Χρονια πολλά topic

Bασικα σκεφτηκα αντι να ανοιγουμε topic για καθεναν ξεχωριστα ας γραφουμε εδω μεσα σε αυτους που γιορταζουν και εχουν γενεθλια κλπ κλπ .

Και ας κανω την αρχη εγω.

Χρονια πολλα , στην Μαρια (Βloody_Angel) και στην Χρυσα (Chrysa) για τα γενεθλια τους , για χθες . Ναι ειναι γεγονος υπαρχουν 2 μελη στο Site αυτο που εχουν την ιδια μερα γενεθλια.

Να τα εκατοστησετε και οι δυο και οτι ευχεστε να το παθετε . Υγεια και ευτυχια παντα !!!

Σε ευχαριστώ φιλαράκο Αντρέα για τις ευχές σου!!Να σαι πάντα καλά!!!

Χρόνια Πολλά Χρύσα !!! Ό,τι επιθυμείς να το αποκτήσεις!!Υγεία ,ευτυχία και άπειρη αγάπη!!

& STAY ROCK!!!

Υ.Γ…πρώτη φορά “γνωρίζω” κάποια που να έχουμε την ίδια μέρα γενεθλίων!!xixixixixi

Να τα εκατοστήσετε κούκλες… Και κυρίως να περνάτε καλά…

  1. Πολύχρωμες και εντοιχισμένες!!!

Χρόνια πολλά κορίτσια. Τηνίδια μέρα με σας έχει γενέθλια και ο πρώην μου. Αλλά μάλλον γίνομαι offtopic!

Να τον χαίρεσαι!!!

Ον τόπικ: Χρόνια σας πολλά.

Αν εχουμε καμια Μαρθα στο rocking χρονια της πολλα!!! :wink:

eeeeeeeeee,xronia polla kai se sena kai oti goustareis na ginei!

sas euxaristo poli paidia gia tis euxes…
a re adrea me toubares ipoula,pos na stin po tora?? 8)

Χρόνια Πολλά με υγεία κ ευτυχία στον κ.KOUROU που χθες είχε τα γενέθλια του!!

Ό,τι επιθυμείς στην αγκαλιά σου να το βρεις Λιάκο!!

  1. Ηλία χρόνια πολλά και από μένα…

Να τα εκατοστήσεις παλιόπαιδο

Λιάκουρα ότι επιθυμείς να το πάθεις και γρήγορα λέμε. :wink:

Εμένα το δώρο μου ήταν πιο προσωπικό, όπως πάντα! :twisted: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: (σσστ! Για όλους σας δουλεύω!!) ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και πάλι Ηλία μου!

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Εσύ ν’αρχίσεις να προετοιμάζεσαι ψυχολογικά για τον έγγαμο βίο (τα 'μαθα τι νόμιζες, θα τα κράταγες για πολύ κρυφά τα καμώματά σου??) και να μην αναρωτιέσαι για πράγματα που δεν μπορείς να κάνεις πλέον :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: ΑΚΟΥΣ ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΡΑ???

Αυτά που θα κάνω εγώ μετά το γάμο σίγουρα δεν θα τα κάνεις εσύ όταν θα έρθει η σειρα σου ΠΡΩΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ…

Έχεις δίκιο! Θα τα’χω κάνει πριν καν έρθει η σειρά μου, μιας που ο κόσμος αλλάζει και το δικό μου νουμεράκι εκτέλεσης αργεί ακόμα… :stuck_out_tongue:

Μέσα στην πίστη είσαι… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Σημ. Ποτέ δεν ξέρεις πότε θα έρθει το νουμεράκι σου…

Αναλόγως το άτομο. Όσοι το άξιζαν δεν τους φύτρωσαν. Οι υπόλοιποι απλά έχουν κάτι προβληματάκια με τις πόρτες! :stuck_out_tongue:
Απάντηση στη Σημ. Τα έχω συμφωνήσει με το mister απο πάνω για το πότε είναι η σειρά απόλυσης μου… (εγώ του τα ξεκαθάρισα! “Μπάρμπα” του λέω “κοίτα μην κάνεις καμιά μαλακία πριν τα 29-30 θα τσακωθούμε άσχημα!”)

Δηλαδή εγώ το άξιζα…;

:frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: