Το σάουντρακ του θρόνου

Δε θα άνοιγα αυτό το τόπικ, αλλά σήμερα με θρεντ που ανοίγουν τελευταία μου δόθηκε η θεία επιφοίτηση.:wink:
Εδώ ποστάρουμε τι ακούμε όταν πηγαίνουμε στο θρόνο.

Αγαπητέ συμφορουμίτη, με τι ντύνεις την 3η αγαπημένη σου φυσική ανάγκη μετά το φαγητό και το σεξ?
Ακούς το Symphonies of sickness των Carcass? To People=shit των Slipknot? Tα σάουντρακ του Yanni? To τελευταίο άλμπουμ του Φοίβου? Η διαλογίζεσαι με Εnigma?:stuck_out_tongue:

Kάνε κι εσύ εδώ την κατάθεση ψυχής, όχι για σένα, αλλά για τη φουκαριάρα τη μάνα σου (ναι, αυτή που σε ξεσκ^#ζε όταν ήσουν πιτσιρίκι)

Κι επειδή είμαστε ντροπαλούληδες του συναφιού μας να κάνω την αρχή. Κάτι από τα τελευταία του Μάικ Πάτον κάνει τα πράγματα ρόδινα!

O Θρόνος είναι άρρηκτα συνδεδεμένος με μέταλ χάμμερ. οπότε το εκάστοτε “άλμπουμ του μήνα” είναι η ιδανική επιλογή. :smiley:

κάποτε έβαζα ειδικά για αυτή την περίσταση το Grantchester Meadows από Pink Floyd. Αυτό με τα πουλιά που τιτιβίζουν. Είναι ότι πρέπει.

Εντάξει, πάντα σε θεωρούσα διαβασμένο, αλλά τώρα με αποτελείωσες:bow:

Bleedin πες μας ότι έβαλες και το Hammers of Misfortune πριν 2 μήνες. Σε ποιον τα πουλάς αυτά ρε?:stuck_out_tongue:

Τα σκατά κι η μουσική δεν πάνε μαζί. Εκτός αν η μουσική είναι σκατά. Οπότε τότε ακούμε κάτι χιλιοπαιγμένο σε πανκ, μπλακμέταλ, ποστροκ, αλλά κυρίως θρας ή ντεθ. Δεν έχω χιλιοπαιγμένες μαλακίες στο πισί μου, συμπερασματικά δεν ακούω μουσική όταν χέζω.

ok, σοβαρά τώρα, συνήθως το σάουντρακ των χεσιμάτων μου είναι ο βλαμμένος απ’τον 3ο που τραγουδάει Χαρούλα Αλεξίου στο μπάνιο του… :? :?

(γιατί όλοι οι κουνημένοι στη γειτονιά μου ρε θεέ?)

Για χέσιμο ε?καθίστε να σκεφτώ.χμμμμμμμμμμμμμμμ:p,κάτι σε ήρεμη φάση για να βγουν πιο ήρεμα,καμιά μπαλάντα των σκόρπιονς,κάνα No one like you.Θα το αφιέρωνα στις κουράδες μου,μιας και κάθε μία έιναι ξεχωριστή.No one like you babe:p

Καλά ρε, την παλεύετε; Προσπαθήσετε να με πείσετε ότι την ώρα που το σκατό έρχεται στον κώλο εσείς σκέφτεστε “χμμμ, τι να βάλω τώρα ν ακούσω ως soundtrack στο χέσιμο;”;!;!;! #-o[-X:p

Το μοναδικό soundtrack γι αυτή την περίπτωση είναι το πλιτς/πλατς/πλουτς/παφ/πουφ της κουράδας (ανάλογα με την κουράδα δηλαδή) στο νερό της λεκάνης. Και εκείνη τη στιγμή είναι και η πιο ωραία μουσική στον κόσμο! :):stuck_out_tongue:

Aυτα και τιποτε αλλο!
http://www.youtube.com/watch?v=wrpQ_lDYMGQ

http://www.youtube.com/watch?v=VdJSlvEHyg4

:D:D:D

Nέκρο, τίμιος.8) Όταν το άνοιγα είχα (και) εσένα κατά νου.

Bασικα το σκεφτομαι αυτο που ειπες και μου φαινεται φυσιολογικο σχετικα αλλα δεν ξερω αν με τιμαει…:-k:-k:p

Εντιτ: Ξεχασα το κορυφαιο τους ρε και πιο ταιριαστο στην κατασταση!!:stuck_out_tongue:
http://www.youtube.com/watch?v=vODvmlu2biQ

Εντιτ2: Σωστος ο Ναιτσκαι.:wink:

Eνας ειναι ο Απολυτος Υμνος για την περισταση:

[SIZE=“3”]ΑΝΟRIMOI - S.O.S. ΑΠ’ ΤΟ WC[/SIZE]

:bow2::bow2::bow2:

Πλάτσα πλάτσα πλούτσα, με χεις κάνει λούτσα… :stuck_out_tongue:

Στα χρονικά του ιντερνετ (τουλ στα δικά μου χρονικά του ιντερνετ) ΔΕΝ πρέπει να έχει ξαναυπάρξει τόσο ΚΑΜΜΕΝΟ/ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟ thread, ποτέ!!! :rockon:

Αγαπητέ συμφορουμίτη, με τι ντύνεις την 3η αγαπημένη σου φυσική ανάγκη μετά το φαγητό και το σεξ?

Όποιος δεν βάζει τον ΎΠΝΟ στην 3άδα είναι ΨΕΥΤΗΣ :lol::stuck_out_tongue:

(και για να είμαι on topic δεν έχει OST…)

Τπτ αλλά λόγω αισθητικής ένας GG Allen είναι ότι πρέπει:p

Εντάξει, προσκυνώ κόκκινο ρούμι.
Κόκκινο Ρούμι - Σύλας σημειώσατε 1 (στο θέμα αφόδευσις μετά μουσικής)

Φίλε Σύλα, δε θέλω να το πάρεις προσωπικά αλλά αν δεν βγάλεις το Δρακουμέλ από το άβαταρ θα πατήσω ριπόρτ! :evil:

^Τιμιότητα

[Ναρκισισμός μόουντ οφ]

Λοιπόν πες όμως τι είχες κατά νου όταν άνοιγες το τόπικ. Πάντως αυτοί οι Qemists, η θεική ανακάλυψη του μπλίντιν, πρέπει να 'ναι πολύ ον τόπικ. Χώρια που ακούγονται άνετα σε αρκετές στιγμές, έχουν και συμμετοχή του Πάτον, που στο αρχικό ποστ εδώ μέσα είχα πει ότι είναι τρελό αγχολυτικό για το θρόνο.

Χαλαρα.

έχω την αίσθηση πως μουσική και χέσιμο δεν πάνε μαζί διότι την ώρα του σφιξίματος ελλατώνεται η ικανότητα του ακούειν. διάβασμα και μόνο διάβασμα λοιπόν!