Αγαπημενες αθλητικες ραδιοφωνικες εκπομπες

Για να ακουω επιλογες και οχι μονο fight club!
Οι αγαπημενες μου:fight club,κυνηγεσια και ζαραλυκοφιλια,πνιξε τον φουνταριστο

Καρπετ και Πανούτσος : ό,τι και να λέμε οι άνθρωποι του έχουν. Ειδικά ο Πανούτσος. Τους ακούω από εποχή δύο βοσκών.

Fight Club : στάση ζωής απέναντι στα πράγματα. πάντα υπάρχει χώρος για χιούμορ. πρέπει να είναι κάποιος πολύ εμπαθής για να αντιπαθεί τα 2 παλικάρια.

το “Πνίξτε το Φουνταριστό” μερικές φορές είναι πολύ καλό, αλλά πολλές φορές με κουράζει. Παλιά γέλαγα με Ζαραλίκο και Παπαγεωργίου.

Αν κι έχω πάνω από ένα χρόνο να ακούσω ράδιο…

Fight Club νταξ’ τι να λέμε τώρα!!! ΕΠΟΣ!
να βάλω?

Επίσης, UBERCULT ήταν η βραδυνή ζώνη του σπορ-φμ, με Ελευθεράτο, Γκότζο, Μιαούλη και τον ΑΡΧΟΝΤΑ Γερασίμου!
Ο “Αλέξης από Χαλάνδρι, αυθεντικός και τεκμηριωμένος” πού είναι άραγε? μιλάμε για μια από τις θρυλικότερες μορφές έβερ!

Με τιμαει που ο πατερας μου ρωτησε τον βαιμακη στο οακα αν τον τιμαει που ειναι 51 και ακουει fight club και ο βαιμακης απαντησε ανυπερθετως?:smiley:

Περα απο φαιτ κλαμπ παντως μ αρεσει πολυ κι η εκπομπη του κοτζια.Απο τους λιγους μπασκετικους που παω πολυ.

PS Ρε μπλιντιν τι μου θυμισες!Αυθεντικος κ τεκμηριωμενος!Παμμεγιστη φυσιογνωμια των ραδιοφωνων!Ακομη πιο παμμεγιστες αυτες που ενοχλουνταν αποσα ελεγε ο αλεξης!χαχαχαχαχαχαχα

Ακόμα θυμάμαι ατάκα Αλέξη στον Ελευθεράτο πριν το Μπαρτσελόνα-Παο 5-0
“Διονύση την τετάρτη τέσσερα τα μπαλάκια που θα ρίξουμε! Πούλα σπίτι κι ό,τι έχεις και παίχ’τα όλα στο διπλό της πανάθας! θα κονομήσεις τρελά! Θα τον ξεδοντιάσουμε το Δόντια!” (εννοει Ροναλντίνιο)
ΘΕΟΣ ΑΠΛΑ!!! :bow::bow:

Βραδυνη ζωνη του σπορ φμ χαλαρα…

Συμφωνώ σε όλα. Τελευταία πάντως, όταν είμαι στο αυτοκίνητο (μόνο εκεί ακούω ραδιόφωνο), το έχω γυρίσει στον Σέντρα, όπου το πρωί έχει αρχικά Σκουντή και μετά τρελό πακέτο από Μένιο & Παντελή Διαμαντόπουλο!

Ωραίες εποχές κάποτε με Μπραουδάκη- Μοσχονά στον σπορ φμ, πριν το Όποιος Αντέξει γίνει τηλεοπτικό…
Τότε ήταν και οι 2 βοσκοί με Καρπετόπουλο Πανούτσο και θυμάμαι καθημερινές έβγαινε ο Πανούτσος μόνο τηλεφωνικά το τελευταίο μισάωρο…
Τώρα εννοείται fight club!!

Τον ακουγα στον Sprint FM στους 3 σωματοφυλακες μεσα δεκαετιας 90.Το ατομο δε παιζεται ε
Επαιζε ο βαζελος Ch.L και ελεγε οτι θα παει περπατοντας στον τελικο.το περιεργο ειναι οτι το ελεγε αφου ειχε αποκλειστει.
Ενταξει τρελη καηλα ο τυπος.Θα βρω κασετες που τον εχω ηχογραφησει θα τις κανω mp3 και θα τις ανεβασω

ΤΖΑΣΤ ΝΤΟΥ ΙΤ!!! =D>=D>

Ξεχασατε το μοτο του…“ΣΦΑΓΗ ΤΟΥ ΔΡΑΜΑΛΗ!”:bow::bow:

Λιωσε εδω για ζεσταμα και ερχεται με εντιτ Αλεξης απο χαλανδρι σε λιγακι

Παρε και μιξ που βρηκα στο νετ http://rapidshare.com/files/216741683/alexis.rar.html

απο το πολυ γελιο μου ετρεξαν τα σαλια:lol:

:bow2::bow2::bow2::lol3::lol3::lol3:

AΘΑΝΑΤΕ ΑΛΕΞΗ!!!1
Τι θυμυθηκατε τωρα ρε διαολια;Ο ανθρωπος ηταν ΜΑΚΡΑΝ η μεγαλυτερη ραδιοφωνικη μορφη των τελευταιων 10 ετων!
Μερικες αλλες all time classic ατακες:

1)Γκμχ…γκμχ… τι εγινε,τι κανουμε; Αλεξης απο Χαλανδρι… να πουμε…αυθεντικος και τεκμηριωμενος…(η κλασικη αρχικη εισαγωγη)

2)ο κομπολόγας (μαλλον για τον Μπαγεβιτς το ελεγε)

3)και …χλαπππππ η μπαλάθρα!

4)ο Γλόμπογλου ( η για το γεωργατο ή για τον τζορτζεβιτς το ελεγε)

5)να κανουν κανα ευχελαιο,μπας και τους λυπηθει ο Θεος και σταματησει το κοντερ στα πεντε ( για τις εμφανησεις του ολυμπιακου στην ευρωπη)

6)που πας ρε καραβάκο;

7)να βαλουμε στοιχημα 200.000 ευρω να τα κονομησω!

8)Το ορθιο ξυλο (για Νικοπολιδη)

9)ο μεγαλυτερος προπονηταρας της Ευρωπης ο Μουνιοθ…

10)ρε όξω frog!!

11)o Ρεχαγκελ πούρεψε…

12)τι εγινε παπαβασιλη; Ποναει που η Παναθα οργωνει την Ευρωπη; (προς γερασιμου)

[CENTER]το περισσοτερο γελιο το εχω ριξει ακουγοντας [SIZE=“3”]Το δίκαννο!! [/SIZE]με Κωστα Καραπαπα και Στελιο Μαρκακη παλια σπορ fm τωρα σεντρα

κλασσικα ξεκινημα με satriani και συνεχεια με πολυ γελιο!!![/CENTER]

Παλιά άκουγα “Πνιξε τον φουνταριστό” αλλά δεν την λές αθλητική εκπομπή και έτσι από τον Σεπτέμβρη το γύρισα στον Σέντρα και ακούω Σκουντή. Τα μεσημέρια αν προλάβω ακούω λίγο “Μπαμ και κάτω”. Όλα αυτά βέβαια μέσα στο αμάξι.

Ραδιοφωνο ακουω μονο στο αυτοκινητο. Απο τελη Αυγουστου φανατικα Sentra FM, εχει πολλες καλες ενημερωτικες εκπομπες, καλους δημοσιογραφους και κυριως επιπεδο (μεχρι στιγμης τουλαχιστον)

Fight club θεικο αν και εχω να ακουσω χρονια!Το ακουγα οταν ηταν στην Ερα σπορ γιατι μετα που πηγαν σε αλλο σταθμο (δεν θυμαμαι ποιον) δεν ειχα/εχω τη δυνατοτητα λογω της πολης που μενω να το ακουσω.Θα μου πειτε και μεσω ιντερνετ αλλα αλλη αισθηση να την πεφτεις για υπνο και να αναβεις το ραδιοφωνακι διπλα!:smiley:

Απο υπολοιπες εκπομπες παλι απο Ερα σπορ ακουγα.Το τριτο ματι,κατι μεσημερια με τον (Μιλτο?) αν θυμαμαι καλα που βαζε και καψουροτραγουδα.Επισης βραδυνη εκπομπη που ακουγα στην ερα σπορ ηταν μια με το Σπυρο Παπαδοπουλο (κοκκινα γυαλια νομιζω) και η κλασσικη με τον Αρη Γατα,εναν Μανο και εναν αλλο Ολυμπιακακια.Γαμωτο ουτε ονοματα δημοσιογραφων θυμαμαι ουτε εκπομπων ουτε τιποτα!:?

Aυτα ακριβως θα εγραφα λεξη προς λεξη. 8O
Δεν χρειαζεται να συμπληρωσω κατι αλλο.
Φοβερες ατακες οι τυποι.:smiley: