Το βρηκα πρωτος!(ή νομιζα...)

αυτο με τα ριφφσ μεγαλος πονος!!! να βγαζεις ριφφαρα.να την ηχογραφας και μολις την βαζεις σε φιλο να τ ακουσει να σ λεει αυτο δεν ειναι απτο κομματι των ταδε?και να μενεις εσυ μλκσ!

E ενταξει συνηθως θα θυμιζει μπαντες που γουσταρεις.Κι αυτο δεν ειναι γκαντεμια,λογικο ειναι να σου βγουν σε μεγαλο η μικρο βαθμα αυτα που ακους σε αυτα που παιζεις:wink:

ναι ρε ασε σπαστικο

εγω εχω καει με 80ιλες!..και τα περισσοτερα απο οσα βγαζω savatagοφερνουν…

Οτι το Ιζνογκουντ σημαίνει is no good. :oops:

χαχα…και το Αστεριξ = Αστερι Χ=Star X=

Εισαι ο πρωτος και ο μονος.

χαχα…γτ ρε?

Λολ, αυτό θα έγραφα.

Χαχαχαχ παρομοιως. :oops:
Οπως επισης ο γιος του ο Ιζβερυμπαντ (is very bad) και η κορη του η Ιζνοπρητη(is no pretty).

Βρηκα πρωτη οτι στο ντανς οφ ντεθ ακουγεται το main riff απο τα παπακια στη σειρα!
Αλλα μετα εκανα join στο rocking.gr και ειδα οτι ηταν πλεον αργα…

Ξεχνάς τον ξάδερφο Ιζνοτσομπάντ τον Θαλασσινό

Μπληντιν ταμπαρικος? :stuck_out_tongue:

ο γιέα μπέιμπι! 8)

Μην κοιτάς που γράφω για Τζατζ Ντρεντ κλπ, είμαι Ταμπαρικός από τότε που έβγαλα δόντια. :smiley:

Ταμπαρικια και Γκοσινικια εδω:) Επισης απο τοτε που εβγαζα δοντια.
Και τεραστια quino-fan ε. ΜΑΦΑΛΝΤΑ ΑΠΙΣΤΟΙ.

Θα σας αρχιζα στα Τσαρλι Μπραουν και πηνατ σχολη αλλα ειστε αχρειοι και σπαμαρω

Isnogood ftw!

Βy the way, φιλική συμβουλή σχετική με το τόπικ (χωρίς εξυπνάδες ή διάθεση ξερόλα):προς όσους γράφουν μουσική. Όσο παραπάνω πράγματα ακούς, τόσο λιγότερες πιθανότητες υπάρχουν να γράψεις ένα ριφ και να βρεθείς προ εκπλήξεως ανακαλύπτοντας ότι είναι ίδιο με κάτι. Και καλό είναι να γράφεις μουσική συλλογικά και όχι ατομικά, συνδυάζοντας ιδέες με αυτούς που παίζεις μαζί.:wink:

Πάντα την πατάς Red Rum. Και αυτό γιατί δεν υπάρχει παρθενογέννεση. Σ’ ένα live με την μπάντα μου ακούσαμε ένα ίδιο ριφ από το άλλο το συγκρότημα με το οποίο παίζαμε. Και ντάξει τα παιδιά τ’ άλλα ήταν 30 ετών ο καθένας τους και αρκετά χωμένοι στην φάση της σύνθεσης (προσωπική εκτίμηση, αλλά θα το διαπίστωνες και μόνος σου άμα τους άκουγες). Το πιθανότερο βέβαια είναι να φταίει το δεύτερο περί συλλογικότητας το οποίο βρίσκω ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟ και δεν ισχύει για το συγκεκριμένο κομμάτι που έμοιαζε (το δικό μας. Το δικό τους δεν ξέρω.) .

Και δεν υπονοώ τίποτα για κανα φοβερό επίπεδο της μπάντας μου (ίσα ίσα). Κουβέντα να γίνεται.

Να τα. :frowning:

Το έπαθα και με ατάκα που τελικα είχε πει και ο Αρκας -ενιωσα βαθια συγκινηση τελικα.

Όταν έκανα τη διπλωματική εργασία μου, σε κάποια φάση ήμουν σίγουρος ότι είχα βρει αντιπαράδειγμα σε ένα θεώρημα που χρησιμοποιούσα. Ήμουν τόσο σίγουρος που πήγα και το ανακοίνωσα στον καθηγητή που επέβλεπε την εργασία . Αυτός χωρίς να το ψάξει και πολύ μου είπε μπράβο κλπ κλπ Ακόμα το είπα και σε 2-3 φίλους που δεν έφεραν αντίρρηση(μάλλον τους έπεισε ο ενθουσιασμός μου, παρά σκεφτηκαν σοβαρά αυτό που τους είπα )Μετά από μερικές μέρες διαπίστωσα ότι το αντιπαράδειγμα ήταν άκυρο οπότε πήγα με την ουρά στα σκέλια και το είπα και από τότε αποφάσισα να μην ξαναασχοληθώ με την κατάριψη γνωστών θεωρημάτων…:stuck_out_tongue: