Κανονίστε τη θέση σας

τι πράμα κι αυτό φέτος, κάθε σάββατο σε λαηβ.

Aυτή την φορά δεν το χάνω… Άντε να δούμε Μεθυσμένα Ξωτικά!!!

Κανονισαμε ηδη!!!:stuck_out_tongue:

Zafrock σε βλέπω συνέχεια σε πορείες κτλ και δεν είμαι σίγουρος αν είσαι εσύ ρε επειδή έχουμε μιλήσει μόλις μια φορά… Αν στην πορεία της Πέμπτης άκουσες ένα “Ζαφείρη” και γύρισες ήμουν εγώ που ήθελα να δω αν είσαι εσύ :lol::lol: Δεν σου μίλησα την Πέμπτη γιατί έτρεχα να συναντηθώ με κάποιον αλλά δεσμεύομαι πως τώρα που έχω εξακριβώσει πως είσαι εσύ θα τα πούμε στο live αυτό…

μάνσον αδειάζουμε καμιά φορά το ινμποξ ρε παληκάρι. :slight_smile:

οι Grain είναι απιστευτοι ε. τους είχα προτείνει κάποια στιγμή, είναι από τα πλέον ελπιδοφορα ονοματα της σκηνης. ψήνομαι κιε εγω.

Προσεε μην αρπαξεις φιλαρακι απο το πολυ ψησιμο… Τσακισου να ρθεις ρε:p

Νταξει τα ξωτικά ήταν καλύτερα από κάθε άλλη φορά. Τουλάχιστον ήταν η 3η και η καλύτερη φορά που τους είδα. Ήταν κι “εντος έδρας”. Το τέλος με τις παραγγελιές γάμησε.

Φιλιά σε cynic και manson, χάρηκα που σας είδα!

Συμφωνω κ επαυξανω… Manson εγω δεν ειδα ή τουλ. νομισα πως δεν ειδα… Τελεια ητανε… Ε, εντος εδρας αλλη φαση. Η μονη μαλακια ειναι οτι μπλεχτηκαμε με τις συναυλιες απο στομα σε στομα και χασαμε μια αλλη μπαντα που επαιζε καπου στην Αχαρνων…
Αλλα νομιζω καλα ημασταν κ εκει περα, γαμω τις φασεις…

Oi Bad Luck ηταν το κλασικο μαθητικο συγκροτημα punk, τουλαχιστον παιξανε διασκευη Αδιεξοδο…
Οι Grain πολυ καλοι αλα Joy Divisionj φαση κ ετσι… Ωραια πραγματα…

Άψογα περάσαμε… Μεθυσμένα Ξωτικά πολύ καλοί. Κέφι, παρεΐστικη ατμόσφαιρα, παραγγελιές, έπαιξαν και Μωρά στην Φωτιά και Σιδηρόπουλο και “Να τους δω να τρέχουν”… Γαμάτα! Οιι Grain (που δεν ήξερα) με εντυπωσίασαν, έχουν τα φόντα να γίνουν μεγάλο γκρουπ, κάργα επηρεασμένοι απο Joy Division και Διάφανα Κρίνα. Οι Bad Luck δεν με τρέλαναν.

[QUOTE=zafrock;600697]

τι ειναι αυτοι???αν δεν ειναι Χεβι να μην παω…

[quote="“papardelas,post:11,topic:9284”]

Τι μας νοιαζει ρε φιλε?

Μονο η heavy metal υπαρχει στο κοσμο?

Ασε που το live εγινε.

[quote="“outlawtorn86,post:12,topic:9284”]

τι τι σας νοιαζει?μια ερωτηση δεν μπορω να κανω???

μονο η χεβι…

δεν το ξερα…

Η ερωτηση σου δε στεκει καθοτι η αφισα γραφει τι παιζει ο καθενας.Οσο για το "αμα δεν ειναι χεβι το ενα,αμα δεν ειναι χεβι το αλλο"κλπ σ’εχει κανει γραφικο.

Παπαρδέλα δεν εκφράζομαι γιατί έχω ήδη 2 πόντους μετα από μπινελίκια σε άλλον που σπαμαρε σε τοπικ μου.

καλα συγγνωμη και στσ 2…ας διαγραψει καποιος μοντ αν μπορει τα τελευτεα 3 ποστσ μου…