Τραγουδιστης,κιθαριστας,συνθετης ζητα ατομα για δημιουργια μεταλ γκρουπ

Αν παιζεις οποιοδηποτε οργανο (μπασο,κιθαρα,ντραμς) , εχεις βαρεθει την ελληνικη σκηνη του μεταλ, φανς,συγκροτηματα και θελεις να κανεις κατι απολυτα σοβαρο και επαγγελματικο(οχι χαβαλε )
τοτε επικοινωνησε.

Εχω υλικο απο επικ μεταλ , κλασικο μεταλ, speed metal,thrash metal πρωτογνωρο για τα φτωχα ελληνικα δεδομενα και ικανο να λυγισει τους μεγιστανες της καθε σκηνης.

Τα κομματια ειναι περασμενα σε guitar pro με αποτελεσμα να ειναι πανευκολη η εκμαθηση τους.
Παραχωρω ακομα και τα δικαιωματα των τραγουδιων (αν ενδιαφερεται και καποια εταιρεια)…

Απαραιτητη προυποθεση καποιο ατομο να εχει καποιο καθαρο χωρο, για σιγανες προβες.(για να μαθουμε να κομματια και να τα ηχογραφησουμε επειτα σε studio)
Ευχαριστω. Αν ενδιαφερεστε επικοινωνηστε στο manowarking2001@yahoo.gr

Ηληκία? Περιοχή?

Φιλε το πιο πιθανο ειναι να σου πετανε αυγα … Ακομα δεν εχεις ηχογραφησει κομματι και την εχεις ψονισει. Θα γελασουμε πολυ με σενα μου φαινεται… Κατεβασε λιγο τον πηχη σου.

κουλαρε ρε…και αν οντως ο φιλος εχει γαμω τα υλικα???και για να βρει ατομα τι θες να γραψει στην αγγελια???αθλιος μπαρμπας ζητα μαμουχαλους για δημιουργια μουσικης ορχηστρας με προπτικες τουρ σε τοπικα ΚΑΠΗ?

Δεν εχει σημασια να συνεχιστει η συζητηση . ειπα τη γνωμη μου τελος. Εξαλλου θα γα**** και η αγγελια αμα συνεχισουμε οποτε…

Και μονο απο το email manowarking καταλαβαινεις! χοαχοαχοχαο

Βασικα κι εγω ψαχνω μπαντα.
Θα δηλωνα ενδιαφερον αλλα και μονο που βρισκεσαι Ελλαδα απορριπτεσαι.Κοιταζω μονο για εξωτερικο.
Αυτη η χωρα ειναι πολυ μικρη για χορεσει το ταλεντο μου… :frowning:

Πηγαίνω σύχνα Γιάννενα όποτε μπόρω εύκολα να κάνω τράμπες με Αλβανία.
Παίζω μπάσο, για τι στυλ ενδιαφέρεσαι;

Φιλε σορι στην χειροτερη πηγαινω Νορβηγια :smiley:

__Ρε, μη χαλάτε το topic του ThrasoTrash. Μέχρι που άνοιξε καινούργιο λογαριασμό με άλλο nickname για να σας ξεφορτωθεί, αλλά εσείς τίποτα…!

__Αμάν βρε παιδιά…!