχει λίγο σκληρό, λίγο ψυχεδελικό και λίγο φανκ. Έχω μερικά έτοιμα κομματια και δικό μου υλικό. Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να εποικοινωνήσει μέσω mail [B]spacedancer@hotmail.com .Προτιμώ περιοχές κοντά και γύρω από Κορυδαλλό ή Κέντρο. Μερικές επιρροές μου είναι οι Hendrix, Doors, Grant Green, Cream, Led Zeppelin, Red Hot Chilly Peppers, Rage against the Machine και γενικότερα ή ξένη μουσική. Με τις ηλικίες δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα αλλά θα προτιμούσα από 16/17 μέχρι 30 για να υπάρχουν κοινα σημεία.

Τη γκόμενα πότε τη πέρνουμε?

Eιμαι ντραμμερ ψαχνω μπαντα αν θες στειλε πμ

Για μπάντα ψάχνεις… για γκόμενα όμως?! :lol: γιατί αναγκαστικά θα πάρεις μία!

Την παίρνεις αφού συμπληρώσης το τεστ συμμετοχής και το περάσεις με επιτυχία.8)

Σου έστειλα προσωπικό μηνυμα, οπότε μιλάμε και απο κει.

Στείλε μου προσωπικό μηνυμα τι κόλπα μπορείς να κάνεις 8).

ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ! :lol2:

Και παρεμπιμπτόντως αναφερόμουν στον vmslayer2 ο οποίος ψάχνει για μπάντα! Περάσει δεν περάσει το τεστ προτείνω ότι την γκόμενα πρέπει να την πάρει! Έτσι, γιατί ήταν ξεκάθαρος & λακωνικός!

Χιουμορ ε? Anyway πέρα από τα αστεία αν παίζεις τπτ, ενημερωσε!:hippy:

Το χειριστήριο του Guitar Hero πιάνεται?! :lol: γιατί διαφορετικά, δυστυχώς θα σε απογοητεύσω!

άμα θέλουμε γκόμενο τι γίνεται?:stuck_out_tongue:

Το λέει ξεκάθαρα ο τίτλος: “Αν ψάχνετε γκόμενα/ο γίνετε μέλη της μπάντας μου”

α,και επιλέγουμε και τα χαρακτηριστικά του?η ότι δίνει το κατάστημα?:stuck_out_tongue:

Ζητάς προσπέκτους 8)

χαχαχαχαχαχαχα:p,και όσο καλύτερος έιμαι στο όργανο μου τόσο πιο καλούς θα μπορώ να διαλέξω?:pοκ φίλε τέλος το κόβω εδώ:p

E, μην το κόψεις, μετά τι θα την κάνεις την μπόνους γκόμενα?:stuck_out_tongue:

Η αγγελία υπάρχει, όποιος ενδιαφέρεται στέλνει pm.

:lock: