Δεν ήξερα που μπορούσα να εκφράσω τις ευχαριστίες μου!

…γι΄αυτό ανοίγω αυτό το topic, ελπίζω να μην είναι πρόβλημα.
Μόλις χθες έλαβα τον φάκελο με το βιβλίο της βιογραφίας του Bob Dylan και το t-shirt και μπορώ να πώ ότι ξαφνιάστηκα αφού δεν είχα λάβει το σχετικό mail.
Σήμερα έλαβα και το Mail και θέλω να σας ευχαριστήσω πολύ για τη συνέπεια και τον επαγγελματισμό σας. :wink:
Keep Going…κάνετε πολύ καλή δουλειά. :wink:

ΥΓ: Αν βρίσκετε ότι ο topic είναι εντελώς ξεκάρφωτο, μπορείτε να το διαγράψετε, δεν έχω πρόβλημα, απλά ήθελα να σας πώ THANX!!!

Καλημέρα.

Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια. Ότι περνάει από το χέρι μας το κάνουμε, ακόμα κι αν μερικοί δε θέλουν να βοηθήσουν. Μακάρι να ήμασταν σε θέση να προσφέρουμε και το τρίτο “δωράκι” αλλά λόγω “διαφωνιών” αυτό είναι αδύνατο, γι’ αυτό και αργήσαμε να έρθουμε σε επαφή μαζί σας.

Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία και σε τυχόν μελλοντικές συμμετοχές στο Rocking Trivia.

Ευχαριστώ και εγώ με τη σειρά μου. Καλή συνέχεια…

Λίγο παλιό το topic,αλλά μου δίνει την ευκαιρία να πω κι εγώ ένα ευχαριστώ για την πρόσκληση των Hawkwind,που χάρη σε εσάς δεν έχασα.Να’στε καλά :smiley:

A bald man took a seat in a beauty shop. “How can I help you?” asked the stylist. “I went for a hair transplant,” the guy explained, “but I couldn’t stand the pain. If you can make my hair look like yours without causing me any discomfort, I’ll pay you $5,000.”“No problem,” said the stylist, and he quickly shaved his head.----------------------------------Looking to buy wow gold? Do you look for cheap wow gold? Welcome to our website:1.World Of Warcraft gold,2.World Of Warcraft gold,3.World Of Warcraft gold,4.World Of Warcraft gold,5.wow gold,

και γω ευχαριστω για το meet and greet στους πριστ γιατι οπως σας ειπα και απο κοντα δεν πιστευω στους διαγωνισμους ιδιαιτερα και νομιζα πως ολα τα μοιραζονται οι εχοντες και κατεχοντες αλλα με διαψευσατε και σας τιμαει αυτο (σλουρπ σλουρππππππ):rockon: .ανγκμαρ αν εβγαλες καμια φοτο με πριεστ pm