Καλώς σας βρήκα

Είναι 4:30, έχω αϋπνίες και ανοίγω αυτό το θέμα μετά από υπόδειξη χρήστη :smiley:

Με λένε Κυριακή, είμαι 20 χρονών και λατρεύω τη μουσική. Ακούω ότι κάθεται καλά στο αυτί χωρίς να σνομπάρω είδη. Αγαπημένα είδη heavy/industrial/gothic/thrash metal και rock (γενικότερα).

Λίγα συγκροτήματα ενδεικτικά: Rammstein, Placebo, Slipknot, Metallica, Nevermore, Tool, Pantera, Mogwai, Lamb of God.

Δε γουστάρω τους κολλημένους (παντώς τύπου), τους ξερόλες και… τα mosh pits εκεί που δε χρειάζονται. :lol:

Ελπίζω να βρω άτομα με γνώσεις, ώστε να μάθω περισσότερα και να ανταλλάξουμε απόψεις σαν μια καλή παρέα:)

Καλώς μας βρήκες τότες!
Σίγουρα θα περάσεις καλά ΚΑΙ σίγουρα θα μάθεις πολλά πραγματάκια!Όπως συνεχίζω να κάνω και εγώ.
Τώρα για το ακούσματα κρατάω Metallica,Rammstein,Pantera.
Με τα άλλα δεν έχω ασχοληθεί και πρέπει να το κάνω κάποτε, εκτός από τους ακατανόμαστους.
Οπότε καλά να περνάς και καλό φουρομοκάψιμο!


Now playing: Breaking Benjamin - Natural Life
via FoxyTunes

Welcome Κυριακή!
Ωραίοι οι Placebo+Rammstein και αφού ακούς και gothic θα έχουμε και άλλα κοινά!:slight_smile:
Καλώς ήρθες λοιπόν και πάλι και καλό κάψιμοοο!

Σωστη σε βρισκω.:wink:

Κολλημενοι υπαρχουν παντου,το παν ομως ειναι να τους αγνοεις.Γουελκαμ,καλα ποστς και θα κανουμε οτι μπορουμε να σε βοηθησουμε για καινουρια ακουσματα.:slight_smile:

Καλώς ήρθες Κυριακή! Ωραίες μπάντες ακούς :smiley:

Η Κυριακή που ήρθε την Κυριακή :lol::cold:
Καλωσήρθες, ωραία ακούσματα και καλά ποστ!

ΒΤW, πόσα παραπάνω Αnselmo avatar?

Καλώς μας ήρθες Κυριακή! :slight_smile:


Listening to: Meshuggah - Part IV
via FoxyTunes

Να 'στε καλά παιδιά, καλώς σας βρήκα και πάλι. :slight_smile:

Red Rum πετυχημένο αυτό που είπες για την Κυριακή :lol: Εεε τι να κάνουμε, ο Anselmo είναι ΘΕΟΣ.

Well… Hello there ! Ωραιο γουστο !
Καλως ηρθες …